• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríloví drobci - 2007 - II.

21. augusta 2014 
tiež sa divím, mel... fakt si samé prekvapenie, už teraz som zvedavá, čo to bude nabudúce :grinning:
10. sep 2008 o 21:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika13 a ty nepozeras modre z neba.... :fearful:
10. sep 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
10. sep 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzulik.... :dizzy_face:
10. sep 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj nam sa tlacia ocaky,
dnes poobede maly spal a ja som piekla kolacik a zrazu ma nieco chytilo za nohu - haha a to kubko, vyliezol z postielky a docupital za mnou do kuchyne, skoro som odpadla,som myslela, ze mam vidiny
10. sep 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak sa to rozbehlo...su sikovne deticky, darmo...ja mam postielku rocnu pracu a ujo co ju robil dako zmensil rozmery a stelke je mala...tak bude asi prva z apriloviek s velkou postelou.
10. sep 2008 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mel, pozerám, mám to online na pc :grinning:
10. sep 2008 o 21:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo zlaticka sikovne.
my sa budeme koncom roka stahovat a uz by som chcela dat kubka do takej roztahovacej postele z ikei, lebo uz co nevidiet mu postielka bude mala
10. sep 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: hned som si myslela....
baby stelka zacina kecat ako raketa...uz povie aj´- ja stela
10. sep 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už to skončilo, no Pluscenka som prešvihla, pozriem zajtra zo záznamu. Nám z postieľky nevilezie, máme takú starú a ta sa da dať veľmi nizko, tie nové sú robené tak pre pidi deti, švagrina ju ma a z nej by sa Riško dostal, ani by sa nemusel veľmi namáhať
10. sep 2008 o 21:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mel, my tiež nemáme tv :grinning: ale nie dobrovoľne
10. sep 2008 o 21:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika13 hugo mal tu staru....37 rocnu a nemal v roku problem.... :angry:
10. sep 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame tiez dost hlboku postielku, ale nas maly sa rukami vytiahne vsade. Ked ideme na ihrisko, zavesi sa na preliezku, pokrci nozicky a hojda sa. Vsade lezie, vylieza, hlavne za PC, no maly postrach Denis :wink:
10. sep 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on si nohy daval ako ked sa splha po tyci..... :slight_smile:
10. sep 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas maly telku nepotrebuje, staci mu PC, ten ked zbada PC tak sa ide zblaznit - stale hovori - totototo a ukazuje prstom nan
10. sep 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak taký prešibaný Riško našťastie neni, postieľka je jediné miesto, kde ho môžem nechať a sa mu nič nemôže stať a môžem odbehnúť na Wc
10. sep 2008 o 21:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nasich su dvere na kroer este nedociahne...co risko uz asi nao...ale stelka este nie...no doma mam dvere len vchodove...tak nemam kam, ale ja sa viem schovat na balkon :grinning:
10. sep 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas uz take miesto nie je. Maly chodi so mnou na wc a zatial sa hra s vodickou v bidete. ALe uz vie, ze nema pustat teplu vodu, lebo ta pa
10. sep 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bidet je moj sen, no nezmesti sa nam....ale teraz spekulujem c s tou detskou izbou...aku postel pre huga a stelku, abz to ladilo.
10. sep 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on si už všade otvorí, všade vylezie... ale už vie aj po schodoch celkom dobre chodiť, tak už nie som tam v krčoch, ako keď mi predtým otvoril dvere na schodisko
počítač to je tiež veľké lákadlo, teraz mám obyč. komp, tak mi ho aj vypne bárskedy, šťuká do klávesnice jedným prštekom, napodobnuje ma :grinning: dneska aj upratoval, som utierala dvierka na linke, tak si ju pýtal a tiež utieral :grinning:
10. sep 2008 o 21:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stela si zoberie kocik detsky, moje drevaky, vypyta si nausnice a zoberie si mobil do ruky....smejeme sa na tom, ze cela mama
10. sep 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: Riško zas chodí v mužových topánkach :grinning:
10. sep 2008 o 21:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis, tak to nebude tym, ze je baba....proste chcu byt velky..... :slight_smile:
baby chcela by som sa dat ostrihat na kratko....
10. sep 2008 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mel, zas telepatia, ja tiež rozmýšľam, ale nie nakrátko.... a ty neblázni také polodlhé ti pristane
10. sep 2008 o 22:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oni chcú byť veľkí a ja by som si tak rada pospala v postieľke, bola by som také dobré dieťa :slight_smile:
10. sep 2008 o 22:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dieta by som uz nechcela byt :sunglasses:
10. sep 2008 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len pre ten spánok, tiež by som nechcel vrátiť čas
10. sep 2008 o 22:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež vám tam furt skáče ta nivea, vrrrr :angry:
10. sep 2008 o 22:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ved to...vyspat ano...aj teraz by som mohla, ale ked som bola dieta.... :grinning: ...tak som musela ist spat....to si vynahradzam.
10. sep 2008 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ja si tiež,no vždy som bola nočný vták, ale tie rána... no asi sa nezmením v tomto :grinning:
10. sep 2008 o 22:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok