Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

maaja
1. sep 2008

musim uznat - rychlovarnu kanvicu aj ja balim ako prvu 😀
no tak babenky, desat kil to fakt nebolo, ale urcite nejake hej ... nemam odvahu na vahu ...

maaja
1. sep 2008

anielik: ja som dneska kupila v Tescu v TT seriu 3 overalkov na spanie 12 - 18 mesiacov, take zlte ... mali aj zelene, ale ne nasu velkost 😔 no a kupila som aj seriu 5 bodyniek s kratkym rukavkom 142 - 18 mesiacov ... na doma vyuzijeme ... tak sa tesim ... ale ci mali biele s dlhym rukavom som si veru nevsimla 😔

ozaj, prave citam mamaaja o velkosti topanociek ako pisala salajcatko ... podla tej tabulky marek by uz mal mat 22ku ... tak nam to zrejme sedi 😉

veronika13
1. sep 2008

maaji, koľko stáli tie body?

maaja
1. sep 2008

ja som vedela ze prides 🙂

veronika, asi 300 SK kazda seria myslim

veronika13
1. sep 2008

a nevieš čo ma čaká zajtra?

maaja
1. sep 2008

slnko 🙂

maaja
1. sep 2008

nemam cas zajst do detskeho obchodu na teplaky ... a maly uz nema co nosit 😝 taky mam nejaky plny september ... vo stvrtok ideme na ockovanie Prevenar a v piatok idem do roboty + ku kdernicke ... Robo bude cely den s Marekom 😀

veronika13
1. sep 2008

my ideme na prevenar v stredu, štvrtok budem robiť tortu bratovi, má 11 rokov, ešte neviem či obyč. piškotovu s ovocím, alebo sa vzchopím a urobím s marcipánom

maaja
1. sep 2008

vazne aj vy sa idete ockovat ? 😀 teda skoro naraz ... my prvu davku ale len ...

ze jedenast rokov ... preboha, kedy to bolo 😎 moja mladsia segra bude mat uz 22 !!! to je strasne, sak ona je este decko 😉

maaja
1. sep 2008

urob piskotovu s ovocim 😉

veronika13
1. sep 2008

zajtra mi začína Ordinácia... jupíííííí 🙂

maaja
1. sep 2008

ozaj, nooo aj ja sa tesiiim 😉
akurat ze bude uz o osmej ... to mi moc nevyhovuje 😝 ale Robo mi to nahra 😉 lebo uz aj on to kuka ...

dneska som mrkla na Jojke, ze Profesionali ... mi to prislo ako riadna kravina ... o Kutyl sro ani nehovorim ... to mi stacilo len pocut 😝

veronika13
1. sep 2008

my už druhé očkovanie
prečo piškotovu?
pozdrav segru od decka 😀

maaja
1. sep 2008

😀 tak a nejsi este decko ? sak v tvojom veku som bary vymetala 😎 aaale, niekedy aj decka musia byt dospele 😉 inak by nebol Riško 😉

prečo piskotovu ? lebo tu mam rada 😵

veronika13
1. sep 2008

jojku moc nepozerávam,nemáme 😀
veď som decko, ja sa nehádam 😀
chcem skúsiť takúto podobnú:
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=8873

maaja
1. sep 2008

prave som dojedla arizonky 😖 tolko k mojej vcera avizovanej diete 😝

veronika13
1. sep 2008

ja mám tiež na niečo chuť, len nič doma nemáme 😖 aaale predsa, škoricove mušličky 😀 idem pre ne 😝

maaja
1. sep 2008

škoricove muslicky ??? nepoznam ... my mame furt zasobu kadejakych hovadin ... este ze dolu v kuchyni a som leniva zist po schodoch 😉

nemate jojku ? som myslela ze to sa chyta standardne 😕 my dokonca chytame aj Novu ale ja to nekukam ...

maaja
1. sep 2008

veroni, chcela by som urobit brokolicovu polievku, taku nejaku hustu ... asi zo smotany ... vies mi napisat nejaky receptik ??? nechce sa mi hladat po nete 😅

veronika13
1. sep 2008

tie mušličky sú s Tom a Jerry na obale 😉 mňam, dobré sú 😉
nemáme ani káblovku, ja pozerám cez net, keď chcem, ale väčšinou Markízu

veronika13
1. sep 2008

brokolicovú som ešte nerobila, robievam len takú mix zeleninovú, no brokolicu si dáš asi uvariť, osolíš, ja by som dala aj zemiaky, uvaríš do zmäknutia, dochutíš, buď bujonom alebo vegetou alebo podľa chuti, môžeš dať tu smotanu, ale ja zahusťujem buď hladkou múkou alebo krupicou a potom rozmixovať 😉 pomohlo?

maaja
1. sep 2008

mne by sa nechcelo taku marcipanovu vyrabat 😝 ale vyzera pekne ...

no taku rozmixovanu zeleninovu robievam aj ja .... ale akurat citam tam tie recepty co si dala link ... uz som si odpisala cesnacku, robo by to jedol snad kazdy den ... no a hladam aj brokolicovu 😉

my chytame jojku normalne na antenu ... aj markizu, aj novu a stv 1 a 2 ... ostatne programy len cez satelit, ale to ja nepozeravam ... mna vlastne telka moc nebavi ... okrem ordinacie 😀

maaja
1. sep 2008

idem uz spat, rano vstavam, ideme na plavanie ...
zajtra popozeram tu brokolicovu 😉 a skusim tu cesnakovu ...
papa

veronika13
1. sep 2008

ja to počúvam niekedy ako kulisu, ale často mi to už ide na nervy, mám rada ticho

veronika13
1. sep 2008

pa

zuzkafuny
2. sep 2008

pekné ránko... a letím do obchodu... 😀

zuzulik22
2. sep 2008

dobre rano, teda uz obed.
kubko uz spinka a ja konecne po mesiaci zase vidim PC a uz mam doma len jedno dieta - svoje - jupii to je relax. Teda vam poviem, mat doma 4 deti, aby som sa zblaznila od toho hluku 🙂
Maja brokolicova je lahka - uvar brokolicu v slanej vode, trosku cierneho alebo bieleho korenia a ked bude makka rozmixuj a prilej slahacku na varenie, nechaj zovriet a hotovo. Mnam si mi narobila chute 🙂

lilu18
2. sep 2008

bru chut k obedu 🙂

veronika13
2. sep 2008

ahojte, varím francuzske zemiaky, už sa na ne tešííím 🙂

lilu18
2. sep 2008

my sme uz poobede,malej hipp a mamina si dala tvarohace 😀 a spime

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre