Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

cmulinko
1. okt 2005

Ahoj.Mozem ti povedat len tolko,ze ziadny tehotensky test ti neukaze nic pred tym ako by si mala dostat menstruaciu.Najrychlejsi test je hcg test,ktory si mozes spravit prvy den po meskani menstruacie.Az ked ti bude meskat sa da zistit nieco.I ked si aj potom spravis test,najspolahlivejsia je aj tak diagnoza lekara.

zuziq
1. okt 2005

existuju testy, ktore si mozes robit uz 5 dni po styku.
http://www.clearskin2.sk/rapi_preg_direct.htm

sue
2. okt 2005

Ahojky august,
sú aj také testy ako písala zuziq, ale aj tak je to dosť nespoľahlivé, kamoška si robila prednedávnom test - jeden jej vyšiel pozitívne, ďalšie dva negatívne...môžeš si vybrať... 😠 najspoľahlivejší je lekár, aj keby si náhodou dostala nasledujúcu menštruáciu, je možné, že si tehotná, takže asi len musíš zaťať zuby a vydržať...

zuz11
2. okt 2005

august, skus ist na stranku edusan.sk, tam najdes kopec prispebkou k tejto teme 😀

dea
3. okt 2005

ahojte baby test nie je spolahlivy a mozem vam povedat ze ani nie vsetci lekari, mne sa prihodilo to ze testy mi vysli negativne, menses mi meskal a tak som sla k lekarovi a ten mi oznamil ze som tehotna. Tesila som sa ako male decko, kym mi nedosiel normalny menses s trojtyzdnovym omeskanim. Zazila som potom mnoho stresov a neprijemnosti a najma sklamania, takze teraz si hladam aj noveho lekara

barunka
4. okt 2005

ja ak môžem odporúčať test, tak RapiPreg (alebo tak nejak) ale nie ten namáčací... ten na ktorý si moč nakvapkáš.
Je to jeden z najspoľahlivejších testov, je preto aj trošku drahší, ale stojí zato...
aj v mojom prípade, aj v mojom okolí sa potvrdilo, že čo ukázal tento test, bola i nakoniec pravda...
ale najistejšie je určite vyšetrenie hormónu HCG z krvi

lucinka
4. okt 2005

No ajojte babulky... Pred týždňom a pol sme sa vrátili zo svadobnej cesty a krámy mi meškajú už štyri dni.. tak som si dnes spravila test o ktorom vraví barunka... no a bohužial nič... 😢 som z toho smutná, lebo strašne túžime po bábätku... no ak mi neptrídu, tak určite skočím k doktorovi...

brendi
4. okt 2005

no a holky díváte se na test pořádně? já si totiž jeden koupila, cca kolem 30 kč,- napoprvé vyšel pozitivně, byl to pro mě šok. Hned ráno jsem si koupila další dva, udělala, a čekala výsledek jako před tím, jenže se objevil jen jeden proužek, bylo to tak trochu zklamání a absolutná nejistota, asi za deset minut jsem se podívala znovu, a byl tam i ten druhý proužek, tak jsem se pojistila ještě jedním testem a ten už byl pozitivní skoro hned

barunka
4. okt 2005

lucinka, tak to ja potom neviem...
ja mám s tým testom skúsenosť, že sa mi hneď objavil aj druhý pásik...
sestra mala najprv len jeden, po pár minútach sa jej objavil druhý, svetlučký...
tak si robila ďalší a zasa to isté....
nevyhadzuj to hneď po tých minútach, čo sú tam napísané a nakvapkaj tam toho dosť...

harper
4. okt 2005

ja som si robila prvy test v sobotu a ta druha ciarka bola taka slabucka, ze som si uz zacinala mysliet, ze tam nie je, len ja ju tam vidim. dalsi test som si spravila v pondelok a tam sa druha ciarka objavila takmer zarovno s tou prvou. ten prvy bol rapipreg - ten namacaci - ako napisala barunka, len ja som ho nenamacala, ale len dala pod prud mocu na par sekund a to uplne stacilo. ja mam radsej tieto namacacie 😉

brendi
4. okt 2005

harper: takže těhulka..............gratuluju 🙂

harper
4. okt 2005

dakujem brendi 🙂

brendi
4. okt 2005

harper: :o) no protože jestli opravdu jsi tak to máme zárověň:o)

harper
4. okt 2005

brendi ale ja som si nerobila ten test tuto sobotu ale v sobotu 3.9. 🙂

dea
5. mar 2006

no aj ja som si vcera jeden robila a vysiel mi pozitivny, oba ciarky boli vyrazne, takze idem si to na dalsi tyzden overit k lekarovi.

alexandra
5. mar 2006

dea tak vitaj a sup k tehulkam 😉

terik
6. mar 2006

dea gratulujem no čo so svadbou bude musiet byt asi skor? 😉

dea
6. mar 2006

nie svadbu uz nechavame na ten termin, co sme mali, pretoze uz vsetko je vybavene, kamera, dj, fotograf,obrucky uz tiez mame doma a dokonca uz aj oznamenia takze svadba bude 27.5.2006. Ja si myslim,ze u nas to nie je az take hrozne, kedze uz mame vsetko vybavene, akurat to ze sa budem vydavat s bruskom, ale to nevadi.,, ved na svadbe bude len moja a mileho rodina a kamarati.

nevesta
6. mar 2006

Dea, gratulujem 😉 😎

A neboj, svadba bude urcite v poho aj s bruskom 🙂 , mozno o to krajsia 😉

arabeska
6. mar 2006

dea no neviem ved svadbu mas skoro za dva mesiace,nemyslim si ze budes mat nejake brusko a ak hej tak nejake malicke co sa urcite zakrije.inak ti gratulujem a prajem vela stastia 😉

zvedava
7. mar 2006

dea, gratulujem! A na svadbe ti brusko mozno vobec nebude vidiet, to budes len v 3. mesiaci 😉 Skor mozes mat problem, ze ti bude zle od zaludka, ale mozno budes mat stastie a aj to ta obide 😀

dea
7. mar 2006

ahojte, tak dnes mi to lekar potvrdil, a tesime sa . Aj ked nejake brusko bude mne a tatkovi to vadit vobec nebude.

nevesta
7. mar 2006

🙂 😎 😎

bianca
7. mar 2006

dea:gratulujem 🙂 🙂 🙂

tilly
8. mar 2006

dea, v pohode, my čo sme boli pôvodné "vydaté tehulky" sme sa vydávali v piatom mesiaci, to ešte aj tak nie je skoro nič vidieť, netreba kvôli tomu posúvať svadbu, keĎ je už všetko vybavené

samera
8. mar 2006

moja svagrinna sa vydavala vo 4 mesiaci a tiez to nebolo az tak velmi vidiet, fakt len trosicku, co si ani clovek nevsimne, ked nevie....

terqa
8. mar 2006

fakt je to individualne, moja sesterka sa vydavala v stvrtom a vyzerala ako v siestom... ☹
a stretla som ny gynde jednu tehuli a som sa pytala, ktory je tt a ona, ze uz prenasa a to nemala skoro zaidne brusko
tak uvidis ako to bude 😉

cucoriedka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katrin
15. mar 2006

cucoriedka: tehotnosť sa zisťuju z krvi (testujú ti hcg hormón), myslím, že keď ti berú krv, tak by bolo dobré ísť nalačno

katrin
15. mar 2006

u gynekológa, samozrejme.. držím palce 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre