Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

melory
25. aug 2008

nejdem...ja len jem...teraz som si dala pred seba vifonku 🙂 po parizskom salate 🙂
aspon budem mat ist preco cvicit...

melory
25. aug 2008

mirka oplati sa ti ist do rakuska na burzu...treba skusit.

veronika13
25. aug 2008

mirka, oplatí, ale oblečenie je tam dosť drahé podľa mňa a len ak by ste toho viac kupovali
tu petíciu sme tu už podpisovali
na vifonku som mala chuť včera, no nemala som

zuzkafuny
25. aug 2008

Ja som ešte v rakúsku na burze nebola... kde to presne je???

veronika13
25. aug 2008

na predmesti Švechatu 😀 neviem ako sa to píše po nemecky 🤐

zuzkafuny
25. aug 2008

Od nás je to aj tak ďaleko... 🙂
Malému mi už treba len topky na zimu a bundičku... sledujem MMB či niečo nenájdem 😀

veronika13
25. aug 2008

ja tam tiež surfujem🙂
my už máme tiež na zimu, no topanky a nejaký overal alebo bundu bude ešte potrebovať

lilu18
25. aug 2008

ahojcek
tak uz kupujete na zimu? teda ja som tiez jednym ockom mrkla na MMB,ale zda sa mi to skoro-mala rastie ako z vody a co ked neodhadnem a teraz kupene bude v zime male 😒 hmm,viete vopred ake cislo kupit???

salajcatko
25. aug 2008

čaute babenky
vraj ta burza v rakusku je fakticky super....no len škoda že tak daleko 😒

idem sa vám posťažovať, môžem???
Simonka sa obrátila o 180 stupňov, je protivná, zúrivá, tvrdohlavá, robí scény,dnes aj v obchode ☹ , mám pocit že vôbec neposlúcha, nechce byť vôbec doma, len von sa ťahá, no a čo ma trápi ešte viac, strááášne žiarli na Karin, včera ju tak uhryzla do stehna, že aj cez tepláky tam ma asi 5 cm modrinu, opuchnuté, no chuda si poplakala, ak sa ku mne pritúli, Simka ju hned strká,zúri, piští....neviem čo s ňou robiť, skúsila som ju prituliť NIč,skúsila som zdvihnuť hlas NIč, skúsila som tlapnúť po plienky Nič, a pri zpreni jediné čo ako tak zaberie je ignorovať ju, si pozúri a prestane...toto som pri karinke vobec nepoznala a fakt neviem, ako to riešiť a hlavne odstrániť, ona taká nebola, bola kludná, spokojná, vysmiata a teraz je to klbko srditosti, nervov a zlosti ☹ ☹ ☹

salajcatko
25. aug 2008

halooo, nikoho tu niet???
ja mám taku smolu na vás, ked sa sem dostanem, vy tu nikdy nie ste ☹ škoda
tak idem spať, nech som ráno fit, bo ma tie moje baby moria riadne 😖
pa

veronika13
26. aug 2008

ahoj sali, neboj možno je to len obdobie a prejde ju to. Také správanie je naozaj asi najučinejšie ignorovať, teda vedieť odhadnúť, kedy ignorovať a kedy venovať pozornosť. Ťažko radiť, sama niekedy neviem čo mam robiť v podobných situáciach. Včera sme boli u švagrini, má o 5 mesiacov mladšieho od Riška, boli spolu v postielke, hrali sa, Riško ho trochu strkal, ale nie silno, on tak prejavuje radosť, alebo ho išiel pohladkať, ale ešte to nevie tak s citom, ako my, on prstíkami tak hrabne a niekedy poškrabe. No a bol tak oco toho malého, a videll ako mu tak hrabol po ličku, ale nepoškrabal ho, a tiež ho posotil zodva razy, tak sa začal pohoršovať ako sa to hrá... pritom sa deti pritom smiali... tak v takejto situácii som nevedela čo mám robiť, či Riška vzať od neho preč, aby mu "neublížil" alebo nechať deti nech sa hrajú ako vedia..

melory
26. aug 2008

www.mimibazar.sk/bazar.php?strana=1&user=30495

ja uz ani neviem aku som zobrala

veronika13
26. aug 2008

krásna prácička 🙂

andreafa
26. aug 2008

sali, aj moja kajka je ako 100 certov, zlostna, umrncana, robi mi zle, a to doslova. bije ma, skriabe, sticuje a ked zvysim hlas, ze nono, tak zacne vrestat, akoby som ju zbila ☹ a tie hysaky co mava??? ... hadze sa o zem... no strasne... 😖

melory
26. aug 2008

ja ze to dievcatka nemavaju, no gumu mi obcas spravi...ale nehadze sa o zem, skor robi zdutu...je to strasne zlate, lebo sa za tym sibalsky usmeje.

este sa mne pacia vecicky od tewrkybuckovej...pridam link

melory
26. aug 2008

modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?vEntryID=141434&vReferer=%2Fbazar%2Findex.php%3FvType%3D%26vOther%3D%26vOffset%3D40

zuzkafuny
26. aug 2008

čaute... ja som dnes bola na sono s mojimi štvoročkami 😀 a pod pazuchou mi objavili že tukovú hrčku... a že ja si ju tam necííítim... hm... Tak sme boli tri kamošky bez detí 24km od domova 😵 😵 😵 Mi aj dobre padlo... no ale keď som prišla domov... 😖 ten bordel... malý ešte nespal (teraz búvka... som zavelila 😀 ) no hrúúúza. Ale drahý mi ide robiť pečené mäsko, kapusta dusená, knedlik... odpúšťam 😀 😀 😀

melory
26. aug 2008

tiez sa chystam do kuchyne, idem varit segedin a knedlu. z hovadzieho.

veronika13
26. aug 2008

segedín som dávno nerobila ani pečené mäsko, dobré typy, dík 🙂

zuzkafuny
26. aug 2008

milujem segedííín... 😵 😵 😵 to je jedno z mála jedál, ktoré sa mi podarí SUPER...!!!

lilu18
26. aug 2008

je tu este niekto?

zuzkafuny
26. aug 2008

Lilu ja... ale zas len na skok 😖

lilu18
26. aug 2008

hmm,skoda,mala chrape ako zabita boli sme v zoo tak sme ju ubehali 😀

maaja
26. aug 2008

caute 🙂

kde na nete kupim pre Mareka zupan ???
idem hladat ... ale obcas nakuknem 😉

veronika13
26. aug 2008

na MMB, majú aj nové

maaja
26. aug 2008

ja som vedela ze tu budes 😀

veronika13
26. aug 2008

😀 😀 kde iní končia, my začíname 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre