Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

luminkasp
28. sep 2008

tak papa

ingrid78
28. sep 2008

Ahojte, chuda Lilianka bucim tu jak sprosta. Aj vcera isiel taky smutny film, rodicia s malou mali AIDS a mala zomrela. Pri takychto situaciach si uvedomim aka som sprosta, ked sa stazujem ze mala neposlucha. Boooze, hlavne ze je zdrava, nech vystraja ako chce 🙂
Si to pripomeniem pri jej najblizsom vystupe 😀

veronika13
28. sep 2008

lumi, aha, takže ich pohodlnosť, ľahostajnosť? Však si žena z Oravy, nauč ich tam po kostole hvízdať... nielen Španieli sú temperamentní 😀

maaja
28. sep 2008

baby, to zomrela Lilianka od Kotenko ... neviem ci ste ich sledovali, ale ta mala sa jej narodila predcasne a dost vazne chora ☹
nechcem byt hnusna, ale mozno je to takto aj lepsie 😢
chudiatko kotenko, ale ona to zvladne ...

maaja
28. sep 2008

baby, mne je normalne z toho na plac ☹ 😢

veronika13
28. sep 2008

nie, nesledovala, ale tiež ma to vzalo 😢

luminkasp
29. sep 2008

verca, pri spanieloch sa moc hvizdat neda, baby tu muzi za tento rok zabili uz 49 zien 😔

zuzkafuny
29. sep 2008

čooo...??? 😨 zabili...??? 😨
to ako že pifpaf a koneeec...??? 😨
rýchlo nohy na plecia...!!! 😀 😀 😀

luminkasp
29. sep 2008

zuzka, najcastejsie zoberu kuchynsky noz a dobodaju 😔 , chuderky zeny

zuzkafuny
29. sep 2008

a idú do basy...???
a to dobodalú len tak...???
že im prdne v bedni...???
Alebo prečo...???
ja bych mu dala keby na mňa niečo vytiahol...!!! teraz nemyslím pepeš... 😀

veronika13
29. sep 2008

lumi, a to ako v tvojom okolí, okrese, alebo v rámci celého Španielska? však domáce násilie je aj u nás... ale ak by som tam mala žiť v strachu, že ak nenavarím dvakrát denne, že mi pichne medzi rebrá, tak by ma tam nikto neudržal

luminkasp
29. sep 2008

Hehehe, tak ja baby v strachu nezijem, ze ked nenavarim, ze mi pichne medzi rebra, hehe 😀 , v ramci spanielska, no poznam aj ja jednu dotycnu, co teraz preto od muza odisla, no a prosim nasla mu v skrini sekeru, sa im podarilo ujst, nastastie, lebo chcel skantrit celu rodinu 😖

zuzka, prdne im v bedni, presne tak. zena ho necha, tak on ju zabije... Proste tu doma nasilie je uplna sila.

Napr anketa v radiu, co si myslite o domacom nasili? NEMALO BY SA TO; ALE...

Aj u nas v dedine, teraz zas dalsi pripad, ze volala rychlo policiu a muz uz ma zakaz sa priblizit, ale... ona radsej odchadza z dediny, aby ju niekde nenasiel 😖

ingrid78
29. sep 2008

Ahojky, inak co sa tyka toho domaceho nasilia na zenach, myslim ze ani Slovensko nicimnezaostava. By ste neverili, kolko zien a deti trpi v roznych zapadnutych dedinkach, ale aj v mestach samozrejme.

Baby, spia vam uz deti na vankusi? Skusam obcas Kajke dat ten tenky co bol v sete do postielky, rada sa pelesi, dufam, ze jej nedodrbkam chrbticu 😒

nejako to tu redne, ale vonku je nadhrene, tak asi preto... 🙂

veronika13
29. sep 2008

môj na vankúši už dávno, ale to je taký vankúšik placka, tiež si ho rád mojká, tak preto mu ho dávam 🙂

maaja
29. sep 2008

ingrid, ale vecer o pol desiatej je uz aj vonku zima 😀
ale skoda ze to redne ☹

baby, ja sa uz tri dni drbem s jednou zmluvou 😠

maaja
29. sep 2008

marek spava na tom postielkovom vankusi, ale to je ozaj len taka placka 😀
ale ked spi so mnou v posteli, tak je na velkom vankusi ... ale je na nom cely, takze jakkeby nebol ... aleo dost casto dam prec vankus, jatotiz vankus tiez nemusim ...
mimochodom, marek dost casto spi so mnou v posteli 😅

maaja
29. sep 2008

... ked uz o spani ... nas marek je taky spachtos, ze ja ho rano neiem zobudit ... chodi spat medzi 21 - 22 hod a vstava aj pred deviatou ! no a cez den spi aj tri hodky .... je to normalne ?????

ingrid78
29. sep 2008

😀 Maaji, to mi pripomina mamicku par mesacneho baba, ktora sa pyta dr. ze jej babo spi celu noc, ci ho nema budit. Dr. jej povie budte rada a spite🙂
je to normalne, bud stastna a neries to, ja ti len ticho zavidim 🙂
Aj Kajka spava rada s nami v posteli, ale budi sa tak 2x za noc, a rano vstava medzi 6.00 a 7.00 v lepsom pripade medzi 8-9.00 ☹

veronikap
autor
30. sep 2008

dobré ránko, mne sa dnes podarilo vstať skôr, tak využívam situáciu že bábo ešte spí a tu ma máte 😀
ingrid, zina má taký tenučký vankúšik už asi od roka... bez neho už ani nezaspí... v tomto je po ocinovi, sa musí do neho "zavŕtať" a potom je spokojná 😀

maji, ako sme už čítali x-krát keď boli deti úplne malé.. sú proste spachtoši a deti, čo nepotrebujú toľko spať.. takže buď rada a užívaj si to 😉 😵

ja malej nechcem dovoliť spať s nami (aj keď jasné, že pár krát už spala 😅 , ale to je väčšinou keď ma soplíky a pod.) .. jednak zaberá polovicu postele, takže sa nikdy poriadne nevyspíme.. a druhá vec je, že keď budeme mať druhé bábo a ona si na to zvykne, tak môžeme kupovať ďalšiu posteľ do spálne alebo vysťahovať ocina 😀

my o vlku... a ten náš sa už zobudil.. tak pekný deň všetkým 😵

veronika13
30. sep 2008

ahojte, no náš Riško sa tiež medzi spachtošov neradí, i keď spával dvakrát denne po 2 hodinky niekedy, to bolo super, teraz spí raz tak hodinku a pol. V noci je 2x hore, občas aj 3 ako dnes, ale to som ho dala k nám do postele a zaspal. Tiež ho tak neučíme, ale občas spravíme výnimku, hlavne ja, keď je mužík dlho preč, no zvykol si na to, tak ho musím odučiť.

melory
30. sep 2008

ahojte zanedbavam vas, ospravedlnujem sa....
....co sa tyka kotenka....nemam na nu dobre spomienky...priala mi dieta ako ma ona...chori rozum!!!

veronika13
30. sep 2008

ste sa pochytili pre niečo?i, ale takto niekomu priať je naozaj zlé ☹

maaja
30. sep 2008

melory wow 😠 a co je sibnuta ta kotenko ?
inak ty si uz druha co na nu pise nieco zle ... resp. nespokojnost ...

teda mne vzdy pekne odpisala 😅

ale priat take dieta niekomu, to je fakt sila 😠 😠 😠

melory
30. sep 2008

pochytili..!!! ani ne, skor som sa snazila ju postavit na nohy, aby sa nelutovala, nech je silna, ze to je dolezite a nie utapanie. ze mam tiez syna predcasne narodeneho {tak ho eviduju} a ze vsetko dobehol...vyletela na mna...ze mi praje tiez take dieta nech ju viem pochopit....

maajka kedy zaciname cvicit? ja som nebola uz vyse mesiaca a pekne sa mi to uklada na zadnici.

zuzpidka
30. sep 2008

ahojte. tak ja práve obedujem a idem zase ďalej obriaďovať dom. šéfko má dnes voľno tak maká vonku na garáži ako divý. 😝 😀 idem pozbierať prádlo a pustiť sa do žehlenia kým Rastík spinká.
Mel, tak to si musela nejako jej ublížiť, keď ti takto "pekne" napísala. či ani nie? 😒
aj Rastík spí na takej placke vankúšiku, tiež už asi od roka. 😉

melory
30. sep 2008

nie neublizila.....ona mne.

zuzpidka
30. sep 2008

Mel, tak to mi je ľúto. 😒 no čo už. aj také sú niektoré ženy. 😠

ingrid78
30. sep 2008

A kde ste si s tou Kotenko vlastne pisali? Mne bolo z toho dost smutno, ale asi bude trochu zvlastna, v kazdom pripade sa s tym vyrovnava svojou cestou

lilu18
30. sep 2008

ahojte,my sme nascipane tak len narychlo pozdravim a sup do postele ☹

mel. take reci treba prepocut a mozno to ani tak zle nemyslela ako jej to vypalilo

zuzpidka
30. sep 2008

Mel, alebo si tvoju reakciu vysvetlila po svojom a vôbec to nepochopila správne. už to máš za sebou a spoznala si ju aj z inej strany. ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre