Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

maaja
5. okt 2008

ja som tam este nikdy nebola, ale vraj ten hotel je priamo na svahu ... no a ma kapacitu nejak 40 ludi, co sa mi paci ...

melory
5. okt 2008

maaja je to za mestom....musite sa pytat alebo prozriet na mape smer lucky, kopernica

mne sa tam osobne velmi paci.

veronika13
5. okt 2008

super, musím s mojim viac komunikovať, nabádať ho aby opakoval, ale keď začne tak po svojom, je to tiež podarené, on vie čo hovorí, len my to nerozumieme, ale normálne niečo vysvetluje, ukazuje rukami, mimika, ja mu odpovedám, síce neviem načo, ale ho to ešte viac naštartuje 🙂

melory
5. okt 2008

k nalepskam, chcem ich dat od plafona dole hlavou {myslite ze mi sibe???}

maaja
5. okt 2008

mame navigacny sak, ne ? 😀

baby, musim uz ist 😔 cafte

veronika13
5. okt 2008

pekné, a budeš prispôsobovať aj iné doplnky podľa tej farby? skúsim vybrať čo by sa páčilo mne

melory
5. okt 2008

ja mam taku frbu na stene, ze bude to vlastne len iny odtiem. ale kazda ma zaklad cervenu...mozes prijimat mms? pozem ti poslatr farbu spalne...podla mna to bude romanticke...

veronika13
5. okt 2008

z týchto štvrtá zvrchu
http://www.e-color.cz/page/shop.php?modul=114&
z tej druhej stránky sa to nedá zobraziť, je ich tam viac čo sa mi páčia

veronika13
5. okt 2008

asi nie, to treba mať niečo nastavené a keď mi niečo príde, tak ma to odkazuje internet, však odfoť a daj na strechu, som zvedavááá

melory
5. okt 2008

myslis tapetu???
zatial som skusila len nalepku...ale nad cim silno uvazujem, je dat na jednu stenu spalne tapetu...oproti nalepkovej...no len tak mat odvahu.

veronika13
5. okt 2008

som myslela, že či budeš mať červené doplnky, no keď hovoríš, že máš stenu v podobnom odtieni, tak to možno chceli nejaký kontrast, nie?

veronika13
5. okt 2008

tiež tak by som chcela, že jednu stenu tak oživiť, tú oproti posteli

veronika13
5. okt 2008

mám takú predstavu, že by som nechcela prepchaté miestnoti, v obývke len sedačka, nejaká komoda, sekretár niečo po Tv a dosť, potom ešte nejaké kvety a doplnky-sviečky... spálňu podobne, len sa budem musieť zbaviť veľa vecí čo treba skladovať, alebo vymyslieť kde ich dať 😀

veronika13
5. okt 2008

myslím, že si kedysi písala, že nejaké maky si mala ako nálepky, či nie? sa mi marí možno...

melory
5. okt 2008

kvety budu prestme nad hlavou a medzi nocnymi lampami a potom len koberceky v tej farbe kvetin a vo farbe steny zas daky predmet. taka je moja predstava.
v byte pred tymto sme mali v spalni vela obrazov co sme malovali len my dvaja. tie uz nechcem pouzit vobec v byte.
spalen robim velmi opatrne, zatial je tam len postel a roldorka 😅 ak neratam luster a dve nocne lampy.

veronika13
5. okt 2008

postel máte drevenú?

melory
5. okt 2008

ale urcite tam pojde egyptsky doplnok a hned dva, lebo v spalni ma byt vsetko v pare...aby sa tvoril par 😵
takze musim si to asi doniest z egypta 😀 inak to nevidim.....skoro dva roky tu byvam a zatial nic 😀 ale si to pekne vymyslam, ze? moj muz sa nad tym smeje s komentarom....ty ale trepes laska moja 🙂 🙂 🙂

melory
5. okt 2008

postel bude drevena...ja mam este original manzelsku postel z 97

veronika13
5. okt 2008

nad čím sa smeje, nad tými doplnkami dvojmo? inak to som nevedela 😕 ale keď tak rozmýšľam, máme tam dvojmo, dve sviečky zo svadby, dva závesy, dva nočné stolíky, ešte jedno dieťa nám ale chýba

veronika13
5. okt 2008

my máme asi z roku 1980 😀 takú bielu spálnu, kedysi frčali, aj svokra ju má, to nám požičala moja mama, si ešte za slobodna kúpila, len sa toho potom dosť pomenilo, tak nevyužila, ale do nového ju nechcem, i keď teraz dobre slúži, hlavne tie veľké skrine

melory
5. okt 2008

😵 😵 😵 veronika13 dlho nebude 😅 😅 😅

smeje sa nad tym ako si vymyslam take veci ako je ten suvis s egyptom, nad doplnkami nie, este ani nevie....nehava to na mna, ale ked ma napad tak stoji za to

melory
5. okt 2008

robim hrozne preklepy, uz je asi cas ist spat.... 😵

melory
5. okt 2008

tak taky nabytok sme mavali aj my a dake kusy sa este najdu
z takej spalnovej zostavy urobil muz policky do roldorky pre deti v detskej izbe.... 😀

veronika13
5. okt 2008

zariaďovanie bude tiež moja parketa, ale radiť sa s ním budem to je jasné

veronika13
5. okt 2008

kuchyňu máš akú? z tých moderných?

melory
5. okt 2008

ozaj pridala som na facebook videlo ako hugo tancuje....zo srandy

fuuuu, to radsej najdem foto...ako opisovat 🙂 ale novu s dobrymi spotrebicmi z nerezu {kovu}

veronika13
5. okt 2008

si s tým nerezom spokojná, švagrina má sporák a nemôže sa ho doleštiť

veronika13
5. okt 2008

kukla som video, zlaté 🙂 ako sa tam Stelka podarene smeje a ako sa potešia, keď im povieš "dobréé" 😀

melory
5. okt 2008

nerezom sa nicim, mam aj umyvacku a uz aj konvicu 😀 pulirapid vylesti a vycisti za mna....aspon vidim spinu.

veronika13
5. okt 2008

konvicu mám aj ja, špina ako špina, ale jedno sáhnutie a už to vidno

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre