Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

zuzpidka
6. sep 2008

ahojte. tak ja som tu len na skok. dnes sme tu mali od rána návštevu, tak sme varili fazuľový guľaš a grilovali a opekali mäsko a klobásky a slaninku s cibuľou. teraz už deti spia tak idem k nim. prajem príjemný večer a dovidenia zajtra. možno. 😉 😀

maaja
6. sep 2008

jeeej, melory, vcera som ta nejak nestihla ☹ teda uz davno som s tebou nedala rec 😒 nejak sa nevieme zladit ... dokedy si v Kremnici ???

maaja
6. sep 2008

aj my sme dneska mali grilovacku ... boli tu znami s troma synmi, takze tu bolo pestro ...

inak, sila jak bolo dneska horuco, ze ?

maaja
6. sep 2008

Marek sa dneska tak skaredo buchodl vo vani o vodovodny kohutik ... rovno na hlavicke do spanku tam kde je ta velka zila ... cele mu to navrelo, napuchlo, taka hrca alebo co to je .... snad to neni krvna zrazenina ... aj mam strach ist kuk na neho do postielky 😔

veronika13
6. sep 2008

fuha maaja, spánky sú nebezpečné ☹

melory
7. sep 2008

ahojte som v kremnici a budem do 15.9. dnes ideme na kupalisko s detmi, je velmi teplo....moja mama na kupku robi a aby sme mali obed vstavala o 03,15hod aby nam navarila.
detom sa velmi paci a to sme tu jeden den 🙂
maaja najlepsie bude ked sa stretneme osobne 😀

zuzkafuny
7. sep 2008

peknú nedeľu prajem... 😀 Dnešnú noc sme vyskúšali bez plienky... a bolo to nasucho 😀

lilu18
7. sep 2008

ahojte,zuzka gratulujem
ja len na rychlo lebo zase nieco pripalim 😀

zuzkafuny
7. sep 2008

Ja mám zo včera... polovička varil 😅

lilu18
7. sep 2008

uz som vsetko dovarila a hadam aj vypla 😀

lilu18
7. sep 2008

ooo,to by som aj ja prijala,ale moj je vonku s malou a ja akoze este varim...strcila som kura do truby a polievka slepacia sa sama pomaly vari 😅

zuzpidka
7. sep 2008

ahojte. u nás varí svokra cez víkend a ja cez týždeň. tak ja periem, lebo Rastík ráno ogrckal moju posteľ. 😠 ja asi umyjem Rastíkov bazénik a poobede sa budeme čľupkať. 😉 😀

salajcatko
7. sep 2008

ahoj baby
teda Zuzka, ako to ten Miško zvláda? tá moja opica, tá to vôbec nerieši,,,normálne som už aj premýšlala, že jej šuchnem obyčajné látkové plienky 😝 ale ani neviem ako sa to dáva, nikdy v živote som to ešte nepoužila 😅

som akurát dojedla pečené zemiaky v rúre s bryndzou 😵

zuzulik22
7. sep 2008

ahojte
hihi ze bez plienok 🙂 . To náš o šerbli ani počut. Ked mu dam dole plienku, čupne si a vycika sa, ale do šerblíka ani wc ani počut. Ani sadnúť si nechce. Ale ešte to neriešim. Zato vylezie všade, potvora mala a hlavne na stôl za pc. 🙂 . My sme dnes mali návšetvný den, boli sme u švagriny aj babky a s rodičmi na obede. Cely den sme boli mimo

salajcatko
7. sep 2008

a zuzulik, tak to ste mali pekný deň, ved netreba furt doma trčať 😉
mne dnes na popoludnie zobrali deti, prvý krát obe, a ja som spala od pol 1 do 3 🙂 juchuuu, som to potrebovala ako soľ...síce som mala v pláne upratovať, ale no čo, bodel mi neutečie nie?
zuzi aj simonka o šerbli ani počuť, na wc vydrží pár sekúnd, lebo sa teší, že jej otrhnem papier toaletný, a ona si udrie pipinky ako veľká..chi, a nikdy si s tým nezabudne utrieť aj nos 😀 😵 ...ale nikdy sa tam zatial nevycikala...no to by teda vyzeralo keby tam aj ciky aj kaky, a potom sa utrela tým papierom dole a potom noštek 😵 😅 😀

zuzulik22
7. sep 2008

sali to pride, maju čas.
den bol fajn, aj ked ja tieto rodinné návštevy až tak moc nemusim. Radšej som, ked prídu ku nám. A to, že by mi niekto zobral kubka aspon na jeden den, o tom snívam odkedy sa narodil. Hlavne tak, aby sme boli s romanom sami, trošku si oddychli a nemuseli nič robit.

zuzulik22
7. sep 2008

ale aspon cez den je tu už klud, brachove decka uz chodia do skoly a do skolky, tak tu mame ticho 🙂

salajcatko
7. sep 2008

no, ti verím zuzka, zišlo by sa vám vypnúť a mať len tak pyžamový deň 😉
ja som svokrovcov normálne priamo o to požiadala, či by nezobrali obe, boli normálne radi, pekne si to užili, a aj deti boli spokojné 🙂 Skús im to navhnúť...však aj brat ti má čo vracať, ved si strážievala jeho deti, tak by sa hádam mohol obetovať aspoň jednu sobotu..či eee?
a rodičia?

zuzkafuny
7. sep 2008

Dievčence ahojte... 🙂

zuzulik22
7. sep 2008

sali moji svokrovci uz neziju

zuzulik22
7. sep 2008

ahojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

salajcatko
7. sep 2008

aha zuzi, to som nevedela prepáč ☹
dalšia zuzka, ahooooj

zuzulik22
7. sep 2008

nic v pohode 😉

veronika13
7. sep 2008

čaute, dnes bolo fajne, super odreagovačka, len ma ešte čaká zaváranie do neskorých nočných hodín 😀

melory
8. sep 2008

ahojte, burka bola v noci poriadne silna.......dnes je take o nicom pocko....co len budeme robit...otaznik...nemam svoj pocitac, ale braov...po nemecky...som rada, ze som vas nasla.
cez vikend sme kupaliskovali, vcera ma priserne bolela hlava, to mna nezvykne...

zuzulik22
8. sep 2008

ahojte, aj mna bolela vcera hlava, asi bol nejaky blby tlak.
Ja uz som poupratovala, navarila, maly isiel s babkou do obchodu, tak si tu pri kavicke mozes polenosit 🙂
co varite?

lilu18
8. sep 2008

ahojte,asi nepokecam -tu nikto?

my nevarime mam zo vcera,len malej vyhodim masko z mrazaku a uvarim zemiacik a zeleninku- to je 10minutovka 😀

lilu18
8. sep 2008

tak ste ma prinutili nieco robit 😀 😀
posledna sanca na lenosenie pri PC

veronika13
8. sep 2008

ahojte, aj u nas bola búrka, som sa zobudila na to, a aj teraz leje, taký na spanie čas, Riška veru aj vzalo, ja sa musím prekonať, lebo doháňam resty v upratovaní 😎

veronika13
8. sep 2008

drobček mi ešte búva, varila som hovädzie mäsko s hráškom a ryžou, mňam, idem si dať 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre