• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríloví drobci - 2007 - II.

21. augusta 2014 
mel, nadherne vytvory!!!! Mas talent ak si to robila iba podla vlastnej fantazie, mozes ist predavat :wink:
1. okt 2008 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
predavacka som :wink: ano robila som to z toho co som nasla na stole. :dizzy_face:

zboznujem tuto akciu, zucastnujem sa kazdorocne

a to nieje vsetko, prisli sme domov a hugo dostal druhy dych...urobili sme dalsie :dizzy_face: mame ich v kuchyni na parapete.

dakujem za pochvalu...
1. okt 2008 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mel, tak daj foto pre inšpiráciu. Danielka budú niečo podobné robiť v piatok na výtvarnej v škole. tak keď pridáme foto aj my. :wink:
1. okt 2008 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzpidka v albume
1. okt 2008 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mel, ja som myslela že tie domáce daj foto. album sme už videli. :wink: :grinning:
1. okt 2008 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim stiahnut, moment.
1. okt 2008 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huga mam teraz doma, ale ked pojde v pondelok do skolky mozem odfotit uplne celu vystavu. davaju to do chodby v skolke a velmi to ozivi priestory. mna by aj bavilo aranzovat skolky a obchody...proste priestory.

idem uz pridavat domace hugove prace.... :dizzy_face:
1. okt 2008 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7ks...priseriek...mna dojala v dobrom ta s pukancami na hlave :sweat_smile:
1. okt 2008 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hugo, to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer. :wink: :grinning: Danielka sa inšpirovala. Zajtra sa chystáme urobiť šarkana. Pridáme potom foto. :wink:
1. okt 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sarkana...to by nam tatinko musel pomahat. ale dobry napad na vikend...pustat vonku sarkana.
bolo to popri vareni, cize som tomu moc nedala a hugo ani nedovolil :slight_smile:
1. okt 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, jeeej, tie sú zlaté :slight_smile: mel a nemáte viac foto z toho akvária?

veru, veru, choroby sú všade okolo, dúfam, že my neochorieme. Oktober má byť vraj pekný, tak si ho chcem užiť. Síce zatiaľ to tak nevyzerá:frowning2:V sobotu zas mužíka vyprevádzam do sveta, tak tu budem oxidovať častejšie.
1. okt 2008 o 21:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, jeeeej melory, to je fakt bohovske, te vase vytvory :grinning: :grinning: :grinning:

fiha, ako citam, tak same choroby :angry: :angry: :angry:
1. okt 2008 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy ste zdraví, maaja?
1. okt 2008 o 22:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau verca, hej mysme uz zdravi, aj ked sople este mame :angry: brala mu vyter, v pondelok si mam volat po vysledky
1. okt 2008 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na kolko ide muzik zasa prec?
aj moj ide v pondelok za hranice, ale len na tri dni :grinning:
1. okt 2008 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na 4 týždne, prísť má až na dušičky
tvoj ide kde?
1. okt 2008 o 22:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4 tyzdne nei tak vela, ne ?

moj ide na rande k luminkasp :grinning: ide totiz do Spanielska
1. okt 2008 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fíha, ja že len kdesi k susedom
no 4 týždne sú tak akurát :slight_smile:
1. okt 2008 o 22:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaale sak ide len v pondelo a v stredu je uz doma ...ani si neoddychneme od neho :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2008 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do Vianoc by mal ísť potom ešte raz a po Novom roku 2x, no ale zmeniť sa to môže, lebo to zbúchavajú vždy za pochodu, niekedy im odvolajú robotu, alebo nedostanú materiál... je to rôzne
1. okt 2008 o 22:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspoň si upraceš :grinning:
1. okt 2008 o 22:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, ja si to neviem predstavit take fungovanie bez ocina :grinning: aj ked niekedy by som si to aj zelala aby isiel niekam prec :grinning:
ale ved kopa rodin tak funguje, nie?
ked som bola mala tak aj moj oco chodievl na tyzdnovky ...
a napriklad moj stryko bol v Lybii v kuse cely rok ... ale ked dosiel tak doniesol takeeeee prachyyyy :grinning: akurat nedavno tu bol tak sme si na to tak zaspominali :sunglasses:
1. okt 2008 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, mne to nevyhovuje, ale keď viem, že je to len dočasné, tak sa to dá. Tebe by sa to tiež prižralo po pár týždňoch, mesiacoch... boli by ste si vzácnejší, a možno by vám to aj pomohlo... ale fungovať takto ako rodina dlhodobo... to je dosť o ničom.... byť otcom aj mamou... ale viem, že kopec rodín tak musí žiť. Tie korunky sú výhoda, že tu by ich nezarobil ani za štyri mesiace, čo tam za mesiac, ale tak bol preč mesiac, teraz týžden doma, ja menzes a zas ide na mesiac :rolling_eyes: :confounded: :cry: :grinning:
1. okt 2008 o 22:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa zasmiala :grinning: :grinning: :grinning:
no aspon neotehotnies :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2008 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale hej, urcite to nie je lahke byt nrz aj mama j oco ... a ani sa to neda ... vidim to na marekovi a robovi ... ja sa s nim nedokazem tak hrat ako on ... a s marekom si uz aj na nevy lezieme, tak je dobre ked sa ma este s kym dalsim hrat ,,,
1. okt 2008 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nie, potom sa mi zas trafí do menzesu :angry:
1. okt 2008 o 22:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, tak zasa neotehotnies :sunglasses:
1. okt 2008 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne, je to tak, otcovia sú otcovia, nedajú sa nahradiť, tak ako sa nedajú nahradiť mamy
1. okt 2008 o 22:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. okt 2008 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som si nemysleela, že v manželstve budem držať celibát :grinning:
1. okt 2008 o 23:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok