Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

veronika13
10. okt 2008

tak to možno bude ten vírus 😖 skoré uzdravenie Kajke

melory
10. okt 2008

uzdravenie prajeme.

veronika13
10. okt 2008

na nás niečo lezie, mňa pobolieva hrdlo a Riško začal trošku pokašliavať, musíme zajtra viacej počajičkovať

zuzulik22
11. okt 2008

ahojte, kde ste vsetky. Nasa party vcera dopadla super. Kubko bol hore do 22.00, ale bol perfektny. Dokonca tu mal kamarata o pol roka starsie a uz ho volal po mene. boli super. A este jedno rocne babo sme tu mali. No hurhaj veliky, ale peerfektne sme sa zabavili, aj narodky sme pooslavovali, aj jedlo bolo super, aj strudle. Mnam, ale dnes bude post.
Co robite cez vikend. U nas je krasne, tak budeme vonku 🙂

zuzpidka
11. okt 2008

ahojte. u nás to rozvoniava ako na zabíjačke. hudba a super nálada. Rastík spinká a ja som sa pustila do žehlenia, pokiaľ nemám veľké kopisko. všetkým vám prajem príjemný zvyšok dnešného dňa. 😉 😀

veronika13
11. okt 2008

ahojte, tak aj ja kmitám, už mám upratané, požehlené, navarené odvčera, práve pečiem koláčik a Riško spí, potom sa najeme a pôjdeme vonku 🙂

veronika13
11. okt 2008

čaute kočky, je tu niektorá?

zuzkafuny
11. okt 2008

u nás práve skončila žúúúrka :o)))
teda skončila už dávnejšie... len som doteraz riadila 😅 a chlapom bolo asi málo, lebo sa ešte vybrali do ulíc... no to bude vyzerať 😅 😉 🙂 😀

veronika13
11. okt 2008

a čo ste oslavovali?

zuzkafuny
11. okt 2008

sestrin chlop narky, jej syn tiež narky a ešte brat narky 😀 😀 😀

veronika13
11. okt 2008

tak to už hej, trio oslava 🙂

veronikap
autor
12. okt 2008

ahojte baby.. porazí ma!!! ja celý román už napísaný a spadlo mi to 😠 😠 😠 aaaaaaaaaaaaaaa
čítam, že tu žúrujete vo veľkom 😉 a aj choroby klasicky úplne nezmizli... skoré uzdravenie želáme 🙂
my dnes máme romantiku... zinka spala u babky, tak drahý vylezie z postele asi až na obed.. ja sa chystám na väčšie upratovanie, ten náš byt to už potrebuje.. sa mi posledné dni buď nechcelo alebo sme neboli doma.. 😝
naša Zina už tvorí krátke vety.. mamina spapala chlebík a pot. .. takej labuti (na Draždiaku) minule zahlásila: do vody, okamžite! 😀 si už pred ňou musíme dávať riadny pozor na jazyk.. zopakuje všetko 😎
tak peknú nedeľu všetkým 😵

melory
12. okt 2008

ahojte, veronikap dobre ze si sa ukazala....moj byt tiez potrebuje upratovaciu ruku....zacala som skrinami a ked pride mama a bude varovat deti hodim vianocne upratovanie a na vianoce len sobrone.... 😵 pri dvoch detoch sa to inak neda...teda mne urcite nie...aj sa venovat, aj starat aj vsetko...a byt pritom ocarujuca manzelka...baby ako to zvladate??? 🙂

zuzkafuny
12. okt 2008

Mel... ja to zvládam len tak tak... až vôbec 😅 😅 😅

zuzpidka
12. okt 2008

ahojte. tak ja som sa chcela už dávnejšie opýtať ako to zvládate, ale som sa k tomu akosi nedostala. tiež to zvládam len tak tak. a to sme dve rodiny v jednej domácnosti, zatiaľ. 😒 niekedy by stačilo, keby každý za sebou svoje veci trošku uložil a nebolo by toľko roboty. deti niekedy menej roboty narobia ako dospelí. to je moja skúsenosť. aj teraz si svokra začala žehliť svoje veci a naše počkajú na mňa, hoci ja som jej včera požehlila aj ich posteľné prádlo. nevadí, veď aj na ňu raz dôjde. 😠

maaja
12. okt 2008

tak ja to teda fakt nezvladam 😢 a odnasa si to chudiatko marek ked po nom nakricim ... ale potom si ho pomojkam 😀
no a ocarujuca manzelka so mna uz asi nikdy nebude ... kedy, preboha ??? 😀

maaja
12. okt 2008

Marek je zasa chory ... a to bol cory pred dvoma tyzdnami a teraz zasa ☹ 😠 😝
ze by nieco v jaslickach nachytal ??? alebo to bude tym pocasim - raz neviem ako ho obliect ...
no ale straaasne mi kasle ... hlavne v noci, chudiatko ... inak nic mu nie je, ani teplotu nema, ani sople moc ne, iba ozaj malicko ... ale ma take "podliate" očka 😖
tak ja neviem, ked by to malo takto ist aj dalej, tak asi na jasle mozeme zabudnut ...
navyse, teraz nas caka taky "bojovy" tyzden, tak ani neviem, ze kedy k lekarke vybehneme ... som si naivne myslela ze do konca tyzdna prestane kaslat 🙄

maaja
12. okt 2008

a vcera si popalil prstek - ukazovacik, ten prvy clanok 😖 ja sprosta som si ho vylozila k sebe na linku, lebo furt sa pyta "hopa" a ja som tam nieco robila, tak som si ho tam posadila ... uz davnejsie predtym som nieco varila na tej sklokeramickej varnej doske, a ona este zvykne byt chvilku horuca ... ja uz som na to aj zabudla a on jak vselico okolo seba chytal tak sa dotkol aj toho horuceho .... chudiatko, tak strasne plakal ... no a ma tam teraz riydny pluzgierisko 😀
no a ja nic na popaleniny doma nemam 😠 segra mi poradila ze do vajickoveho bielka mu mam strcit prst - tak si macal prst vo vajci 😀
ale zajtra kupil nieco do zasoby na popaleniny 😎

maaja
12. okt 2008

dost onicom pisat si sama 😝 😀

zuzpidka
12. okt 2008

Maaja, tak chudáčik Marek. Ja čakám kedy sa to stane aj Rastíkovi, lebo sporák ho veľmi zaujíma. Ináč on je úplne iné dieťa ako bola Danielka. 😒
Babenky, začínam si hľadať prácu, pretože z finančného hľadiska to nejako prestávame zvládať a k tomu od budúceho roka pribudne stavebný úver. Takže asi aj Rastíka počkajú jasle v Košiciach, pretože tu nablízku nič také nie je. ☹

zuzulik22
12. okt 2008

ahojte, maaja nic si z toho nerob. Aj nas maly sa uz popalil na sklokeramickej varnej doske, a stale mu hovorim, ze pozor pa. Ale musel sam vyskusat. aj vodovy pluzgierik sme mali, a teraz sa uz nechyta, ale vzdy povie - pa. A nas maly nespi, dnes sme rano spali do 9.00 vsetci traja, som normalne nechapala, som ho kontrovala, ci dycha. Inac sa mame fajn. Na buduci tyzden mam testy do roboty, lebo chcem zmenit pracovnu poziciu, tak mi drzte palce, aby som uspela a zobrali ma 😉

zuzulik22
12. okt 2008

a pisem si sama ☹

melory
12. okt 2008

stelinka sa popalila na kahanceku...nastastie rychlo odtiahla....rura na pecenie nastastie chladi dvierka....tam popalenina nehrozi...no zas vylezie kam sa jej chce. treba ich mat proste na ociach a este aj stihat reagovat.

veronika13
12. okt 2008

môj už vie, že rúru nemá chytať, keď sa pečie, no niekedy sa pozabudne, mňa deprimuje, keď si uvaríme čaj alebo kávu a hneď ide po hrnčeku, no tiež vie, že to páli, tak sa len zľahka dotkne aby zistil, že je to žíža, ale keby som ho neupozornila a nemala oči aj na zadku, tak hrnček zdrapí za uško a už je obarený 😖

ingrid78
12. okt 2008

Ahojte, ja len na skok. Pozeram ze chorí pribudaju ☹ Kajka este stale teplotuje, doterz som si myslela ze je to z ocnych zubov, ale uz 3.den, neviem neviem.
Rozmyslam nad tymi jaslami, ze deti su tam viac chore ako zdrave do kelu. Sesternica zacala makleho tiez davat do jasli a odvtedy bol stale chory.
Teraz budem tyzden sama,Adrian ide do TN na vystavu, tak som smutna, nie som zvyknuta byt sama, Ado mi pomaha. Ale vzdy si pomyslim na Veroniku a poviem si, boze co fnukas ved je to len tyzden 🙂
Tak bru nocku a skore uzdravenie 🙂

melory
12. okt 2008

ahojte, mame sa dobre. zajtra si idem dat vycistit odborne zuby... 🙂

zuzpidka
13. okt 2008

ahojte. Rastík ešte spinká, ja robím raňajky, odprevadila som Dadku na školský autobus a kukám Teleráno. tak vám všetkým držím palce, aby ste to všetko čo vás dnes čaká zvládli bez problémov. 😉 😀

zuzulik22
13. okt 2008

dobre ranko, u nas je dnes strasne skaredo - hmla, zima, fuj ☹

veronika13
13. okt 2008

ingi 😀
u nás tiež zatiaľ hmla, ale dúfam, že sa rozplynie

veronika13
13. okt 2008

baby, mám strach o mounty ☹ po tých Kramároch sa neukázala, dúfam, že sú v poriadku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre