Tráviace enzýmy v tehotenstve

bejby21
7. feb 2019

Zdravim vsetkych, chcela by som sa opytat ci niekto uzival traviace enzymy v tehotenstve. Momentalne som v 19tt.a mavam dost casto bolesti hlavy. Najma ked zjem nieco mliecne, sladke, alebo aj surovu zeleninu, ci ovocie...skoro po vsetkom...kedysi ked som nebola tehotna som ich uzivala a bolo mi fain...ale teraz v tehot.sa.mi to vratilo tak rozmyslam zas to uzivat. Len v pribalovom letaku nie je napisane ci to mozu tehulky..

hennyinnsbruck
7. feb 2019

@bejby21 co takto zavolat gynekologovi a opytat sa?.. Trva to 2 min🤔

kristina2412
7. feb 2019

@bejby21 veľa tráviacich enzýmov,najmä prírodných (obsahujúcich mätu atď) sa užívať nesmie🤔avšak Pancreolan a jemu podobné sa užívať môžu.

bejby21
autor
7. feb 2019

Ja mam omega zyme ultra traviace enzymy...a mata tam nie je...pytala som sa aj v lekarni a aj som riesila s gynekologickou svojou...a tam mi povedali ze mozem, len zijem v zahranici a tu mi to pride ze vsetko mozes, vsetko je ok..tak sa pytam ci to niekto uzival...
A mimochodom tu to nefunguje tak, ze si zavolas dr.a sa opytas...tu ti ju nedaju ani k telefonu..musis si pockat na termin a ak nieco akutne tak chod do hospitalu..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre