Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

antea
5. aug 2008

No prazdniny niekto chape tak ze nic nerobit a prazdniny prejdu. ...a prisla dobrovolne? Ci skor nasilu 🙂) Nejako to vydrz.

zuzulik22
5. aug 2008

veronika klud, skodis iba sebe, aj ked viem ako sa citis ☹

antea
5. aug 2008

Zuzulik a nevies preco si skodime a este vedome? To by som rada na to prist. Ja by som tiez mohla byt klusad pohodlny a flegmos ale mne to neda. Neviem sa odosobnit, a zmierit sa s tym ze kde sa vyseriem tam necham a pod. Niekto ma take zvyky (mladsi surodenci)...az des

antea
5. aug 2008

kludas 🙂)

malalady
5. aug 2008

baby zase som aprílovka 🙂 no tentoraz 2009 😀 😀 😀 😀

zuzulik22
5. aug 2008

antea neviem preco si to robime. ja som taka ista, ale odkedy mam kubka snazim sa krotit a docela sa mi to dari. Vzdy, ked som nahnevana pozriem na neho a hned mi je lepsie 🙂
malalady super gratulujeme 🙂 a co by ste chceli chlapceka alebo dievcatko?

malalady
5. aug 2008

zuzulik22 xi ked si dáš na moju faktu tak aj uvidíš, že dievčatko😀 Nathalku 🙂)) 😀 😀 😀

lilu18
5. aug 2008

ahojte 🙂
malalady,super,uz mas s baranom prax 😀

s tym mlieckom ste ma len potesili a utvrdili,ze kym jej chuti radsej susene. Aj dr. hovoril ze je lepsie do 3r sus.,ale zavisi od okolnosti-ci dieta chce ,financie...

jedujeme sa aj my-mala aj ja. myslim,ze je to v povahe a mala zdedila nieco s tata nieco zo mna 😀 vsetci sme jedosi

luminkasp
5. aug 2008

malalady, tak to je skvele, ze opat aprilovca😀

veronika13
5. aug 2008

veď mne nevadí, že je tu, len by si mohla trochu vstúpiť do svedomia, už som sa ukludnila, ale jej neni 😅 kdesi zdrhla

zuzulik22
5. aug 2008

veronika ja mam take "radosti" s mojimi svagrinami - oboma

lilu18
5. aug 2008

veronika,tiez sa pridam...chceli sme ist so svagr. toho roku k moru a ona ze nie je dobre ked tam nie su deti,nech ideme s niekym kto ma deti priblizne v rovnakom veku...tak som pochopila,aby sme ich nahodou s malou neotravovali 😠 a to s nimi chodime kazdy rok

malalady
5. aug 2008

liluno to ti poviem... je strasne tvrdohlavý to bude zase.. 😀 😀

luminka no hej super... ale asik to bude aj tak zase v marci... bo ten cisarsky bol prvý tak či aj teraz nebude.. ked je to vlastne po roku aj 4mesiacoch...

lilu18
5. aug 2008

hm,ked bl prvy cisar pravdepod. bude aj druhy,ale zase mam kamosku prve 2 mala cisar. a 3-ie normal,sice po rokoch ale aj tak sa da

veronika13
5. aug 2008

malalady a nebýva ti zle?

malalady
5. aug 2008

no ved to, že ked je to po viacerých rokov tak sa može aj normalne bo máš už stehy ok.. ale teraz asik ešte nie.. bo to je vlastne este čerstve.. bo ja citim normalne že jak sa mi zväčšovala maternica tak som cítila stehy vo vnútri už v tedy ma napadlo, že to menzes nebude, ale asik niečo ine 😀 😝

malalady
5. aug 2008

veronika... ano býva.. včera som zvracala.. som videla pavuka 😠 😠 😠 ☹ 🤐 hadam to bude dievča 😀 xi ked sa mi hnusia pavúky 😀 😀 😀 😀

veronika13
5. aug 2008

Natalia sme mali vybraté meno pre dievčatko,no už ma to akosi prešlo. No Tobias a Nathalia idú akosi k sebe 🙂

veronika13
5. aug 2008

a malého zvládaš aj teraz keď si tehu? svadbu nechystáš?

malalady
5. aug 2008

veronika no jo.. aj ked som prve dieta chcela Sebastiana, ale v tedy boli nedorozumenia z miminkou tak som si radšej vymyslela ine meno origoš 😝 každý hovorí, že krasne meno nezvyčajne 😀 😀 😀 tak som už aj hrda heh 😝 no a chcela som dievča Viktoriu.. no mám drahého ktorí už má dievčatko a vola sa Viktoria tak ma napadlo, že Nathalia 😀 ale pre chlapca neviem.. potom ked to bude vidiet a bude nahodov zase chlop tak vymyslim nejake zase origoš 😝 😝 😝 😀 😀 😀 a ty ako? druhé babo kedy chystate?

lilu18
5. aug 2008

no mne povedali ze ked som rod. cisar. tak druhe najskor po 2 r. Tak je najlep. ale zvladne sa aj po roku
tiez sa mi pavuky protivia a to nie som tehu 😀

malalady
5. aug 2008

veronika no zvládam.. len nevladzem kričat po nom.. ani ho nejak pokarhat.. teraz som nejak moc precitlivena.. a to ma hneva.. bo si začina velmi dovolovat ☹ ☹ ☹ 😠 😠 😠

malalady
5. aug 2008

lilu no hej, ale ja som z nich zvracala 😀 mne sa tiež protivia, ale taketo niečo nie xiiiii 😀 😀 😀

lilu18
5. aug 2008

asi to bude dievka aj mne bolo na figu ci na lacno ci najedena a revala som pri filmoch

malalady
5. aug 2008

lilu no hej..po dvoch rokoch je naj.. bo tie stehy sú už zahojene.. no uvidíme.. ako to budu brat oni.. ešte som zatial len na začiatku.. mám príst o dva týždne na kontrolu a hadam už aj knižku dostanem! 😀

veronika13
5. aug 2008

a ten tvoj terajší drahý je v pohode? nechcete sa vziať?
Viktoria sa mi tiež páči, asik máme rovnaký vkus, no teraz ma akosi dostali naše slovenské mená, Katka, Janko, Peter, Matej...

veronika13
5. aug 2008

ja revem pri filmoch doteraz, nemôžem pozerať také kde trpia deti, ale rozreve ma aj slabší odvar 😅

malalady
5. aug 2008

lilu 🙂 keby máš pravdu 😀 😀 😀 😀 😀

veronika... ja neviem.. ja nejak nejsom na Slovenské mena mne sa páčia take nezvyčajne.. však ako sa poznam ja to este premenim xixi 😀 tento priatel nie že je v pohode.. on je ukážkoví chlap!!! no proste cool 😀 a henten dement sa ani neozve za Tobiasom ako sa má! mrcha! a ne vziat sa zatial nechceme.. tak neskoršie ak tak.. 🙂 každý mame svoje skúsenosti 😉 a on sa len teraz rozviedol.. tak sa nechce hned viazat do stavu zase manželskeho 😀 to ho chápem.. 😉

lilu18
5. aug 2008

treba vyberat podla priezviska. Mne to pride smiesne ked ma niekto rydzo Sk priez. a da zahranic. meno 😀
Napr. Omar Mrkvicka 😀

veronika13
5. aug 2008

ukážkoví, tak ho trochu vychváľ, v čom? nech môžem môjho vycvičiť 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre