Používame cookies. Viac informácií tu. OK
jarunka111
25. sep 2011

@lenkadovolenka v pase máš napísané, že sa snažíte otehotnieť, ale podľa toho, čo tu píšeš, som pochopila, že sa skôr bojíš toho, že budeš tehotná a to teda asi nechceš? A bojím bojím, čoho? Ak si tehu, HCG to ukáže

lenkadovolenka
autor
25. sep 2011

@jarunka111 nie nie, ja sa práve bojím, že nebudem 🙂 asi blbo som to napísala, že to vyznelo naopak..... 😉 no, to som práve chcela vedieť, keď mi HCG brali 23.09.2011, či sa dá na to spoľahnúť, na ten výsledok....na nete som čítala, že až na nejaký 9. deň z krvi, či ako ....

jarunka111
25. sep 2011

@lenkadovolenka najlepšie ti doktorka povie podľa konkrétneho výsledku, či sa dá na to spoľahnúť 😉

heln
25. sep 2011

trochu zvláštne položená otázka..... 🙂
test z krvi je spoľahlivý na základe toho aké množstvo HCG namerajú v krvi.... takže ak bude hladina vyššia tak je výsledok jasný, ak bude nižšia ešte to nemusí nič znamenať, treba počkať pár dní...
úprimne, som prekvapená, že robili test z krvi, zvyčajne sa použije klasický tehotenský test z moču.

pici
25. sep 2011

ved ti este ani menstruacia nemeska...

sisaha
25. sep 2011

tiez si myslim, ze robis dopredu paniku...tiez som z toho vyrozumela ze sa bojis, aby si neotehotnela. Dnes je iba 25. a do 3. veelmi daleko, neviem ci hcg sa v krvi uz ukaze. Pockaj do zaciatku oktobra a potom testuj..ale vela robi psychika, takze je mozne ze si vsetky priznaky aj vsugerovavas a nahovaras.. Nech to dopadne tak ako si zelas 😉

anjelicek26
25. sep 2011

@lenkadovolenka - krv ti brala 10 dni pred meskanim menstruacie, co znamena, ze ti niiiic neukaze. Musis pockat, kym ti bude meskat (ak bude) a potom si sprav normalny test z lekarne.

janinah
25. sep 2011

nerob paniku,netlač na pílu,nestresuj z toho,nechaj veci plynúť,však sa dozvieš i dočkáš....s takou psychikou môžeš mať problem s otehotnením 😉

lenkadovolenka
autor
26. sep 2011

aj som si myslela, že na HCG z krvi je to skoro, ale budem sa s doktorkou hádať? 😀 myslím, že to tam dala ako do počtu, lebo hlavne mi brala kultivácie....aspoň, keby mi vysvetlila, že čo to je, ale nevadí, veď všemocný internet 😀 ďakujem Vám kočky a držte mi dnes palce, dám vedieť, ako to dopadlo 😉 a prajem Vám krásny deň!

lenkadovolenka
autor
26. sep 2011

@anjelicek26 no, mala si pravdu, neukázal test nič....ale dala robiť len nejaký beta HCG a teraz snorím na nete, že čo to je to beta pred tým 😕 bola tam hodnota HCG je vacsie ako 1.2, ale povedala, že je to negatívne....uf, uvidíme.....

anjelicek26
26. sep 2011

@lenkadovolenka - hcg 0-5 maju vsetky zeny, zeny v prechode dokonca 5-10 uplne prirodzene, pod 10 vyhodnocuje kazdy lekar vysledok ako negativny. Vravim o tyzden sprav testik a budes mudrejsia 🙂

lenkadovolenka
autor
26. sep 2011

@anjelicek26 ďakujem pekne, ušetrila si mi ďalšie hľadanie na nete 🙂 asi sa dovtedy zbláznim, ale napevno idem teda rátať s možnosťou, že je to passé.... 😖 aj keď z cigariet ma naťahuje statočne, hmmmm

Tu začni písať odpoveď...

Odošli