• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríloví drobci - 2007 - II.

21. augusta 2014 
Mounty... ja by som išla na amnio :frowning2:
aj som bola... pri Mišiačikovi hrozil ráštep chrbtice :frowning2:
sú to stresy, ale potom si vydýchneš a budeš oveľa spokojnejšia :grinning: :grinning: :grinning:
8. okt 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mounty, tie testy v 16tt sa daju odmietnut ???

a vidis, v tych testoch sa nezhodneme :sweat_smile: ja som bola aj na amnio ... a keby som vedela ze by sa malo narodit chore, tak idem na prerusenie :pensive: ja nie som taka silna aby som take veci zvladla :sweat_smile: takze obdivujem :wink: a drzim palceky
... troska odbocim ... ten domcek co dala melory, je fajn, nie ? :grinning:
Ahojte, Katka drzim palce, uvidis mala bude v poriadku, nahovara ti to tvoj materinsky instinkt. Inak aj ja som pri druhej babe planovala meno johanka, povodne som chcela Hanku, ale to dala kamoska tak som si vymyslela Johanku :slight_smile: Aj ked v mojej rodine to evokuje johan z Pasla kone na betne :grinning:
Miriamka, oooo dakujem, asi stokrat som dala muzovi citat tvoj prispevok,... :slight_smile:
8. okt 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mounty si zlatá, rozmyslím a napíšem, kedy tam idete?
8. okt 2008 o 21:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies maaja, moju tetu stresovali cele tehu, vsetky testy zle, vraj dieta ma chore srdce a neprezije a tak.........preplakala cele noci a vies co? Ma zdraveho 13 rocneho pubertiaka!!! A Ty by si si dala zobrat takto dieta keby Ti vysli zle testy???? Maaja, neblbni, tolko zdravych deti je takto zabitych.......
8. okt 2008 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maaja... tiež by som šla na prerušenie hoci to znie tvrdo... Každý a jeden človek má právo žiť plnohodnotný život... :cry:
8. okt 2008 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viete co robi ta moja mala potvorka, Ked ju chcem pri uspavani nechat samu, tak zacne plakat, potom si strci prsty do ust a povracia sa, a este aj poserka, takze samostatne zaspavanie u nas nehrozi. Uz ked nas takto odmala vydiera, co bude potom,... :angry:
8. okt 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten domček vyzerá fakt super :slight_smile:
8. okt 2008 o 21:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika dam Ti vediet, asi o dva tyzdne.........ale musi byt dobre pocko....ale napis zoznam aj tak.....

maaja, tie testy sa daju odmietnut, staci podpisat........a v USA sa skoro vobec nerobia kvoli tomu ze su nepresne.....
8. okt 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to že sú nepresné, je známe aj u nás, poznám veľa prípadov, kedy boli zlé výsledky, šli na amnio a nepotvrdilo sa to, alebo nešli na amnio, trpli celé tehu, pripravili sa psych. na postihnuté dieťa a narodilo sa zdravé
8. okt 2008 o 21:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mounty... amniocentéza je takmer 100% Takže nemyslím že sú aj zdravé detičky zabíjané... :confounded:
8. okt 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievky opustam vas nadnes, pa.........
8. okt 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka mam vela kamosov gynekologov, to co si myslis nemusi byt to iste co je fektom v praxi.......ale nechajme to tak, nebudem nikoho presviedcat, kazda mame pravo na nazor.........ja ale uz musim ist, majte sa....
8. okt 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. okt 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste sa všetko rozkotúľali?
8. okt 2008 o 22:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odchadzam aj ja :confounded:
fakt ledva kukam :sunglasses:
papa
8. okt 2008 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co sa tyka tej amnio, ja som tiez slaboch a neviem ci by som chcela priviest na svet chore dieta, bolo by to trapenie...
8. okt 2008 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechajme to už, nikto nechce choré dieťa, preto dúfajme len v zdravé :slight_smile:
8. okt 2008 o 22:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne, ja uz som pisala, ze Johanka bude krasne zdrave dievcatko :wink:
8. okt 2008 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ingi, hoď si do albumu tvoju aktuálnu foto, som zvedavá na ten účes :slight_smile:
8. okt 2008 o 22:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ako ste sa vyspinkali?
A vy viete, ze kubanka caka druhe babo?
9. okt 2008 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevedeli

dnes máme krásny deň, varím cuketový prívarok s klobáskou opečenou a pôjdeme vonku :slight_smile:
9. okt 2008 o 09:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu na koniku ju zahliadla

ja mam dnes zemiakovy privarok a fasirku a zeleninovu polievku
a kubkovi idem dat prvykrat spagety (mu ich ale nalamem) :slight_smile:
9. okt 2008 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nas krasne svieti slniecko, tiez budeme cele poobedie vonku.

Ja som uz bola v praci u sefa na pohovore, az sa desim odist do prace, teraz je maly taky zlaty :slight_smile:
9. okt 2008 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tu svieti :dizzy_face: už sme napapkaný a ideme sa odrážadkovať :grinning: :grinning: :grinning:
9. okt 2008 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte babule, my sme dnes boli v MC v Rusovciach, mali tam pre detičky také divadielko... tak sme mali trošku zmenu :dizzy_face:
naša opica spáva tento týždeň poobede v priemere tri hodiny, tak som zvedava, do kedy jej to vydrží :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:

už ani nestíham evidovať, koľko bábätiek je tu v očakávaní :dizzy_face:
mounty, držím palce, určite to dobre dopadne, uvidíš!
ja by som chcela druhé bábo tiež dievčatko, tak som zvedavá, či nám to vyjde :grinning:
9. okt 2008 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. okt 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronikap, pekne az na tie koberce, tie sa mi nepacia :slight_smile:
9. okt 2008 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning:
9. okt 2008 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok