Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

anielik
26. aug 2008

trosku pokecam, tato robi babke cdcko tak nemozem ist spinkat ☹ a boli ma slepak ☹ ☹ ☹
maji, sak mu zrus notifikaciu 😉

ahoj veronika, mame sa fajn, neskonale tuzim po dovolenke, este 2 tyzdne, necele, a este tento vikend k babke, lebo nas tato ide opravovat kupelku... a dotoho vsetkeho hladame pozemok na byvanie 😉 a snazime/nesnazime sa o mimi 😉 vy sa ako mate?

anielik
26. aug 2008

maji su aj take velke kupila som 18-24m tusim 😉 ja skor hladam take teply overal, alebo mate nejaky tip ako zakryt dieta? mne sa to vobec nedari, vydz je v tom namotany alebo spi na kratkej strane postele 😠

veronika13
26. aug 2008

jakých 116??? to máš odkiaľ???

tých veľkých veľkostí majú menej, to je na prd, tiež som chcela body odtiaľ a nenašla som, pre drobizg majú doaleluja 😀

maaja
26. aug 2008

slepak ? ako vies ze je to slepak ?
aaale, nechcem mu risit notifikaciu 🙂 este by potom zrusil on mne ... aj pristup k uctu, co potom ? 😀

kam idete na dovolenku ???

pozemok na byvanie ??? nejdete sem do Budmerice ? 😉 😀

idete plavat v septembri ??? my hej, asi budeme pon a str okolo deviatej ... to by mi vyhovovalo ...

maaja
26. aug 2008

hej ? maju aj 18 - 24 ?? asi vypredane v TT 😝

ja sa v noci normalne budim aby som ho pozakryvala ... zatial este neni moc zima, aj ked by ste neverili - nam uz v noci kuri kotol !!!!!!!!!!!

veronika13
26. aug 2008

tak ja vy máte starosti s bývaním?? 😅 prepáč ten úškleb, ale pomaly nepoznám človeka, čoby sa tým nelopotil ☹
inak sa máme celkom fajn, len teraz bude kopec kupovačiek, vybavovačiek, tak si mužíka už asi moc neužijem

veronika13
26. aug 2008

tu takú veľkosť tiež len občas vidno
my prekurujeme niekedy na noc už dlho, tu je niekedy ráno len 5 °C

veronika13
26. aug 2008

ozik, maaja zmenila foto, hmmm, kočica 😉

maaja
26. aug 2008

veronika diky, aspon niekto ma pochvali 😀

fuuuha, tak 5stupnov este nemame ... nam sa kotol zapina automaticky ked klesne pod 14 ...

anielik
26. aug 2008

veronika, to sme dostali taky velikansky 😉

maji, lebo ma strasi uz dlho ale psst. Ideme do chorvatska druhy tyzden v sept.

Preco pondelok a stredu? To sa uz neuvidime ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ my asi rovnako budeme chodit, nam to takto vyhovuje 😉 😉 aj ked ho musim budit 😉
Hej, hladame pozemok kvoli matkovi chceme domcek...ale nevieme sa nejako royhodnut kde. Najprv sme chceli len v sc ale tu su drahe jak svina...{5000skk/m2} tak to tedy ne. a hladame nejake okolie. Mame rezervovany v Reci, ale nie som si celkom ista... a mam pocit, ze by bol lepsi starsi dom... a vobec asi ani sama neviem co chcem 😲

baby cey vikend som v PD, napiste co potrebujete a ja vam tam kupim...tam vacsinou nie je tak skoro vypredane jak tu ☹ ja yhanam biele body a nemaju ani v sc ani na kamennom v BA ☹

veronika13
26. aug 2008

no tak uvidíš zajtra, keď ťa baby zočia 🙂

veronika13
26. aug 2008

anielik, dík za ochotu, ale už som zohnala, väčšinou zháňam v predstihu, nie urgentne, tak keď mi to už fakt treba, mám zohnané inde

to su teda riadne pálky za pozemok, že 5tisíc/m2 😨 🤐

anielik
26. aug 2008

veronika, nemame starosti, mame krasny novy bztik, sme s nim spokojni, ale chcem aby bol matko na zahrade a vonku kedy chce, nie len na par minut ked ideme von {myslim tym poobedie 😉 } uskleb je v poho 😉
pridte k nam, my spime s otovrenym oknom. a varime sa tu ☹ mame byt co ma celodenne slniecko 😠 😠 takze jedinna moznost je ho vnoci schladit 😉

anielik
26. aug 2008

supis fotos maji, akurat som sa kukala ze uz nemas marecka 😉

anielik
26. aug 2008

nemate nejake tipy na ciapky? a uz som zajednala pre matka bundu a oteplovaky 😉

veronika13
26. aug 2008

tak to máte fajne, že nieste v tiesni 😉

veronika13
26. aug 2008

myslíš na zimu?

anielik
26. aug 2008

hej hej 😉

anielik
26. aug 2008

veroni, nevies ako sa povie po polsky ciapka?

veronika13
26. aug 2008

kalap? 😀 😀 😀 neviem, skús nájsť najaký slovník na nete

maaja
26. aug 2008

5tis za meter ???? no des 😠
u nas asi 1200 za meter ... myslim ... v Reci ? sak tam su madari 😅 teda nic proti, ale vy asi nemondokujete, ze ? 😀

fiiiha, vy uz capice zhanate ? ja asi budem zasa na poslednu chvilku stresovat ...

my ideme v piatok na Donovaly, az do nedele ... asi by som aj capicu mala vezmut, ze ?

veronika13
26. aug 2008

čiapky mám, som nafasovala od mamy, mala celkom obstojné po deťoch
no a na Donovaly veru vezni, asi tam bude duť 🙂

maaja
26. aug 2008

hm, asi budem musiet aj teplaky este kuit kym pojdeme

anielik
26. aug 2008

mi hovor maji, a ja nechcem ist odtialto ☹ hej v reci su madari ale aj v senci 😉 Nie my ani nahodou nemadarcujeme 😀 😀 😀
Maji, co ti teda pozriem v tescu?

Jasne capicu ber

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=15245

a tento iveral som objednala http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3832219

veronika13
26. aug 2008

jaké stresy, klikneš na net, zaplatiš z účtu a ide sa ďalej 😀 teraz máme také vymoženosti, žeby sme vôbec stresovať nemali, že? je to zaujimavé na tom našom žití, že je to naopak... dosť nad tým teraz rozmýšľam a celkovo nad životom ako takým, že treba niečo robiť, aby bol lepší

maaja
26. aug 2008

anielik, ved ked budu tie overaly na spanie 18 - 24m tak mi zober jednu seriu 😎

maaja
26. aug 2008

ja sa bojim capicu z netu pupit ... neviem odhadnut velkost, musim vyskusat 😔

fiiiha, anielik, pekny overal - teda ta termobunda + gate ...
ja uz som raz pisala, ze my mame este z minuleho roka co moja mama kupila na Vianoce ale mu to bolo strasne velike, tak snad teraz to uz bude dobre a ne zasa male 😠

musim uz urobit reorganizaciu v Marekovej skrini

maaja
26. aug 2008

anielik, pozeram tu cenu a neni to ani moc drahe 😕

anielik
26. aug 2008

dakujeme 😉 maji aj my mame y minuleho roka, co som kupila velke v mnichove, ale treba mi este aspon 1dno ked sa premoci...

ja mam tiez take zvlastne pocity z tej capice ale ked este nikde nemaju a ked bude zima uz nebudu mat ☹

maji a je jedno aky? myslim farbu

veronika13
26. aug 2008

jeeeej, ten overal, teda ta temobunda+gate 😀 sú krááásne, budem uvažovať 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre