• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríloví drobci - 2007 - II.

21. augusta 2014 
Ahoj Zuzpidka, posielam pozdrav pre Dadku :dizzy_face: od Sarinky. Ja dufam ze to tretie stretko sa zrealizuje a stretneme sa. Ale kludne dame s vami aj ten Euroland :grinning: :wink:
17. sep 2008 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre Miriamka, tak sa snáď stretneme v tom Eurolande. :grinning: :grinning: :grinning:
17. sep 2008 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miriamka tretie sa realizuje teraz :grinning: ideš???
17. sep 2008 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiiha, nikoho ?
ja som uz tu :grinning: mam poupratane, som okupkana a uz si len vegetim ...
totiz ako napisala miriamka, dneska sme mali 1x jaslicky :sweat_smile: ej veru, este ze som ten cas cakania ( dve hodky ) mohla stravit s miriam, lebo inak neviem neviem :confounded: fakt chudiatka deticky, placu jedno cez druhe, a len sa hrabu ku dveram, lebo tam naposledy videli maminu ... no ale raz zacat treba, nie ? niekto skor, niekto neskor ... podla okolnosti ... myslim ze vsetky maminy to dost zle znasaju ... mne Mareka vratili s taaakyyym placom :sweat_smile: chudiatko male ... ale ja som dilino, lebo som mu zabudla dat "dudu" ( dudlik ) ... navyse on uz aj bol dost unaveny, bo vstaval o pol siedmej a normalne ked rano vstane tak po 4 hodinach ide spat ...
takze som zvedava na zajtra :grinning:
17. sep 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... a nieco na mna leze ... nejaka chripka ci nadcha či čo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. sep 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ako citam, tak uz traja z nas su jaslickari a stvrteho to caka co neviediet ... dost, nie ?
17. sep 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maja
17. sep 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi, teba som necitala nazivo ani nepametam :grinning:
ako sa ti vodi v tom dalekom svete ?
17. sep 2008 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa chystam dat stelku od septembra do skolky....2,5rocnu. ale to len v pripade, ze budem mat pracu/
idem omrknut co nove v panelaku :sweat_smile:
17. sep 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi, teda narazam na to co si pisala ze tebe Tere nikto nepostrazi ... musi to byt narocne byt s nou stale, predsa len take odpocinutie padne dobre kazdemu - myslim psychicky odpocinok ...
17. sep 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melory, sak to je az o rok :grinning:
17. sep 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem spat :unamused:
17. sep 2008 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maaja nechod
17. sep 2008 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, dnes isiel hugo do skolky po dlllhom case a plakaaaal ako jaslickar :fearful:
zobudil stelku o pol siedmej placom a to spava do 8-9hod :fearful:
ale ten klud doma..... :wink:

vsetkym vam prajem zdravicko a chorobu odhanam od vas........ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. sep 2008 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
videla som fotky kala12 ale sa tu nezastavila...skodaaaa
18. sep 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaahojte :slight_smile:
18. sep 2008 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. tak my dnes máme so šéfkom 9. výročie svadby. ako to ubehlo. :unamused: :wink: :grinning:
18. sep 2008 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee :slight_smile:
18. sep 2008 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kym mala spi idem si sem oddychnut :grinning: asi tu nik nieje,...nic to,trosku pocitam a idem
18. sep 2008 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzpidka gratulujem vam, ze ste to zdravi prezili :grinning: :slight_smile:

stelka bola zas s kociarikom vonku...no zabava pre nu...aka dolezita je pri tom.

konecne bol hugo v skolke....fu, som nevedela co skor.
18. sep 2008 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mel, ďakujeme pekne. :wink: :grinning:
18. sep 2008 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maaja, ani ja som ta necitala na zivo uz asi 100 rokov a som si vcera myslela, ked si neodpisovala, ze si vzdala cakanie na vercu, tak som sa pobrala :sunglasses:

no je to na nerva, ked mi nema kto malu prizriet ani min, vsade ide s maminou, so vsetkym mi pomaha, no hruza niekedy ta jej pomoc:grinning:

ja ked som bola dva tyzdne vo februari na slovensku, to bol taky oddych...
18. sep 2008 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde nikoho, tu nikoho, ja zas asi pojdem :sunglasses:
18. sep 2008 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lumi :grinning: ja som tiež furt s malým... ale to len preto, že ho nechcem nikomu dať, no doobedu zvykne byť dve hodinky s ocíííkom, kým ja robotujem. Tak dva tri razy do týždňa... :sweat_smile: a potom letím domov a zas Mišiačik :grinning: :grinning: :grinning:
ale keď idem ku mame na kávu, tak ho varuje a ja si ju v kľude vypijem... to je tiež pomoc :grinning: no teraz maróduje... zlomila si ručný hnááát :grinning: :grinning: :grinning:
18. sep 2008 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, ja k mame na kavu tak skoro nepojdem, 4 000km dost daleko to je :cry: , mozno na rok v lete :cry:
18. sep 2008 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne má Rastíka kto postrážiť, ale väčšinou je so mnou. moja mamka je len necelých 35 km odo mňa, ale na kávu k nej zájdeme len málokedy. kvôli otcovi a rodinným problémom. :unamused: :frowning2:
18. sep 2008 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mi je luto zuzupidka
18. sep 2008 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som si na to zvykla, ale ďakujem za pochopenie, Luminka. :wink:
18. sep 2008 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak šup šup nech mama príde na kávu :slight_smile:
18. sep 2008 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja sa neviem dockat nemenovaneho datumu {kvoli zlodejom :grinning: }, ked pojdeme LEN s hugom do wiedne. chlapi idu pozriet podmorske akvarko spojene s pralesom. ja po obchodoch...ako inak. stela bude na varovke u svokry cely den...este nebola.... :wink:
18. sep 2008 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok