Používame cookies. Viac informácií tu. OK
fokuska
9. okt 2019

@greta0975 Rata sa to od poslednej memstruacie, cize otehotnela si priblizne pred 3 tyzdnami - to sedi na priatela. Ved si predtym mala aj menstruaciu.

mm2008
9. okt 2019

existuje veľa stránok s tehotenskou kalkulačkou...

lenuska0075
9. okt 2019

Keby to neni priateľovo tak si to dás zobrať? Prepáč, ale to malé aboslútne nemôže za tvoje nezodpovedné správanie. Daj si do googlu tehotenskú kalkulačku a ta by ti mohla pomoct v tvojom hladani otca dieťaťa.

judar
9. okt 2019

Mozes si zato sama...a to si sa nehanbila ked si namiesto rozumneho riesenia toho zleho obdobia radsej roztahovala nohy milencovi?...chudak ten tvoj priatel

andrea.ba
9. okt 2019

@judar fakt ste jej poradili

maciatkolulu
9. okt 2019

@judar nerozumiem, ty vieš aký bol priateľ, čo robil, nerobil, keď on je chudák..

martina2309
9. okt 2019

Hlavne neurob druhu chybu! Nech už je dieťa kohokoľvek. Pokiaľ sa s priateľom mate radi a ako píšeš všetko ste si vyrozpravali, verím, že aj možnosť, že by dieťa nebolo jeho, dokážete vyriešiť (nie potratom) a prijať. Prajem veľa síl a hlavne správne rozhodnutie, ktoré nebudeš v živote ľutovať tak ako riešenie s milencom.

malykonik
9. okt 2019

Ja si myslím, podľa toho čo píšeš, že bude priateľovo. Doktor predsa podľa veľkosti bábätká vidí aký má asi vek

alica311
9. okt 2019

Si tehotna s priatelom, sedi to na 6 tyzden

evamea
9. okt 2019

Podľa toho čo píšeš, by malo byť tvojho partnera.

greta0975
autor
9. okt 2019

Tehotenská kalkulačka mi ukazuje, že dieťa bolo počaté s priateľom. Avšak niekde sa píše, že je možné mať menštruáciu aj keď som už tehotná. A ja som dostala menštruáciu 4-5 dni po styku s milencom. Preto mám obavy aby to nebolo jeho. A prosím nesúďte ma, ja som bola taká istá tiež som také ženy odsudzovala. Jednoducho niekedy ti dá život to, čo odsudzuješ aby si pochopil že súdiť druhých netreba.

miskahryzka333
9. okt 2019

@greta0975 podla mna je priatelove a blbe reci si nevsimaj,moze sa stat kazdej jednej 😉

malykonik
9. okt 2019

@greta0975 áno, ale lekár na Sone by videl, že dieta ma o 2-3 týždne viac, ved to su brutal rozdiely u bábätiek vo vývine. Normálne sa jej spýtaj na ďalšej poradni, moja Dr mi raz pomimo vravela ze ma často také pacientky co nevedia s kým si tehotné takže nie si prvá ani posledná 😁

malykonik
9. okt 2019

A inak priateľ vie o tvojej dileme? 🙂

olivnik
9. okt 2019

@greta0975 tak na takychto pripadoch sa potvrdzuje, ze matka je ista vzdy otec nie :D moze ti to uz byt jedno, dieta si nechaj. Podla mna to partnerovi ani nevrav, cas ukaze viac. A mozno sa casom aj rozidete... akoze realne ti to pisem, bez romantickych zvastov okolo. Materinska laska je vecna, partnerska velakrat nie je ani skutocna.. takze teraz sa tes na dietatko a casom sa to vyriesi :D

olivnik
9. okt 2019

ale podla toho co pises by to dieta malo byt aktualneho partnera

alica311
9. okt 2019

@greta0975 ak si doatala menzes 4 - 5 dni po styku s milencom, tak tehotna s nim nemozes byt, pretoze uz davno si bola po ovulacii. Od ovulacie a pocatia trva 10 az 14 dni kym sa babo uhniezdi v maternici, takze ak si mala styk 4 - 5 dni pred ms, otehotniet si nemohla. Skus si naštudovať cyklus zeny, plodné a neplodne dni, a ako cele pocatie funguje, a pitom ti vide, ze tehotna s milencom nemozes byt

nikpa
9. okt 2019

@greta0975 všetko sedí na to že je to s priateľom. Mne to skôr pripadá že ty nasilu chces aby to bolo s milencom.

pribinak
9. okt 2019

Vsak uvidis na koho sa bude decko podobať, to je jediná istota 😝😝😝😝

blacki
9. okt 2019

Lenze autorka pise, ze ma nepravidelnu menstruaciu. Otazka je, ci ti chodi po mesiaci alebo aj toto je nepravidelne. Ak po mesiaci chodi, len trva rozdielny pocet dni, tak podla mna s milencom tehotna byt nemozes. Lebo urcite si nemala plodne dni. Ak ti aj chodi nepravidelne, tak ktovie kedy si mala plodne dni. Ja som pri tehotenstve mala normalne ms, zistila som, ze som tehotna az v 4.mesiaci podla inych priznakov. Ale inak tiez si myslim, ze to vyzera skor na priatela. Drzim palce. Uvidis podla podoby prinajhorsom 😄 Dufam, ze su ti dvaja dostatocne rozdielni.

greta0975
autor
9. okt 2019

Ja si najviac želám nech je to s priateľom práve preto sa tak bojím. Spýtam sa teda ešte mojej lekárky či mi nevie povedať niečo nech mám 100% istotu len som sa jej to hanbila včera povedať, cítila som sa veľmi zle. Zatiaľ mi povedala, že dieťatko ma 0.2 mm a ukázala mi srdiečko. Dúfam žienky, že máte pravdu. Som vďaka vam kludnejsia. Ďakujem!

greta0975
autor
9. okt 2019

Mávam nepravidelnú ms práve preto. Keby to bolo ako hodinky presne bála by som sa menej. 😭

stanulienkat
9. okt 2019

@greta0975 a ked sukas kade- tade,nezvyknes pouzivat ochranu?

elanor
9. okt 2019

@greta0975 podla vypoctu dr.ze si v 6tom tt, to sedi na priatela.
Ak by aj posledna menstruacia nebola naozaj mesacne krvacanie, ale krvacanie z uhniezdenia, musela by si byt uz aspon 8 alebo aj 10tt a to by jasne dr. videl(a).
Takze si myslim, ze mozes byt v klidku.

bluka2
9. okt 2019

@stanulienkat dá sa to aj krajšie napísať

stanulienkat
9. okt 2019

@bluka2 bohuzial, v niektorych pripadoch to nejde krajsie.

limetka69
9. okt 2019

@greta0975 pred menstruaciou si uz nemala plodne dni, to sa uz maternica pripravovala na olupovanie sliznice, ak by si otehotnela s milencom, tak by si uz menstruaciu nedostala 🙂 takze klidek, uzivaj si a dakuj bohu, ze je priatelovo, inak chyby robi kazdy, nic si ztych kometov nerob 🙂

mrm
9. okt 2019

Gratulujem 😀 Deti sú super! Netráp sa! Myslím, že najdôležitejšie je, že to dieťa je TVOJE. A na zvyšok platí staré dobré: zatĺkať, zatĺkať, zatĺkať ... 😉👍🎉

larisalarisa
9. okt 2019

@stanulienkat Vás by som fakt vyhodila z koníka. Pani si prišla po radu. Nie po vulgárnosť

limetka69
9. okt 2019

@larisalarisa citlivost je forma inteligencie, je zbytocne ju vysvetlovat niekomu, kto ju nema 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre