Rozprávanie s bábom v brušku

lenjaaon
20. jún 2018

Tehulky, maminky 😉 aj vy sa rozpravate so svojim babom v brusku? Ci to len ja mam taky pocit, ze mi drobec rozumie? Mozno to niekde na verejnosti vyzera vseliako ale nemozem si pomoct. Skratka, babo ideme hajat. Babo, ideme papat, co by si si dalo....ideme na prechadzku, babo?pod babo, ideme za tatom 😃 A samozrejme pohladenie bruska nesmie chybat.

candii
21. jún 2018

@beky1813 hej a ked psovi povie ze pod maminka ti da papat ale pod. 😂😂😂😂😂

domculik
21. jún 2018

Ale zas baby hop, jake harpye ?? Tu zas nebolo nic take urazlive z coho by som sla do kolien. Proste si niektore kocky utahuju lebo naozaj to uz zavana trosku prehnanostou. "Babo co by si si dalo papat ?" "No jasne, bryndzove halusky mami !" Kazda mamina urcite to svoje babo pohladi alebo sa mu prihovori ale su to take intimne veci, neviem si predstavit ze idem po ulici a takto sa s babatkom v brusku bavim. No asi by si tukali viaceri na cela. PS. Ja mam skusenosti s viacerymi takymito maminkami a la "cicusik micusik babenko v brusku", potom sa to prenieslo aj na babenko mimo bruska a dnes su tie "babenka" trojrocne - stvrorrocne deti, ktore su premaznane jak slak lebo sak "pipinka moze vsetko". Myslim si ze aj viacere kocky ktore si tu robili srandu na margo tohto maju podobnu skusenost... inak autorke zelam vsetko dobre, skus to brat iba ako radu a ber z nadhladom 🙂.

michaella94
21. jún 2018

@lubik87 to je v poriadku 😉 áno je to veľmi ťažké a pre mňa nemožné...ja som hľadala ale obmedzovala som to lebo vždy potom mi tvrdili brusko...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre