Maródka počas tehotenstva

daniellka3
14. mar 2012

Ahojte mamičky a budúce mamičky. Chcela by som sa Vás spýtať, aké máte skúsenosti s maródkou počas tehotenstva. Maródila niektorá z Vás aj počas celého obdobia? Ako ste to prežili, aké máte skúsenosti....ďakujem 🙂

bobi3
14. mar 2012

@daniellka3 ja som bola na PN len úplne na začiatku, keď mi bývalo veľmi zle... asi mesiac, teraz už pracujem, cítim sa lepšie, ale mala som vychádzky neobmedzene a to bolo fajn 😉

gabina23
14. mar 2012

@daniellka3 ahoj ja som od začiatku tehu na PN a aj zostanem do konca.. a dá sa to prežiť aspoň pre mňa lebo končím na výške takže sa mám čo učiť :D

dai
14. mar 2012

@daniellka3 ja som vlastne prve 3 mesiace vracala, tak som bola tak nejak doma... ale robila som z domu tak by som to skor nazvala home office...
prve tehotenstvo mi byvalo tiez velmi zle a lekar mi navrhol zostat doma cele, osobne si to neviem predstavit - ak uz mas deticky tak to bude v pohode - budes mat co robit... ale ak este nemas - no, ja by som sa unudila na smrt asi... 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre