• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríloví drobci - 2007 - II.

21. augusta 2014 
trosku pokecam, tato robi babke cdcko tak nemozem ist spinkat :frowning2: a boli ma slepak :frowning2: :frowning2: :frowning2:
maji, sak mu zrus notifikaciu :wink:

ahoj veronika, mame sa fajn, neskonale tuzim po dovolenke, este 2 tyzdne, necele, a este tento vikend k babke, lebo nas tato ide opravovat kupelku... a dotoho vsetkeho hladame pozemok na byvanie :wink: a snazime/nesnazime sa o mimi :wink: vy sa ako mate?
26. aug 2008 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji su aj take velke kupila som 18-24m tusim :wink: ja skor hladam take teply overal, alebo mate nejaky tip ako zakryt dieta? mne sa to vobec nedari, vydz je v tom namotany alebo spi na kratkej strane postele :angry:
26. aug 2008 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jakých 116??? to máš odkiaľ???

tých veľkých veľkostí majú menej, to je na prd, tiež som chcela body odtiaľ a nenašla som, pre drobizg majú doaleluja :grinning:
26. aug 2008 o 22:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slepak ? ako vies ze je to slepak ?
aaale, nechcem mu risit notifikaciu :slight_smile: este by potom zrusil on mne ... aj pristup k uctu, co potom ? :grinning:

kam idete na dovolenku ???

pozemok na byvanie ??? nejdete sem do Budmerice ? :wink: :grinning:

idete plavat v septembri ??? my hej, asi budeme pon a str okolo deviatej ... to by mi vyhovovalo ...
26. aug 2008 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ? maju aj 18 - 24 ?? asi vypredane v TT :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja sa v noci normalne budim aby som ho pozakryvala ... zatial este neni moc zima, aj ked by ste neverili - nam uz v noci kuri kotol !!!!!!!!!!!
26. aug 2008 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja vy máte starosti s bývaním?? :sweat_smile: prepáč ten úškleb, ale pomaly nepoznám človeka, čoby sa tým nelopotil :frowning2:
inak sa máme celkom fajn, len teraz bude kopec kupovačiek, vybavovačiek, tak si mužíka už asi moc neužijem
26. aug 2008 o 22:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu takú veľkosť tiež len občas vidno
my prekurujeme niekedy na noc už dlho, tu je niekedy ráno len 5 °C
26. aug 2008 o 22:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozik, maaja zmenila foto, hmmm, kočica :wink:
26. aug 2008 o 22:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika diky, aspon niekto ma pochvali :grinning:

fuuuha, tak 5stupnov este nemame ... nam sa kotol zapina automaticky ked klesne pod 14 ...
26. aug 2008 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika, to sme dostali taky velikansky :wink:

maji, lebo ma strasi uz dlho ale psst. Ideme do chorvatska druhy tyzden v sept.

Preco pondelok a stredu? To sa uz neuvidime :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: my asi rovnako budeme chodit, nam to takto vyhovuje :wink: :wink: aj ked ho musim budit :wink:
Hej, hladame pozemok kvoli matkovi chceme domcek...ale nevieme sa nejako royhodnut kde. Najprv sme chceli len v sc ale tu su drahe jak svina...{5000skk/m2} tak to tedy ne. a hladame nejake okolie. Mame rezervovany v Reci, ale nie som si celkom ista... a mam pocit, ze by bol lepsi starsi dom... a vobec asi ani sama neviem co chcem :astonished:

baby cey vikend som v PD, napiste co potrebujete a ja vam tam kupim...tam vacsinou nie je tak skoro vypredane jak tu :frowning2: ja yhanam biele body a nemaju ani v sc ani na kamennom v BA :frowning2:
26. aug 2008 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak uvidíš zajtra, keď ťa baby zočia :slight_smile:
26. aug 2008 o 22:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anielik, dík za ochotu, ale už som zohnala, väčšinou zháňam v predstihu, nie urgentne, tak keď mi to už fakt treba, mám zohnané inde

to su teda riadne pálky za pozemok, že 5tisíc/m2 :fearful: :zipper_mouth:
26. aug 2008 o 22:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika, nemame starosti, mame krasny novy bztik, sme s nim spokojni, ale chcem aby bol matko na zahrade a vonku kedy chce, nie len na par minut ked ideme von {myslim tym poobedie :wink: } uskleb je v poho :wink:
pridte k nam, my spime s otovrenym oknom. a varime sa tu :frowning2: mame byt co ma celodenne slniecko :angry: :angry: takze jedinna moznost je ho vnoci schladit :wink:
26. aug 2008 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supis fotos maji, akurat som sa kukala ze uz nemas marecka :wink:
26. aug 2008 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemate nejake tipy na ciapky? a uz som zajednala pre matka bundu a oteplovaky :wink:
26. aug 2008 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to máte fajne, že nieste v tiesni :wink:
26. aug 2008 o 23:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslíš na zimu?
26. aug 2008 o 23:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej :wink:
26. aug 2008 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veroni, nevies ako sa povie po polsky ciapka?
26. aug 2008 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kalap? :grinning: :grinning: :grinning: neviem, skús nájsť najaký slovník na nete
26. aug 2008 o 23:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5tis za meter ???? no des :angry:
u nas asi 1200 za meter ... myslim ... v Reci ? sak tam su madari :sweat_smile: teda nic proti, ale vy asi nemondokujete, ze ? :grinning:

fiiiha, vy uz capice zhanate ? ja asi budem zasa na poslednu chvilku stresovat ...

my ideme v piatok na Donovaly, az do nedele ... asi by som aj capicu mala vezmut, ze ?
26. aug 2008 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čiapky mám, som nafasovala od mamy, mala celkom obstojné po deťoch
no a na Donovaly veru vezni, asi tam bude duť :slight_smile:
26. aug 2008 o 23:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, asi budem musiet aj teplaky este kuit kym pojdeme
26. aug 2008 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi hovor maji, a ja nechcem ist odtialto :frowning2: hej v reci su madari ale aj v senci :wink: Nie my ani nahodou nemadarcujeme :grinning: :grinning: :grinning:
Maji, co ti teda pozriem v tescu?

Jasne capicu ber

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=15245

a tento iveral som objednala http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3832219
26. aug 2008 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaké stresy, klikneš na net, zaplatiš z účtu a ide sa ďalej :grinning: teraz máme také vymoženosti, žeby sme vôbec stresovať nemali, že? je to zaujimavé na tom našom žití, že je to naopak... dosť nad tým teraz rozmýšľam a celkovo nad životom ako takým, že treba niečo robiť, aby bol lepší
26. aug 2008 o 23:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anielik, ved ked budu tie overaly na spanie 18 - 24m tak mi zober jednu seriu :sunglasses:
26. aug 2008 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa bojim capicu z netu pupit ... neviem odhadnut velkost, musim vyskusat :pensive:

fiiiha, anielik, pekny overal - teda ta termobunda + gate ...
ja uz som raz pisala, ze my mame este z minuleho roka co moja mama kupila na Vianoce ale mu to bolo strasne velike, tak snad teraz to uz bude dobre a ne zasa male :angry:

musim uz urobit reorganizaciu v Marekovej skrini
26. aug 2008 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anielik, pozeram tu cenu a neni to ani moc drahe :confused:
26. aug 2008 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme :wink: maji aj my mame y minuleho roka, co som kupila velke v mnichove, ale treba mi este aspon 1dno ked sa premoci...

ja mam tiez take zvlastne pocity z tej capice ale ked este nikde nemaju a ked bude zima uz nebudu mat :frowning2:

maji a je jedno aky? myslim farbu
26. aug 2008 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej, ten overal, teda ta temobunda+gate :grinning: sú krááásne, budem uvažovať :slight_smile:
26. aug 2008 o 23:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok