Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

lilu18
8. aug 2008

ahojte,mala spinka tak som zaskocila,ale asi ste vsetci off,tak pokecam sama zo sebou

lilu18
8. aug 2008

uff,docitane aj fotecky pozrete-antea ta gril party musela byt super-mnam

tiez nam idu asi ocne-mala ma cele biele horne dasienko a dnes od pol noci do 4 prebdela a ja s nou 😒 len vydrzat-dufam ze dakde neodpadnem ako hnila hruska 😅

snemcurka
8. aug 2008

Ahojte baby.
takze mi cakame opät apriloveho drobca. Pred dvoma rokmi som sem-tam pisala do apriloviek 2007

zuzkafuny
8. aug 2008

Lilu... včera na kupko prišla jedna mamina a jej dievčatko sa bohove na tvoju malú podobalo... ale som si hneď pomyslela... že čo by si tu... 😀 😉 🙂
Snemcurka... super 🙂
blahoželáme...

veronika13
8. aug 2008

snemcurka, pamätáme neboj, gratulujem, sa nám pekne rozrastajú rodinky 🙂 príd aj častejšie pozrieť, popísať 😉

antea
8. aug 2008

Tak este som tu na chvilu dobehla. Vsetkym novopecenym tehulkam gratulujeme a prajeme vela zdravicka. Vsetkym tiez kraaaasny vikendik. Tento tyzden nam rychle usiel.
Babulky prosim Vas ak si pamatate v kolkych mesiacoch ste (drobci) stvornozkovali a v kolkych chodili samostatne (bez drzania za rucicky). Dakujeeeem-

veronika13
8. aug 2008

4-nožkoval od 7 a sám začal chodiť v 11 1/2 🙂

luminkasp
8. aug 2008

snemcurka, ja si nepamatam, ale gratulujem

lilu18
8. aug 2008

zuzkafuny-noooo,to asi v najbl. dobe nie-dalekoooo... 🙂

nasa mala zacala stvrn. asi tak v 8. v 9 sa postavila bez pomoci vo volnom priestore a az presne ked dovrsila 12 m sa sama spustila chodit-nikdy nechodila za ruku ,nechcela 😀 keby mohla povie-ja saamaa 😀

veronika13
8. aug 2008

no pri posteli sa postavil presne v 6, preto sa mi to ľahko pamätá a aj odvtedy sedí 🙂

anad
8. aug 2008

snemcurka gratulujem 😵 ja si ta pamatam
malalady, tuto je napr. https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

melory
9. aug 2008

snemcurka gratulujem, pamatame..... 😵
baby konecne mam doma muzika, kupil veeeela darcekov....vsetko to popisem, ked bude cas, ale teraz siel kupit ovocny tabak bez nikotinu a ideme roztahat nasu novu meter vysoku vodnu fajku 😉

veronika13
9. aug 2008

mel, tak z vás takýto huliči... dúfam, že si mužíka patrične privítala 🙂 môj tiež občas zadymí fajku, ale takú obyč. mne sa to ale nepáči, celkovo mám akúsi averziu voči fajčeniu

luminkasp
9. aug 2008

tak my sme zacali stvornozkovat 11 a pol a chodit, prve krociky 13 mesiacov a poriadne sa rozbehla v 15 mesiacoch

zuzkafuny
9. aug 2008

Veronika 🙂 aj ja by som si zahulila 😵 😵 😵 ale mám strach aj z vodnej fajky... sa bojím že by som zas začala fajčiť a už 2roky a 6mesiacov nefajčím 🙄 🙄 🙄

veronika13
9. aug 2008

len tak ďalej, nefajč 😉 čo je na tej vodnej fajke iné? je to vraj čistejšie fajčenie, lebo sa to filtruje cez vodu... toť moje vedomosti o tejto fajke

maaja
9. aug 2008

baby, dneska bol taky 😝 den ...
Marek ma teplotku, cez 38 uz po odpocitani, ale je v pohodke, normalne sa hral, jasil, ani sople nema, ani nekasle, nic ... len ta teplota 🙄 ze by dalsie zubky ??? uz ich ma 10 - hore jednotky a dvojky a dve stolicky, dolu jedna stolicka, obe jednotky a jedna dvojka ... ze by sa mu isli tisnut tie nestastne ocne ? alebo z coho ta teplota ??
snad mu to prejde, lebo zajtra mame ist na kolotoče 😀 sestra maju hody, plus svagor mal narodky a sestra meniny bude mat ( Zuzana ) ... takze mame tam preco ist 😀 sa tesim ... 😉
no a este dneska aj cely den lialo 😝 teda take prehanky a zima ... normalne som Marekovi navon dala taku bundicku ...

veronika13
9. aug 2008

čau maaja, aj u nás bol blbec deň, do obeda som bola ako mechom udretá, nič sa mi nechcelo, ani variť, potom som sa poobede trocha rozhýbala, ale tiež nič moc. Strašne ma ubíja, keď nemôžeme ísť von, že je vonku škaredo, normálne akási forma klaustrofobie, už sa "teším" na zimu, zavčasu tma... no nejdem sa depkovať už teraz, dúfam, že ešte nejaké leto bude

zuzkafuny
9. aug 2008

čaute... aj ja som mala blbý deň 😀 😀 😀 asi vo vzduchu lietal blbý deň a na každého sa lepil 😀 😀 😀

maaja
9. aug 2008

... hlavne na mojho muza ... dneska bol nejak moc bez nalady 😝

veronika13
9. aug 2008

u nás tieto nálady-nenálady prenasledujú skôr mňa 😝

zuzulik22
9. aug 2008

caute, aj u nas den na nic.

zuzkafuny
9. aug 2008

Maaja... u nás to sadlo večer na môjho chlapa... 😖 sme sa zvadili 😠 jojojoooj
a dnes sa to držalo mňa...
ale sme sa tu zišli 😀 😀 😀

veronika13
9. aug 2008

to hej 😀 frflošky 😀 ale čo už, aj také dni sú...
hádam bude zajtra lepšie, idem radšej spať 🙂

zuzkafuny
9. aug 2008

dobrú noc... veď idem aj ja zaliezť... 😔

salajcatko
10. aug 2008

no čaute frflošky, tak čo? vyspali ste sa z toho?
ale je fakt, že včera bol blbec deň, to tým počasimn hnusným, tu včera celý deň lialo...no a Simonka vstala o 05:10 a hned nastúpená pred dvere, že ona ide von 😅 ...tak deň začal parádnym revom a vlieklo sa to celý deň, tak o ničom, salaj v robote, baby sa nevedeli akosi spolu prehrať...no hádam dnes bude lepšie..baby, svieti slniečko 😎 🙂

Ak sa zadarí, dnes by som chcela na dvore porobiť..ale ako sa poznám, nezadarí 😝

ozaj, ked som si v piatok kupila lotto, kedy je ťah???, ja len tak, aby som vedela, kedy sa to konečne tou milionárkou stanem 😉 😝 ale držte palce, bo by sa mi zopár prašul riadne šiklo 😉

salajcatko
10. aug 2008

jej, dnes má simka rok a 4 mesiace..leti to panafera..o chvíľu dôchodok 😅

snemcurka - ja si ťa veru nepamätam, prepáč 😉 ale prajem krásne tehu...tiež mám obe baby aprílové 🙂

zuzpidka
10. aug 2008

nazdar babi , prihodil som foto z hubačky . hoďte oko 😉 Š.

veronika13
10. aug 2008

no to už hej, taká halda a boli asi aj zdravé, keď boli také menšie, také mám najradšej, tie veliké sú väčšinou počervivené. Teraz by u nás mali rásť, lebo popršalo a teraz je teplo, šla by som, len nemám kde nechať Riška ☹

salajcatko
10. aug 2008

no šefko, si ma normálne vyprovokoval 😵
cez týžden padám veru na huby..
i ked jednu hubytúru už mám za sebou,skoro som prišla o nohy,ale úlovok boj fajny, ale o tolkoých kusov teda nemôže byť ani reč...
ja milujem chodiť na huby,ale papať, to eee 😝 😵

baby, ja som si práve doriadila špajzu, jeeej, mám radosť, bol najvyšší čas 😀 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre