Neviem, či som otehotnela s priateľom, alebo milencom.

greta0975
9. okt 2019

Ahojte, dosť sa hanbím ale musím sa s vami poradiť. Som v 5 týždni a 5 dni tehotenstva. Včera som bola prvý krát pri doktorke a oznámila mi túto neviem či šťastnú novinu.
S priateľom sme mali zle obdobie a ja som sa pár krát vyspala s iným. Myslela som, že sa rozídeme a bohužiaľ som to riešila takto. Napokon sme si ale všetko vyrozprávali a už mesiac žijem len pre neho. Avšak mám strašný stres. 22.augusta som naposledy spala s milencom bez ochrany avšak nespravil sa do mňa to viem na 100%. Pár dni po tom tuším 26. augusta som dostala menštruáciu (aspoň dúfam) a ta trvala do 30. augusta. 31. som mala už len veľmi slabé spinenie. Keďže mávam stále nepravidelnú menštruáciu -raz 7 dni raz 5 raz 4 brala som to ako znak toho že nič sa nestalo a tešila som sa. Keďže priateľ veľmi chcel bábätko 10. septembra sme mali pohlavný styk kedy sa do mňa spravil. 17. septembra som si robila test a vyšla jedna čiarka ale hneď po tom ako mi vyšla jedna som ho zahodila tak neviem či sa náhodou neukázala po pár minútach ďalšia. Potom som si robila test 4. oktobra a hneď boli jasne 2 čiarky. Veľmi sa bojím, že dieťa nie je priateľovo keďže mi povedala doktorka že som v 5 týždni a 5 dni ale vraj sa to počíta odo dňa poslednej menštruácie ako som čítala. Poraďte mi prosím čo si myslite vy. Som v strašných nervoch a je mi to hrozne ľúto si to dať vziať kvôli takejto chybe :(

virginia
25. okt 2019

@23121974 vzdy mas na vyber, mozes byt uprimna a pre pravdepodobnost bliziacu sa k 0 mozes ostat slobodna matka a dieta pripravit o otca. Praveze mam ovela viac ako 12, trochu uz viem, ako chodi svet. A ano, ak si naozaj seriozne daval pozor (a ona to asi videla, ako skoncil), tak ta pravdepodobnost, ze ostala tehotna z "kvapky lasky" je minimalna. Najma v kombinacii s tym, ze o 4 dni dostala MS.

kassandra25
30. okt 2019

@greta0975 pocuvaj, nedaj si to zobrat, ani keby nebolo priatelovo. Prezijete.

miriam11
30. okt 2019

@greta0975 veta - "Ze priateľ chcel veľmi bábätko" je...... to sa ani nedá napísať. Viac než primitívne. To kde žijeme? To ste niektoré fakt tak strašne t...e? Kde je zodpovednosť rodičovská, finančná, zázemie? Co chcete za generáciu vychovať? Šmyk sem šmyk tam. Večerať dnes už nebudem, z tohto tu sa akurát tak vygrc...

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iwesska
30. okt 2019

A ako chces byt tehotna s milencom,ked si nemala plodne dni a navyse sa do teba ani neurobil?To by si uz Panenka Maria musela byt aby si pri tejto konstelacii otehotnela.
Teraz uz len verit,ze mesiac po tak hlbokej krize bol dostatocny na to,aby si tu neskor nemusela pisat,ze si ostala s dietatom sama.

greta0975
autor
31. okt 2019

@miriam11 pred tým sme ho chceli obaja, aj teraz. Naša finančná situácia je dovolím si povedať dobrá, mame dom ktorý je pre nás dvoch veľký, momentálne mame na rozhadzovanie takze živiť dieťa vedieť budeme aspoň nebudeme míňať na hlúposti. A mám dostatočne skúsenosti a dokonca aj vzdelanie na to aby som dovolím si povedať vedela vychovať dieťa tak ako len najlepšie budem vedieť. Nechcela som tu písať tieto veci lebo o toto vôbec nešlo v otázke a tak mi prišlo zbytočne tieto veci písať...

greta0975
autor
31. okt 2019

@ptmt1011 rozhodla som sa že za pár týždňov dám spraviť prenatalne testy otcovstva a snáď to bude všetko tak ako si želám.

greta0975
autor
31. okt 2019

@kassandra25 ďakujem za podporu 🙂 aj všetkým ostatním

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chvostik1
31. okt 2019

@greta0975 Prepac, ale tvoje sucasne trvdenia vyvracaju tvoje minule skutky (tie kvoli ktorym si zakladala diskusiu). Chceli ste dieta predtym aj teraz, mate obrovsky dom, penazi na rozhadzovanie a ty sa zachovas ako posledna chudera (nechcem byt vulgrana aj ked ten vulgarizmus by tu teraz pasoval ovela viac) ked si lahnes do postele s prvym "cudzim" kvoli chvilkovej vztahovej krize a navyse este aj bez ochrannych prostriedkov. Tu sa potvrdzuje, ze niekomu nepomoze ani vzdelanie a je dost smutne, ze sa ohanas tym, ze ho mas a zachovala si sa k partnerovi takto necestne. Potom tu neplac ak sa jedneho dna karta obrati a vrati ti to obdonym sposobom. Dokazem prizmurit vsetky 4 oci ked clovek v maximalnom emocionalnom zufalstve, opity zlyha raz, ale pokial si dobre pamatam ty si s tym dotycnym spala viackrat. A teraz ti lepi lebo si nie si na 110% ista tym, kto je otec. Vies. Ja sa uz ani necudujem, ze muzi zanevieraju na zeny ked pri prvej krize bezia a roztahuju nohy "milencom". A vlastne vdaka takym ako si ty, teda co riesia vztahove krizy takymto sposobom uz rozumiem tomu, ked sa povie, ze na dobrych ludi sa zakvacia zvacsa take polovicky, ktore si ich ani nevazia a nezasluzia.

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miadi
1. nov 2019

@ptmt1011 iba hlupi muži maju ženske pokolenie za hlupe. A vinu nesu ich matky že z nich nevychovali rozumnejšich ludi .

chvostik1
1. nov 2019

@miadi myslim, ze toto nema s vychovou nic spolocne. Tu ide o zradenie dovery, preto nas maju poniektori za hlupe a my naopak poniektorych za "hlupych"... Nie kazdy muz a kazda zena to tak ma. Toto sa asi tyka prevazne tych, ktori sa v tych vztahoch naozaj velmi sklamali alebo velmi casto... Ono si clovek totizto uvedomi ake mal vlastne stastie ked to s niekym nevyslo az ked najde toto spravneho. Avsak, tieto veci chvilu trvaju.

miadi
1. nov 2019

@chvostik1 nemam osobnu skusenost s mužmi ktori maju ženy za hlupe. S takymi som sa nezapodievala. Vernost je individualna. Podvadzaju aj muži aj ženy. Ked sa Niekto popalil pri vybere partnera neda sa nazvat mudrim ked potom tak vnima vsetkych z opacneho pohlavia rovnako.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre