• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zisťovanie tehotenstva pomocou ovu-testov. Počuli ste o tom?

10. októbra 2017 
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
12. apr 2014 o 17:53 • xgynekolozka
@xgynekolozka Tak já je asi prubnu...v té lékárně se totiž už taky cítím blbě a snažím se je střídat :slight_smile:
13. apr 2014 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pikvik1 Ahoj, bacha na to - tyhle testy mají pouze citlivost 20 IU/ml, což je velmi citlivé. Nejdřív musíš vyzkoušet, jestli Ti sedí, nebo jestli nebudeš potřebovat jinou citlivost. Jinak na Ebay je seženeš za půlku a klidně i 100 kusů naráz, chodí do 10 dní, poštovné zdarma :slight_smile:
13. apr 2014 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@werumka No, to máš pravdu...jak víš, že to jsou dvacítky? nikde to tam nevidím :frowning2: na druhou stranu třeba ovu testy od dr. maxe jsou taky citlivost 20 a myslím, že to jde rozeznat. I když...to by chtělo asi zkusit, že? ani nevím, jaké jiné citlivosti se dělají. Takže zkusit třeba 2 citlivosti jeden měsíc a co bude zřetelnější, tak bude lepší. Jdu se na ten ebay mrknout, snad se tam neztratím :slight_smile:
13. apr 2014 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pikvik1 Tady od těch nakupuju, můžeš si tam vybrat množství, citlivost, typ testu. http://www.ebay.co.uk/itm/ACCURATE-OVULATION-PREGNANCY-TTC-URINE-TESTS-FREE-CHART-/150613888095?pt=UK_Health_HealthCare_RL&var=&hash=item2311498c5f
Tyhle růžové jsem totiž měla. A musela jsem si koupit 30, protože tyhle mi ukazovaly ovulaci týden v kuse :grinning: Dr. Max má 20, jinak ostatní ovulační testy u nás mají citlivost 25. Vzala bych na tom Ebay třeba napůl 30 a napůl 20. Hodí Ti to všechno do jedné zásilky. Tyhle one step mám ráda, mají ty čárky výraznější, tlustší. Ty růžové je mají takové tenké.
13. apr 2014 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@werumka Paráda, moc děkuju za radu a odkaz, nějak jsem tápala... takže jsem objednala citlivost 20 a 30 a už ať jsou tady a dny ubíhají co nejrychleji :slight_smile:
13. apr 2014 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@werumka jejda já tam mám pořád 6 liber poštovné! jak se toho zbavím??
13. apr 2014 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pikvik1 Teď jsem se přihlásila... koukám, že to změnili. Já to mám za 4 Libry... A jsi normálně přihlášená? Máš tam místo bydliště?
13. apr 2014 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@werumka Účet vytvořený nemám, dala jsem objednat jako host...může to hrát roli? Jinak jsem vyplnila dodací adresu, všechno.
13. apr 2014 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pikvik1 Jojo, to roli hraje, tím, že nejsi ověřená...
13. apr 2014 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@werumka Noo..registrace vytvořena, al stejně se mi nedaří bez poštovného, zkusím zítra, už na to nemám nervy :grinning:
13. apr 2014 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pikvik1 Hadi :slight_smile: Ale ono s těma 4 librama za poštovné to vychází skvěle, tak se s tím zas tolik netýrej :slight_smile: Udělej si zásobičku, ať nejsi na suchu :grinning:
13. apr 2014 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
13. apr 2014 o 21:30 • xgynekolozka
Ahojte, nasla som tuto temu a zaujimali by ma vase postrehy, som 36 DC, obvykle mam ms tak na 30 DC ale tento mesiac akosi nic, robila som si teh test na 32 DC a negativny, bojim sa robit si dalsi, ked som nasla tuto temu tak som si spravila ovu test bolo cca 14 hod. Myslite keby som si ho spravila z ranneho mocu tak by mohla byt testovacia silnejsia?
26. apr 2014 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dnes ovu rovnaky a hned som namocila aj teh. test a neviem co si mam o tom mysliet. Je tam testovacia ciarka ale strasne slabulinka, neda sa ani odfotit, ale je vidiet bez nahybania aj z metra asi. Prikladam fotky
27. apr 2014 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@remeli ahoj :slight_smile: ja som akurat 31 dc...mavam 28dnovy...vyplytvala som si vsetky tehotenske testy, tak uz mam len ovulacne...vysiel mi vysledok asi ako tebe vcera...neviem teda co z toho odcitat...naposledy som mala tehu test este negativny... :frowning2: myslim, ze tebe sa uz moze pomaly gratulovat :wink:
27. apr 2014 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@remeli Já vidím ducha:slight_smile:))
27. apr 2014 o 12:18  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vermon neviem ci duch lebo v skutocnosti je tam vidiet aj ruzovu farbu, keby to bola pravda bola by som najstastnejsia, zatial za poslednych 5 rokov som ani raz nemala takyto test, tak uvidim o par dni
27. apr 2014 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tomiholjubavi ja som si robila tehu test 32 den, a nic, tak som sa uz bala a skusala tie ovu, ale do teraz som ich nepouzila vobec, kupika som si ich na nasledujuci mesiac :grinning: , a ked bol ovu dnes taky ako vcera hned som urobila aj tehotensky.
27. apr 2014 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@remeli zajtra mam teda opat skusit test? nejako sa mi nepostastilo s prvym rannym mocom..ale aj tak je tam druha ciarka jasna...hadam by som nemala mat ovulaciu na 31. den? :confused:
27. apr 2014 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tomiholjubavi tak skus zajtra spravit ovu test a podla neho tehu, uvidis ci ti testovacia ciarka nezbledla optoti prvemu ovu testu
27. apr 2014 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@remeli a ak zbledla? :confused:
27. apr 2014 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tomiholjubavi ja tomu tiez velmi nerozumiem, ale precitala som celu diskusiu a ovu test je pozitivny ked su ciarky rovnako tmave inak je negativny, a ak chces s nimi urcit tehotenstvo mala by si ho spravit niekolko dni za sebou rano a ak ciarka tmavne a nakoniec je tmavsia ako kontrolna alebo aspon rovnako tmava tak je viac ako pravdepodobne, ze ti vyjde aj tehot. test. Ale nie je to pravidlo, niekomu vysiel pozit tehu tes aj ked ovu bol negativny
27. apr 2014 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tomiholjubavi no ako to dopadlo?
28. apr 2014 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A já jsem taky myslím dobrý exot......Vůbec nevím,co to je...:-/
Jen pro info, s první dcerou jsem otěhotněla následovně: Měsíčky v půlce července, srpen nic, otěhotnění v září- zjištění těhu u dr.s dálnicema 5.října...
28. apr 2014 o 12:58  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,vo stvrtok 1.5.mam dostat ms,tehot.test mam negativny..ukazal by mi dnes uz ovu test pozitivny vysledok keby som bola tehu?nemam vobec skusenosti s ovu testami,v zivote som si ho nerobila
28. apr 2014 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky,mam oatzocku,ako vyzeraju vase ovu testy po ovu???som 6DPO,robim stale,kedze ich robim prvy mesiac,tak som to chcela vidiet na vlastne oci,no n aovu teste mam stale slabu ciarku,teda silnejsiu ako prred ovu bola...ale do pozit. to ma este daleko... mohlo by to znacit tehu?alebo mate aj vy stale ciarku?
28. apr 2014 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja9891 tu druhu mozes mat stale.. tehu mozu ukazat az neskor, ak bude pozitivny
28. apr 2014 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vermon no je to negativne... nedokazuje zatial nic
28. apr 2014 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@23petka a vies presne kedy si mala ovulku ???
28. apr 2014 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok