Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

melory
5. sep 2008

ja mam uz zalepene oci, ale drzim s vami....

ingrid78
5. sep 2008

Ja sa uz hodinu chystam spat, ale este popijam vinko, trochu som pozerala z balkona na Rakovu, niekedy tu dost dlho natacaju.

melory
5. sep 2008

prosiiim? ty vidis natacanie....? weaw=== 🙂 🙂 🙂

veronika13
5. sep 2008

ingi?? 😕

ingrid78
5. sep 2008

Natacaju nam tu pod balkonmi. Ak to pozeras, tak nas balkon je s takymi malymi tujami. 🙂

melory
5. sep 2008

inak ja panelak sledujem na nete...vzdy ked sa zadari videla som uz ozaj dost casti.... 😵

veronika13
5. sep 2008

nepozerám, no môže to byť zaujimavé sledovať také natáčanie 😀

ingrid78
5. sep 2008

Ja to nestiham teraz sledovat, radsej si pozriem ordinaciu, ide len 2krat do tyzdna

ingrid78
5. sep 2008

Som zahliadla ze sa nieco pecie so stretkom. nakedy sa to planuje?

melory
5. sep 2008

neveriiiim, to vidis hercov a taaaak, ....to ma fascinujeeeeeee 🙂 🙂 🙂 pozves ma na kavu??? 😵 😵 😵

ingrid78
5. sep 2008

Kludne dojdi 🙂 . Teraz natacali, ako Viki parkovala nejaku audinu cervenu a moc jej to neslo. Nie su tu az tak casto, natocia viac scen v exterieroch a maju pokoj

veronika13
5. sep 2008

a to natáčajú nejaké nočné scény?

ingrid78
5. sep 2008

Tusim su tam aj vecerne sceny, asi urcite, ked to natacaju. U nas to pozera Adrian

melory
5. sep 2008

natacaju aj v bytovke?

ingrid78
5. sep 2008

Nie, ineriery na Kolibe, tu natacaju len to co sa deje pred blokom. minule natacali svadbu tej barmanky, normalne ludovky tu vyhravali 🙂

ingrid78
5. sep 2008

ked budu tocit, pojdem s malou na dvor a zakyveme vam 😉

veronika13
5. sep 2008

no sranda, tak máte veselo 🙂

veronika13
5. sep 2008

no nebudem vas vidieť, nopozerám to, nemáme JOJ-ku

melory
5. sep 2008

nezakazuju vam sa v tom case pohybovat po balkone?

ingrid78
5. sep 2008

Nie, mala sa mi zobudila, utekam si k nej lahnut, majte sa pekne. Pa 🙂 Mel cakam ta na kavu...

veronika13
5. sep 2008

mel už asi tiež išla k mužíkovi pod paplonik

melory
6. sep 2008

ahojte, akurat cakame na auto a ideme do kremnice na dovcu...papa...net budem nat 😀

ingrid78
6. sep 2008

No a mna zase sekli krize, takze som v pr..li ☹ Co idete robit cez vikend, ked je ak pekne, mne uz dochadza inspiracia.

zuzkafuny
6. sep 2008

Ahojte... ja sa budem motať blízko postele 😀 ale rada by som sa aj okolo nejakej vody 😀

lilu18
6. sep 2008

ingrid,podme na zl.studnicku.alebo do zoo-nechce sa ti? len neviem ci zvladas,co si robila ked ta seklo?

salajcatko
6. sep 2008

jeeeej Ingi, to je bohovské, to by som aj ja chcela vidieť, ale na kávu mi je to daleko 😒

AKO sa máte????

zuzulik22
6. sep 2008

ahoj zuzi, ako sa mate? Co ste dnes robili v tom teple?

salajcatko
6. sep 2008

ahoj zuzka, my sme sa len tak motali po dvore a poobede sme boli aj so simonkou na bicykloch, karinku brali svokrovci k ich rodine na dedinu, mali zemiakovu brigádu
a vy?

veronika13
6. sep 2008

ahojte, my sme boli u našich, preberali sme čučoriedky, zajtra idem na brusnice, bude trochu turistika, sa aj teším

antea
6. sep 2008

Ahojte babulky, prajem krasny vecer, super nedelu. Nam stale blbne net, tak sa mi sem nedari pripajat. Zavirovane...pada...tak snad uz sa to spravi dufam.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre