Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

luminkasp
16. sep 2008

U nas stipe aj malu tere, tak mi jej minule bolo luto, radsej mohla mna docvakat 😢

zuzpidka
16. sep 2008

ahojte. tak Rastík teraz zaspal, francúzske zemiaky sa pečú v trúbe a ja idem trošku poskladať to naše "dočasné" bývanie. už aby sme bývali sami. veď to je tá hlavná príčina prečo neprídeme na stretko. je mi to ľúto, ale chceme čím skôr bývať sami. a peniažky potrebujeme na prerábku. ☹ ☹ ☹

lilu18
16. sep 2008

konecne aj nasa zaspala,to bol boj 😠

kubanka
16. sep 2008

Aj moja zaspala.
Vasim detom sa nexce rozpravat? Ta nasa trepe od rana do vecera. Uz vie vyse 60 slov.

lilu18
16. sep 2008

veronika-ta torta je super-az teraz som ju pozrela 😅 a tie ruzicky...nemam slov..niekedy mi hod recept len na ruzicky,tie sa daju na hocico pouzit
ozaj a co prst,riadne si osetrila?

lilu18
16. sep 2008

kubanka,teda je sikulka,nasa skor bude horolezec ako recnik 😀

melory
16. sep 2008

varila som vymysleny recept a dopadlo to velmi dobre, deti sa nevedia dojest {mozno ze je to hladne jedlo...neviem}
zemiaky, cestoviny, spenat s rajcinami, nastruhany syr a po truby zapiect.

zuzka vymyslela som drahu a vybrala som vsetky kone co mame cca 20 ks {hugo bol zatazeny na kone} a tak sme mali dostihy.

lilu18
16. sep 2008

2 deti sa lepsie zahraju s hocicim ako jedno s modrym z neba 😀 tie kone posuvali po drahe?

lilu18
16. sep 2008

a mame o 1 zub viac 😀 takze dole su uz 4-huraaaa

zuzpidka
16. sep 2008

tak ja teraz dohliadam na Danielku pri písaní domácich úloh. 😒

melory
16. sep 2008

zuzpidka, ja sa na tie ulohy tesim, ale asi neviem co hovorim....
v detskej maju koberec s cestou a jazierkom, tak konik isiel, potom sa napil...no sranda.

veronikap
autor
16. sep 2008

ahojte žienky 😵 vás nejako zanedbávam v poslednej dobe, ale nejako sa neviem poriadne dostať k internetu.. kubanka, naša Zina kecá tiež ako divá a opakuje všetko čo počuje, perfektná je 😀

maaja
16. sep 2008

melory, sa smejem ako sa hrate .,..

aj my sa hravame - krokodil spapa mamine ruku, alebo zaba spapa vselico, alebo si pustame auto - najsmiesnejsie je ked akoze havaruje ... no a ine kraviny 😀 ale jeho to baviiiii

melory
16. sep 2008

veronika uz sme chceli po tebe vyhlasit celostatne....
aj suseda v kremnici ako stela velka kecala a kecala a stelka len cumela a cumela....su take deti co skor rozpravaju...no moje to niesu.

veronikap
autor
16. sep 2008

čau mel 🙂
každé vie niečo iné.. Zina síce kecá, kecá, ale na hojdačku alebo šmyklavku sama nevylezie, to dvihne ruky hore a čaká na mňa 😀

veronikap
autor
16. sep 2008

nás teraz najviac baví kreslenie a kočíkovanie 😵

melory
16. sep 2008

kocik vedie aj u nas...inak baby najhorsie je sklbit tie babiky a auta...to je ozaj tazke.

veronikap stale nemam auto....inak stretavka nevychadza, tak ked bude kupena aspon od najvacsej spiny upratana, tak vas pozyvam ku nam...vsetky zapadniarky...urobime si hostinu.... 😵

melory
16. sep 2008

maaja ako sa ti pacilo na jarmoku? ja som nebola bol len muzik, doniesol dake darceky no sranda....

melory
16. sep 2008

letiiim - navsteva na brane

kupena je kupelna

maaja
16. sep 2008

na trhoch blo straaaasne vela ludi 😔 to mi troska vadilo ... a bola aj zima 😖
a robo isiel strasne rychlo tak som to nejak nestihala sledovat ...
ale inak fajn ... 😀

melory
16. sep 2008

nezda sa vam, ze aj v byte je zima? vcera som piekla kolac a dnes zapekala cestoviny, aby bolo teplejsie 😨

lilu18
16. sep 2008

konecne som upiekla tu slavnu strudlu 😀 makovo-jablkovu
aj malej by som kusok dala,len neviem ci este nie je skoro s takymito blbovinkami 😀 ale po maku by mohla lepsie buvat...uvidim

lilu18
16. sep 2008

mel. skor vonku je riadne brrrrr, ale az takto bude zima pokracovat aj zakurime ved co budeme mrznut 😀

melory
16. sep 2008

ludia co maju domy, hovoria, ze rano musia prihodit do krbu...ale co panelakovi??? 😨

moja uz je strudlu.

lilu18
16. sep 2008

to fakt,ja som neskusala 😀 ale uz vsetko co my jeme chce tiez 😀

my sme tiez panelakovi ale mame vlastny kotol ,tak si ho mozme zapnut a vyp. kedy sa nam zachce,nastastie

melory
16. sep 2008

parada, to my nemame veru....uz v kociku od roka mala lupacky s makom 😒

lilu18
16. sep 2008

ani my tak nejde o ten mak,skor o to maslove cesto,pecene na oleji,mozno nebude chciet a je po probleme 🙂

melory
16. sep 2008

lilu 😕 , nemyslim, ze by to vadilo....fakt ma to nenapadlo....aj kolace co peciem papa

lilu18
16. sep 2008

ked po sebe citam...hroza-miesto my-mi a to chcem vediet este iny jazyk a slovencinu riadne neviem 😀

melory
16. sep 2008

haaa, ja som si teraz v jednej teme po sebe precitala....zmyzla 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre