Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

maaja
1. okt 2008

teraz som sa zasa zasmiala ... no vidis, ani ja 😅

raz som mala taky rozvod, boli to uz starsi manzelia ... no a ze neseksuju spolu uz viac ako 5 rokov !!! mne to vtedy prislo take divne 😕

veronika13
1. okt 2008

no ale tomuto nerozumiem, čo sa s tými chlapmi stane, že prestanú mať záujem????

maaja
1. okt 2008

ja neviem ☹ ze by zostarli ??? alebo sa im uz nepacia ich zeny 😅

veronika13
1. okt 2008

zovšedneli im? tak ich treba niečim prekvapiť

maaja
1. okt 2008

milencom ??? 😀

maaja
1. okt 2008

idem uz spat ... rano vstavame a vcera som tiez bola dlho hore ...
papa

veronika13
1. okt 2008

ten milenec by to asi priklincoval

papa

gulicka
1. okt 2008

ahojte baby, som tu len na skok a nedalo mi nenapisat -

melory - k tym aftom - my sme to mali min. tyzden, zacalo to este v auguste, ked som jej to objavila v puse, utekali sme na pohotovost, lebo isiel predlzeny vikend, ale kym sme tam prisli, tie biele flaky akoby zmizli a mala tam len take ranky akoby dohryzene. Dr na mna pozerala ako na precitlivenu hysterku, nic nam nepredpisala a kazala len davat repikovy caj, ze kludne aj ocukreny... tak sme davali zo styri dni, zmizlo to a do 10cni dostala 39.5 teploty a cela pusa vyhadzana, dasna napuchnute, ani zuby predne jej skoro nebolo vidiet, ja som uz nechcela byt akoze trapna a pripisovat to aftom, tak som myslela, ze to tie ocne zuby, co jej lezu sposobili a nesli sme nikde, no po troch dnoch jej ta teplota napriek nurofenu neklesala, vzdy len na tych par hodin a znova vyskocila tak sme isli k dr a ta nam nasadila antibiotika, boli to samozrejme afty, ale uz vo forme silnej infekcie, dr povedala, ze to kludne moze skoncit v nemocke, tie ocne zuby nespominala, ze by s tym mali nieco spolocne, ale zrejme to, ze afty sa vyhadzuju vtedy, ked je oslabena imunita, no a to mohla mat kvoli tym ocnym, aj ked sa to nijako neprejavovalo.... ja som bola taka nasr.... , lebo to boli nase prve ATB a kludne sme sa mohli bez nich zaobist, keby ta krava dr na pohotovosti verila mojim slovam a nasadila nieco ucinnejsie ako repik. caj.... ten sa sice ma davat na dezinfekciu, ale nie ocukreny a skor nie na pitie, ale preplachnutie ust po jedle. Pauli mala teploty 6 dni, kym jej to kleslo a tie ustocka ju boleli dokopy skoro 3tyzdne, chuda ani nejedla, schudla, ale uz ma svoje gulkate brusko spat, tak je dobre... uz to nebudem podcenovat a asi jej preventivne vzdy vytriem pusu aspon Tantum verde

a afty nie su to iste ako zaba, ta byva zo spiny , napr. ked sa hraju na piesku a pod, afty su herpet. povodu a je to reakcia na oslab.imunitu, samozrejme, spina to moze zhorsit, takisto vsetko drazdive, ako dzusy, ovocie, kysle a slane

melory
2. okt 2008

varim je repikovi caj, ale jediny komu chuti je hugo. ale budem sa snazit jej ho podavat, ved raz bude smadna.
pocula som, ze tento virus je uz aj v bratislave.

zuzpidka
2. okt 2008

ahojte. aj ja len takto na skok. trošku som vás prečítala, idem obedovať, lebo už ma šéfko potešil, že asi budem musieť zájsť po ňho do Turnianskej Novej Vsi. ani neviem kde to je. tak uvidíme ako tam trafím. dúfam však, že ho dovezú kolegovia. vôbec sa mi tam nechce ísť a začala ma nejako pobolievať hlava. tak sa zatiaľ majte pekne. 😉 🙂

lilu18
2. okt 2008

ahojte,tiez len na skok...rychle uzdravenie -melory

miriamka12
3. okt 2008

Ranko 🙂 Citam ze neake choroby Vas prepadli 😔 Ja som cakala ze mala v jaslickach tiez nachyta nieco ale nastastie zatial nic. Tak hadam vam to rychlo prejde Mel.
A Stelke vsetko naj naj k meninkam obrovska pusa od Sarinky 😵 😵 😵

melory
3. okt 2008

dakujeme.....idem hladat na nete dake alternativne liecenie, lebo takto bez liekov a bez vsetkeho sa mi zda, ze to neustupuje. uz je to na 100% slintavka. 😔

veronika13
3. okt 2008

slintavka??? a to z čoho býva?

luminkasp
3. okt 2008

mel,
vsetko naj stelke k meni nam

melory
3. okt 2008

to nie je slintavka..to je aftózna stomatitída. len je to ludovi nazov ci co...ja neviem, sliny jej netecu a pri slintavke ano...je virusove ochorenei.

zuzkafuny
3. okt 2008

Mel 😖
ja nemám kalendár, tak idem opakovať po Lumi 😉 🙂
všetko naj Stelke 🙂

melory
3. okt 2008

dakujeme...baby ta moja dr mi kazala sodu bicarbonu a ja som citala kopu veci na nete co na to je....volala som jej a ze mozem dat...preco mi to nepovedala hned??? chuda mala, ved to boli strasne...place a skuvina doslova od bolesti....nastastie ten repik pije. to ma bolestive meninky.

lilu18
3. okt 2008

to nam je luto,ze sa mala takto trapi ☹ tiez jej prajeme vsetko naj k meninam a skore uzdravenie

veronika13
3. okt 2008

chudiatko, len nech je to lepšie, doktori sú strašne pohodlný, človek sa na nich nemôže spoliehať, že poradia niečo normálne 😝

salajcatko
3. okt 2008

ahojte holky moje
som tu nebola celú večnosť, čítať do zadu by bol zabiják tak dúfam že ste všetci OK 🙂

čítam že Stelka má problémiky zdrav. tak rýchleu uzdravenie, afty pozná aj moja Simonka, repíkový čaj vždy zabral 😉 a zároveň jej prajeme kráááásne meninky 🙂

sú nové tehulky???????

GULIČKA to má za pár, tešííííííííííííííííííííííííííím sa, som zvedavá aké meno bude 😉

luminkasp
3. okt 2008

ahoj salaj

salajcatko
3. okt 2008

ahoj Lumi,
tak ako sa máš tam daleko od nás v teplých krajoch? 😉

luminkasp
3. okt 2008

salaj, super, ako v teplych krajoch, neni mi zima a pri zehleni sa potim 😀

zuzpidka
3. okt 2008

ahojte.
Stelke želáme všetko najlepšie k meninkám, hlavne veľmi veľa zdravíčka, lebo ho potrebuje. Rastík a Danielka posielajú pusinky. 😉 😵
Rastík ešte spinká tak ja som si dovolila urobiť poriadok a teraz kávičku. ešte ma čaká upratovanie v kúpeľni a v našej izbe. tak zatiaľ oddychujem. 😉

veronika13
3. okt 2008

aj my Stelke želáme k meninkám skore uzdravenie 🙂

melory
3. okt 2008

dakujeme,
dnes po tyzdnovom vazneni vyrazam do ulic...idem na koncert...verili by ste??? 😵

ingrid78
3. okt 2008

Ahojky,
Stelke zelame vsetko naj a hlavne nech skoro vyzdravie. A na aky koncert ides Mel? Ja by som isla na Aliciu. Jamesa Blunta, a aj Pluscenko mi usiel. Ani nie som narocna ze? 😀 Len kto by mi to zaplatil? ☹

kat22
3. okt 2008

zdravim vas

Stelke zelam vsetko najlepsie k meninkam , hlavne vela zdravicka a lasky , nech stale robi svojim "starcom" radost 😀 😀 😀

u nas prave prebieha party, Kika ma oslavu s kamaratmi....robila som jej tortu, poslem vam link na fotku
http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=355966

mala ohromny uspech, tak idem hned robit druhu 😀

aj my sme boli chori, Naty mala sople, ale uz ustupuju, ze toho je vela teraz. nemali ani teploty nejake extra, tak okolo 37 iba. este len zacal okotber a uz marodi.
zelam vsetkym choruckym skore uzdravenie

melory
3. okt 2008

noise cut = slovenska kapela, spevacka je kamaratka z mladi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre