V ktorom týždni je počuť ozvy srdiečka na sone?

janka220989
8. júl 2013

som v 15 tt a dnes som bola na kontrole, vsetko by malo byt ok, ale ozvy nie je pocut, srdiecko je vidiet ako bije, ale nie je pocut. doma mam angelsound a myslim si ze srdiecko pocujem. je to podobný zvuk ako mojho srdca len tichší. tak neviem

tinki
8. júl 2013

To ti niekto povedal, že nie je počuť? Nebol len zvuk stíšený? Lebo ak vidieť akciu, tak ho určite je počuť..

livocka21
8. júl 2013

mne ho dr. nikdy nepocuvala, len pozerala ... ak mas doppler tak by srdiecko malo bit podobne ako tvoje len as 2x rychlejsie.... na youtube su aj ukazky aky zvuk mas hladat tak si pozri

barbara088
8. júl 2013

najdi si na youtobe ....zadaj angelsound a tam uvidis aky to ma byt zvuk....ja ho mam tiez a pocuvam pravidelne od 9 tyzdna...a na ultrazvuku u lekara som nikdy nepocula zvuk a to uz mam dve deti

adka83
17. júl 2013

ja som vcera pocula na sone, v 12tt... 🙂

dadymima
30. jan 2014

ahoj, nebol len znizeny zvuk na sone? pretoze ja som ho podobne ako adka83 pocula uz 12 tt 🙂

mirushbb
30. jan 2014

ahoj, my sme počuli ozvy srdiečka pri prvom sone, ktoré bolo robené v 5.tt 2.dni 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre