• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríloví drobci - 2007 - II.

21. augusta 2014 
nejdem...ja len jem...teraz som si dala pred seba vifonku :slight_smile: po parizskom salate :slight_smile:
aspon budem mat ist preco cvicit...
25. aug 2008 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka oplati sa ti ist do rakuska na burzu...treba skusit.
25. aug 2008 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka, oplatí, ale oblečenie je tam dosť drahé podľa mňa a len ak by ste toho viac kupovali
tu petíciu sme tu už podpisovali
na vifonku som mala chuť včera, no nemala som
25. aug 2008 o 19:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som ešte v rakúsku na burze nebola... kde to presne je???
25. aug 2008 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na predmesti Švechatu :grinning: neviem ako sa to píše po nemecky :zipper_mouth:
25. aug 2008 o 19:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Od nás je to aj tak ďaleko... :slight_smile:
Malému mi už treba len topky na zimu a bundičku... sledujem MMB či niečo nenájdem :grinning:
25. aug 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tam tiež surfujem:slight_smile:
my už máme tiež na zimu, no topanky a nejaký overal alebo bundu bude ešte potrebovať
25. aug 2008 o 20:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojcek
tak uz kupujete na zimu? teda ja som tiez jednym ockom mrkla na MMB,ale zda sa mi to skoro-mala rastie ako z vody a co ked neodhadnem a teraz kupene bude v zime male :unamused: hmm,viete vopred ake cislo kupit???
25. aug 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute babenky
vraj ta burza v rakusku je fakticky super....no len škoda že tak daleko :unamused:

idem sa vám posťažovať, môžem???
Simonka sa obrátila o 180 stupňov, je protivná, zúrivá, tvrdohlavá, robí scény,dnes aj v obchode :frowning2: , mám pocit že vôbec neposlúcha, nechce byť vôbec doma, len von sa ťahá, no a čo ma trápi ešte viac, strááášne žiarli na Karin, včera ju tak uhryzla do stehna, že aj cez tepláky tam ma asi 5 cm modrinu, opuchnuté, no chuda si poplakala, ak sa ku mne pritúli, Simka ju hned strká,zúri, piští....neviem čo s ňou robiť, skúsila som ju prituliť NIč,skúsila som zdvihnuť hlas NIč, skúsila som tlapnúť po plienky Nič, a pri zpreni jediné čo ako tak zaberie je ignorovať ju, si pozúri a prestane...toto som pri karinke vobec nepoznala a fakt neviem, ako to riešiť a hlavne odstrániť, ona taká nebola, bola kludná, spokojná, vysmiata a teraz je to klbko srditosti, nervov a zlosti :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. aug 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo, nikoho tu niet???
ja mám taku smolu na vás, ked sa sem dostanem, vy tu nikdy nie ste :frowning2: škoda
tak idem spať, nech som ráno fit, bo ma tie moje baby moria riadne :confounded:
pa
25. aug 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sali, neboj možno je to len obdobie a prejde ju to. Také správanie je naozaj asi najučinejšie ignorovať, teda vedieť odhadnúť, kedy ignorovať a kedy venovať pozornosť. Ťažko radiť, sama niekedy neviem čo mam robiť v podobných situáciach. Včera sme boli u švagrini, má o 5 mesiacov mladšieho od Riška, boli spolu v postielke, hrali sa, Riško ho trochu strkal, ale nie silno, on tak prejavuje radosť, alebo ho išiel pohladkať, ale ešte to nevie tak s citom, ako my, on prstíkami tak hrabne a niekedy poškrabe. No a bol tak oco toho malého, a videll ako mu tak hrabol po ličku, ale nepoškrabal ho, a tiež ho posotil zodva razy, tak sa začal pohoršovať ako sa to hrá... pritom sa deti pritom smiali... tak v takejto situácii som nevedela čo mám robiť, či Riška vzať od neho preč, aby mu "neublížil" alebo nechať deti nech sa hrajú ako vedia..
26. aug 2008 o 10:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. aug 2008 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásna prácička :slight_smile:
26. aug 2008 o 11:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sali, aj moja kajka je ako 100 certov, zlostna, umrncana, robi mi zle, a to doslova. bije ma, skriabe, sticuje a ked zvysim hlas, ze nono, tak zacne vrestat, akoby som ju zbila :frowning2: a tie hysaky co mava??? ... hadze sa o zem... no strasne... :confounded:
26. aug 2008 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ze to dievcatka nemavaju, no gumu mi obcas spravi...ale nehadze sa o zem, skor robi zdutu...je to strasne zlate, lebo sa za tym sibalsky usmeje.

este sa mne pacia vecicky od tewrkybuckovej...pridam link
26. aug 2008 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?vEntryID=141434&vReferer=%2Fbazar%2Findex.php%3FvType%3D%26vOther%3D%26vOffset%3D40
26. aug 2008 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute... ja som dnes bola na sono s mojimi štvoročkami :grinning: a pod pazuchou mi objavili že tukovú hrčku... a že ja si ju tam necííítim... hm... Tak sme boli tri kamošky bez detí 24km od domova :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mi aj dobre padlo... no ale keď som prišla domov... :confounded: ten bordel... malý ešte nespal (teraz búvka... som zavelila :grinning: ) no hrúúúza. Ale drahý mi ide robiť pečené mäsko, kapusta dusená, knedlik... odpúšťam :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2008 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez sa chystam do kuchyne, idem varit segedin a knedlu. z hovadzieho.
26. aug 2008 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
segedín som dávno nerobila ani pečené mäsko, dobré typy, dík :slight_smile:
26. aug 2008 o 15:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
milujem segedííín... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je jedno z mála jedál, ktoré sa mi podarí SUPER...!!!
26. aug 2008 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu este niekto?
26. aug 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilu ja... ale zas len na skok :confounded:
26. aug 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm,skoda,mala chrape ako zabita boli sme v zoo tak sme ju ubehali :grinning:
26. aug 2008 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :slight_smile:

kde na nete kupim pre Mareka zupan ???
idem hladat ... ale obcas nakuknem :wink:
26. aug 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na MMB, majú aj nové