Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

veronika13
13. dec 2009

hry na pc ani my nehrávame 😀 akurát ja farmville na facebooku 🤐

veronika13
13. dec 2009

koledy si pustite z cdčka, Popolušku tiež a hurá robiť zemiakový šalát 😀 a my ostatní vám budeme závidieť, že my sa ešte potíme pri trúbe a vyťahujeme vanilkové rožky, a vy už pekne vo sviatočnom sedíte pri stromčeku 😀 to na odľahčenie, neboj bude to pekné a u svokry sa dáte repete a budete sa na tom baviť 😉

melory
13. dec 2009

anielik, budem ti drzat palce, ale urcite bude dobre nakoniec 🙂 len neviem si to ani ja predstavit, u nas 24.12. 18:00hod na minutu 🙂

veronika13
13. dec 2009

aj vy máte také šteklenie vtedy?

melory
13. dec 2009

zahradku nas peknu 🙂
to som si vsimla 🙂
baby ja som taka hladnaaa, vsade sa pecie, teraz tu citam o zemiakovom salate.

veronika13
13. dec 2009

my hovor, ja posledné týždne jem ako kyselina, fakt, už aj muž po mne divne kuká 😅 pokiaľ viem, tehotná niesom, aby som vás zas nezmiatla 😀

melory
13. dec 2009

veronika, ja citim, ako cele slovensko je " v tom" a som velmi dojata, ledva dopoviem nieco pri stole, mame zvyk, ze dusan nma prihovor, to uz sa mi slzy tlacia do oci a potom, ked mam ja, tak som vedla 🙂 niekedy len podakujem, co nemozem, v krku v hrdle. ja si tak rada ulietavam na tom pocite. velmi sa hanbim pozerat darceky a mam sa prejavit 🙂

melory
13. dec 2009

veronika, ale chces, treba pribrat, nech sa dobre usadi 🙂

veronika13
13. dec 2009

mel, presne presne si to vystihla, že celé Slovensko je "v tom", tiež to tak vnímam... a to máte pekný zvyk,že mať príhovor, taký rodinný, to aj my zavedieme, keď už budeme vianocovať sami... my sa zvykneme pred večerou modliť, to tiež zachováme 🙂

anielik
13. dec 2009

he he ja nemam chut, aj ked ta marlenka...

mel ja som na tom rovnako s tym dojatim...ja budem plakat uz pri stromceku ked ho budeme stavat 😉 😀

anielik
13. dec 2009

my sa nemodlime tak mame len prihovor...

melory
13. dec 2009

😀 anielik ano 🙂
modlenie zachovajte,to sa patri. je velmi pekne, ze dusan povie nam osobne nieco a potom spolu aj podakujeme, ze sme spolu pri stole dalsi rok, nieco poviem ja a potom este detom. 🙂
kupila som pod stromcek hugovi tri pohare detske so skla a stelke tiez a na vianoce im schovaaam flase!!

melory
13. dec 2009

ale co mame nezvyk je, ze mi jeme kapustnicu na obed a na veceru len hlavne jedlo 🙂

veronika13
13. dec 2009

mel, Hugo má ešte fľašu? Ozaj, toto som sa chcela už dávno opýtať, len vždy som zabudla, ked som tu sadla. Z čoho dávate deťom mlieko? Leby my stále ešte flaškujeme

melory
13. dec 2009

stelka mlieko nepije, nechce ani take, ani hentake, len v gulickach cerealnych. mliecne vsak lubi dost. hugo?? jasne!! on je mamin cecek dodnes 🙂 na vecer ma vzdy flasu s kakaom. uz ho oducam, tak chce leho indiana jonsona, ze treti den uz flasu nemal, ale cez den vidim, ze zoberie stelke a pije sirup! ale do vianoc pomaly sa oduci.

melory
13. dec 2009

tym chcem povedat, ze po vienociach ziadna flasa!

anielik
13. dec 2009

my neflaskujeme uz straaaaaaaaaaaaasne davno a ked sa mal narodit misko uz som ho tlacila len do poharov... a na von ma take od rajca...ale aj to radsej pije z normalnej flase ako chlap

ja som chcela tento rok ze bude obed slavnostny a ked sa zobudi tak hup na darcky....aby si ich uzil nie len rozbalil

veronika13
13. dec 2009

mel, tak to je teda nezvyk 🙂

melory
13. dec 2009

vcera a pred vcerom mrncal, ale lego je silnejsie 🙂 je z neho velky stavitel bojovych scen a aj dobru architekturu ma. stelka zacala zas vytahovat riadiky a varit, tu plastelinu ma rada. necita vobec knihy, skor evu a emmu 🙂 si sama listuje a moce sa stale v kuchyni 🙂 uklada babiky spinkat a po byte vidim hocikde prikritu babiku aj s utierkou z kuchyne 🙂)))

anielik
13. dec 2009

idem haji uz nevladzem pekny dnicek a veeeeeeeeela snehu 😉

melory
13. dec 2009

dobru noc, u nas snezilo dnes

veronika13
13. dec 2009

moji súrodenci mali tiež fľašky dlllllho,sestra už do školy chodila 😀

melory
13. dec 2009

dopozeram este super star, zajtra uz nebude cas....zvyknem kukat v pondelok doobeda, ked mam navarene po nedeli.

melory
13. dec 2009

je to individualne u kazdeho dietata, ja som mu flasu nezobrala, ked som mala, lebo stelka mala a nechcela som, aby to vnimal ako ze je menej, alebo nebodaj, kvoli nej

veronika13
13. dec 2009

to musí byť zlaté, keď tak bábiky ukladá
ja tiež kukám superstar, zatiľ len tretiu pesničku, ale asi nedopozerám, nechám na zajtra

ja si myslím, že z pohára by mi to mlieko nevypil, neviem kedy odučíme, zatiaľ mi to nevadí, že pije z flašky

melory
13. dec 2009

chlapci zvyknu dlhsie cuckat 🙂 🙂

veronika13
13. dec 2009

nech si len cucká, keď budú na teste dve čiarky, začneme odvykaciu kúru 😀

už dávno sme takto nepopísali, čo?

melory
13. dec 2009

veru, veru, ti poviem, ale dusan si robi na pc, a samej sa mi nechce do postielky. som ti hovorila, ze idem robit s kamaratkou? budeme po skolkach chodit s keramickym kruhom a potom, ked sa vzchopime aj daky domcek vymyslime, kde budu rozne akcie, ale hlavne o keramike 🙂 bude sa volat pernikova chalupka, alebo prenikovy domcek 🙂

veronika13
13. dec 2009

nehovorila, fíha a to za peniaze budete chodiť také kurzy robiť?

melory
13. dec 2009

normalne ako praca 🙂 zivnost. najprv len vyskusame, kym nam neskonci materska......takze casu je dost, jej maly ma len rok....tkaze dva roky sa mozeme zotavovat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre