• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríloví drobci - 2007 - II.

21. augusta 2014 
Je to zlate, aj ked niekedy je toho az vela, sa rozprava aj sama so sebou, ale to jej velmi nerozumieme :slight_smile:
5. okt 2008 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môj si tiež rozpráva, ale po svojom,nerozumiem mu, ale snaží sa, no nejde mu to :grinning:
5. okt 2008 o 22:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, stelka povie kde je, daj mi, toto nie....celkom sa dohodneme....rada pozera dve rozpravky, ine nemozu byt!! :dizzy_face:
niekedy ma naladu a opakuje vsetky zvieratka a popritom ukazuje aj tie co sama vie. tvari sa pri tom, ze ma navrh...tie ocka vtedy...je to mile.

dostala som dnes krasne velke kvety....dracenu a fikus...take 1,5 metrove.
hned som ozivila citanie o kvetach a zariadovani.
stale nemame premyslenu kupelnu...ale uz od dnes mame volny priestor. v nasej pivnici mali nastahovany cely dom priatelia, ktory si nasli az teraz ubytovanie.

maaja kazdopadne pred kremnicou do mna stuchni...mozne je nemozne :dizzy_face:
5. okt 2008 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak prerábate me? som zachytila, že ste malovali spálnu, robili niečo zo sadrokartonom...
5. okt 2008 o 23:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spael je vymalovana....na ceste su kvety {nalepky na stenu}
v kupelni sme znizili ako prve strop a dali bodove svetla.

dalej sa uvidi...zacina sa to tu hybat...konecne.... :dizzy_face: plany su nekonecne :sunglasses:
5. okt 2008 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maajka prid...!? :sweat_smile:
5. okt 2008 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie nálepky na stenu sa aj mne páčia, máš nejakú stránku, kde ich ponúkajú? ja si zatiaľ len znáham inšpirácie
5. okt 2008 o 23:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozerám, že už nemáš album na modrejstreche :frowning2:
5. okt 2008 o 23:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika mam poslem ti linky...mam to v zalozkach
5. okt 2008 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mel, kam ? :grinning:

aj my mame nalepky na stene :grinning:
5. okt 2008 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môžeš aj do iP
5. okt 2008 o 23:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maaji, čaaaaau
5. okt 2008 o 23:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, vy ste sa tu objavili a ja som bola ozaj na odchode ... sak uz je zasa skoro polnoc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
idem este balit mojho muzika, ide zajtra do toho spanelska

mel, sak ked budeme v tej kremnici, tak ti poslem smsku, ze ci nahodou tam nejsi ... a nemate v plane ???
5. okt 2008 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja mám chuť na nejaký welnes pobyt, nejakú masaž, kúpanie, reštiku... dnes som kukala časopis, boli tam akési obrázky a som sa zasnívala :grinning:
5. okt 2008 o 23:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ked som uz pisala o tom ze ako su obsadene hotely - prave som rezervovala lyzovacku v termine 14.2.2009 do 21.2.2009 ... ano dobre citate rok 2009 !!!!!!!! lebo vraj tiez sa to uz vychytava :confounded:
5. okt 2008 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj, veroni, to ja na take mam chut staaale :slight_smile:
minule sme ale boli v restike - v Ikei - aj to sa rata ??? a predtym v ozajstnej - po dlhej dobe ... Myarek to fajn zvladol ...

ked uz o tom hovoreni pisete ... Marek ma rybu vola sa "meno" akoze "nemo" :grinning: teda ta ryba je len balon :dizzy_face:
5. okt 2008 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kremnica - bozie cesty su nevyspytatelne :slight_smile:

veronika ja mam zas strasnu chut ist do salona, kde ma vydepiluju, manikura, pedikura, vlasy komplet bitka...a kozmetika

:confused:
5. okt 2008 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
waaw, je toho fakt dosť, mne sa páči pod kuchynskú linku motiv prírodného kameňa, myslíte že by tam mohla ísť tapeta? aby to nenavlhlo a dalo sa to čistiť... :confused: asi nie, keď tak rozmýšľam, predsalen je to papier
5. okt 2008 o 23:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked tam nebudes mat sporak urcite ano. ja som ho videla na zemy a tiez to bolo velmi zaujimave.
5. okt 2008 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domov = dodom
von = jom
benzin = beneezn
maminka = maminka
oci = oa
voda = doda
lampa = lampa
panda = pampa

a kopa inych slov ... je to strasne mile :dizzy_face:
5. okt 2008 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veroni, tapeta na skrinky ? to by slo, ne ?
5. okt 2008 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu kompletnú depiláciu, teda okrem hlavy, by som prijala tiež :grinning: najlepšie s trvalým účinkom
maaja, sa akosi rozbiehate s výletmi :slight_smile: len tak ďalej a kde idete lyžovať? tento rok hádam už aj ja pôjdem na svah, hádam sa nedolámem po toľkom čase
5. okt 2008 o 23:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez sa tesim na to, ked bude rozpravat a rozpravat...a hlavne odpovedat :slight_smile:
5. okt 2008 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten benzín hovorí zložitejšie ako je po správnosti :grinning: zlaté to je, sa teším keď sa rozkecá ten náš :slight_smile:
5. okt 2008 o 23:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemyslim ze sa rozbiehame ... ten november je vlastne nahrada za september ked sme mali ist s nasimi znamimi ale nejak sa nepodarilo ... no a lyzovacka je az na rok :grinning: a myslim ze asi bude len ta jedna ... ideme do Oščadnice www.bocy.sk
5. okt 2008 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie na skrinky, na stenu medzi hornými skrinkami a dolnými, sporak tam bude, to je jasné, že len či sú aj nejaké vodeodolné, ale to si zistim, keď na to dôjde
5. okt 2008 o 23:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na Rači sme boli kedysi na lyžiarskom, bolo tam super, teraz je to všetko vynovené, tak to bude parááádička
5. okt 2008 o 23:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaa, ja by som tam asi dala predsa len nieco pevnejsie ... viac vodeodolnejsie ...

k tomu benzinu - ked sa spytame co papa auto, tak povie ze benzin - teda povie to tak po svjom nejak asi ako som to napisala :grinning:
5. okt 2008 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://shopiq.cz/dekorace-velur-2/
tieto kvety 2X by mi mali dorazit.
5. okt 2008 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok