Je ukrutná bolesť krížov a podbruška normálna?

lila1403
19. dec 2016

Ahojte. Potrebujem radu a dúfam,že sa niekto nájde. Pred asi týždňom a pol ma začali bolieť prsia,kríze,vyhadzala som sa,tlaky v bruchu ako pred menštruáciou.Meskalo mi to,ale tak čakala som to,že môžem by tehotna.Je 5 dní po očakávaní a test hneď vyšiel pozitívne.Nakoľko som z iného mesta,žiadna gyn ma nechce zobrať na potvrdenie,kým sa neprehlasim.Volala som svojej gyn a tá mi povedala,že ma nevezme tiež,že minimálne dva týždne mi musí meškať...Problem je ten,že ja teraz neviem,či tá ukrutna bolesť krížov a podbruška je normálna.(tuším,ake bolesti ma cakaju....no tento zaciatok ste mala daktora takyto isty?Je to priam
neznesitelne...Dali ste si napr.ibalgin??
Druha vec:Samovolne som vysadila antidepresiva asi pred mesiacom....uz dva tyzdne nemozem zase spavat...spim tak tri hodiny..nadranom...obcas cez den...je vhodne,aby som pocas tehotenstva(ak sa potvrdi) brala tento druh lieku?Na nete niektori vraveli,ze v pohode,ini,ze v ziadnom pripade.
Dakujem za Vase skusenosti a rady.

martasz
19. dec 2016

ja som mala také bolesti brucha (ešte som nevedela, že som tehotná), že som chcela k lekárovi, zo strachu, že niečo hrozné mám. Potom mi meškal menzes, dala som test, bol pozitívny. Bolesti ustúpili, lekár povedal, že to bolo zahniezdenie. Ibalgin by som neodporúčala, skús Paralen. A na spánok čajík z medovky lekárskej....držím palce.

bibaryba
19. dec 2016

Žiadne o lieky hlavne teraz prvé tri mesiace treba to vydržať

delmondo
19. dec 2016

Ohľadom tých antidepresív by si sa mala poradiť s psychiatrom a nie držať sa toho, čo píšu na nete

xxxxxnnnnn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre