Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

veronika13
22. aug 2008

tvojmu budú tie 23 asi dosť na zimu, môj mal už minulú zimu č. 24 😀

maaja
22. aug 2008

v poslednej dobe, ked ideme von, musim mu davat take cele tenisky, lebo za nimi reve ked ich vidi v skrini ... takze vonku je 30 stupnov a Marek je v ponozkach a plnych botach 😀 ... ale len doma

veronika13
22. aug 2008

no tak môj našťastie takéto požiadavky nemá, ten len aby bol vonku a je mu jedno čo ma na nohách 😀

maaja
22. aug 2008

minulu zimu sme nemali topanky 😎 len take "naokrasu"

no ale budem musiet nakupit aj take ze bundicky, vetrovka, nejaky overal resp. oteplovacky ... fuuuh, aj sa tesim aj viem ze to asi bude palka ... my sme leto prezili na Cherokee z Tesca 😉 cize za malo penez vela muziky

maaja
22. aug 2008

to mi len nedavno zacal robit ... my aj naboso po trave chodime

veronika13
22. aug 2008

ja už mam zimne, ešte odminula, jednu súpravičku sme dostali, ta by mu mala byť, jednu má, no overal budem asi aj ja zháňať

maaja
22. aug 2008

a predstav si, uz parkrat sa mi stalo, ze boli sme vonku a on prisiel k vchodovym dveram - ukazal na ne ze TAM a pokyve hlavou na znak suhlasu - akoze chce ist dnu 😕

maaja
22. aug 2008

aj ja mam take oteplovacky s vetrovkou co mu moja mamina kupila minuly rok a bolo mu to velke, tak hadam teraz tžo uz bude dobre ... dufam ze ne zasa male, bo drahe to bolo - ta znacka Cocodrillo ci ako to je ...

maaja
22. aug 2008

citam ta v tej teme o MS po porode ... ja sa uz ani nepametam 😅

veronika13
22. aug 2008

múdry chlapec, moj zas ukáže na auto alebo sa k nemu rovno rozbehne a vyliape sa za volant a brm brm brm, nadhadzuje sa tam, všetky páčia poskúša, ale tie sme mu už zakázali, lebo by ich odtrhol, tak sa už trochu kontroluje, strašne je na autá, traktory a kone, keď vidí koňa, tak hijeee, hijeeee, a dokonca sa už aj na ňom vozil a vôbec sa nebal, tak dvojmetrový kôň do výšky, chalan 17 mesačný, a úsmev od ucha po ucho, a keď sme ho cheli na jarmoku dať na poníka, čo bol asi pol metra od zeme,tak na toho ani sadnúť 😀 😀 musím odfotiť

veronika13
22. aug 2008

to som len tak tam hodila, nemohla som sa dočkať, kedy odpíšeš 😀 ja si zas takéto blbosti pamätám

veronika13
22. aug 2008

my máme veľmi málo drahých vecí, svokra kupuje v sekáčoch, moja mama v textile, výpredajoch... ja na MMB, niekedy v ochode, ale značkove dáko nevyhľadavam, akurát ke´d som bola s mounty (inak dávno sa neozvala) v RAkusku na burze, tak som kopu značkových tričiek kúpila za babku. Ešte dúfam pôjdeme 🙂

maaja
22. aug 2008

hi hi, oravak maly ...

Marek uz aj soferuje ... vzdy ked zabocime do nasej ulice, kde uz ani auta nechodia a je dlha tak 200m ... tak zakrici ze "TAM" a ukazuje na miesto sofera a potom povie ze "TOTO" to zn amena ze mu mam odopnut autosedacku a zobrat ho soferovat 😀
iny frajer ... najhorsie je ked mi to predvadza niekde na dialnici alebo tak 😀 ...

veronika13
22. aug 2008

to aj Riško, tiež ho berie Boris k sebe za volant vo dvore, a minule aj po dedine, po takej tichej ulici, inak sa bojím

maaja
22. aug 2008

ani my nemame vela znackovych ... toto dostal na Vianoce tak mamina sa pleskla ...
jeine co ma take "znackove" su take didas sandalky zalepovacie, ale to ma snad kazde druhe decko a potom tie tenisky ma aidasky, ale neboli nejak mega drahe ...
a neviem ci H/Mko su znackove veci 😅 tam dost kupujem

veronika13
22. aug 2008

ty budú mať vodičáky asi už v skôlke, ako môj muž, asi ako 8 ročný zobral otcovi auto a vozil kamarátov 😀

maaja
22. aug 2008

mne sa to paci, ked akoze soferuje 😀
jeho ale viac zaujimaju vsetky tie packy a tak ... a najviac ho bavia tie "fukare" co vzduch fuka ... na to ukazuje a vravi ze "fuufu)

maaja
22. aug 2008

no to by sme dopadli, dufam ho nikdy nenapadne zobrat tajne auto 😠

veronika13
22. aug 2008

veď to, nášho to asi napadne, ako ho poznám zatiaľ 😀
jeho tiež svetlo, čo zasvieti, keď su otvorené dvere... a krúúúti volantom, minule sme išli po ceste esíčkovito 😀

maaja
22. aug 2008

Marek ked vidi ze svieti svetlo v aute, tak hned krici ze "tieti" akoze svieti

maaja
22. aug 2008

veroni, idem spat ... rano musim vstavat 😝
papa

veronika13
22. aug 2008

tak dobrú ja tiež pôjdem, len ešte reparujeme PC

veronika13
23. aug 2008

ahojte, tu to dnes žije 😀
bola som u našich, dnes tam je Kája Gott, Hela Vondračkova, Kirschnerka, Nagy, mama išla hlavne kvôli Gottovi jej láska z mládi 😀 a potom má byť pirotechnická šou, ja by som išla kvôli tomu 😀 mužík išiel off, tak som sama doma, Riško išiel buvať, lebo dnes cez deň nespal, uvidím aká bude noc, ked ma taký nabúraný režim

veronika13
23. aug 2008

mladý pán ešte nespí, od únavy asi nemôže zaspať 😢

melory
23. aug 2008

ahojte, mame sa dobre 🙂

veronika13
23. aug 2008

mel, tak to bolo stručné 🙂 mužík už vyzdravel?

veronika13
23. aug 2008

nie je tu nikto na pokec, som sama doma

zuzkafuny
23. aug 2008

Veronika... ja som tiež sama doma. Sme boli na oslave (moja segra ma v ten istý deň narky ako ja a to presne 30)a mužíka som ešte nechala slopkať 😀

veronika13
23. aug 2008

hm, na oslave som už dlho nebola, a dáko sa mi ani nežiada, síce mnohí z rodiny mali teraz narodeniny aj meniny, ale neoslavovali sme

ma napadla taká otázočka, že aké časopisy rady kupujete? Mama a ja a podobné sú mi jasné, to je povinné čítanie 😀 no začnem sebou, teraz ma chytilo zahradkarčenie, kvetinky, tak si kupujem Záhradkára, už sa teším na jar, keď budem zas sadiť, a dnes som objednala nejaké kvetné cibulky. Kvôli receptom si rada kúpim Báječnú ženu, vždy je tam nejaký dobrý 🙂 A tiež časopisy o vyšívaní - Bara, Malovaní jehlou, no teraz menej vyšívam, ale zas ma to asi na zimu chytí 😀

veronika13
23. aug 2008

"nejaký dobrý recept" tam malo byť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre