• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríloví drobci - 2007 - II.

21. augusta 2014 
Mounty, ja si myslím že je to lekárkou, pretože ja u svojich detí som s tým nikdy problém nemala a brali im krv viackrát. Ale zase, keď Danielka bola malá a ešte v KE fungovala Detská nemocnica, tak jej tam brala krv jedna sestrička-krava. Malá vrieskala, ťahala rúčku preč, ja som jej ju istila a tá k...a, len ziapala raz po mne a raz po malej. Keď som odchádzala, tak som jej riadne vynadala. Bola som pre ňu len zasraná mater. :angry: :unamused:
14. okt 2008 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka a toho tuniaka tam len vykydneš z plechovky, alebo ho ešte z niečim zmiešaš?
14. okt 2008 o 13:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veronika, keď som trošku dusila zeleninku mrazenú, tak ku koncu, keď už bola hotová som tam vykydla plechovku tuniaka, premiešala, chvíľu podusila a bolo hotovo.
:wink:
14. okt 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, dík za inšpi, vyskúšam :wink:
14. okt 2008 o 13:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rastík nechce teraz papať nič čo treba kusať, pretože nás zase trápi nejaký zub, tak som vymyslela toto. to sa mu rýchlo šmykne do žalúdka. :grinning: ináč včera mu svokra dávala kuraciu polievku a zhodil jej zo stola celú misku a polievka sa vyliala po kuchyni. svokra zúrila a ja som upratovala. :unamused:
14. okt 2008 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veronika nemáš za čo. :wink: :dizzy_face:
14. okt 2008 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
S tym vracanim to idem dnes riesit k lekarke, sme prisli na to ze ona to ma ako keby nejaky obranny mechanizmus proti stresu alebo ja neviem. Minule spadla, tak zacala plakat a hned sup prsty do ust a grcka. Adnes znovu som jej nieco zakazala, rev odisla som a uz som sa rychlo vracala na podozrive zvuky, ovracana cela obyvacka :angry: Ja neviem, kde som spravila chybu :frowning2:
14. okt 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inka, tak to som ešte nepočula. Som zvedavá ako to poriešite. Daj potom prosím ťa vedieť ako ste dopadli. :unamused:
14. okt 2008 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a mozu tuniaka, ja som citala, ze morske ryby mozu az od 2 rokov? Ja som tie robila cestoviny s olupanymi paradajkami a parmezanom. Kajka strasne lubi zemiaky pecene v rure s olivovym olejo, v nedelu som robila spizy a strasne jej to chutilo :slight_smile:
14. okt 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ingi, ona tak na seba upútava pozornosť :unamused:

zuzi, to sa stáva, boooože, svokra je svokra :zipper_mouth:
14. okt 2008 o 13:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi a tu maggi omáčku tam dáš kedy?
14. okt 2008 o 13:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ingi, tak kamoška poradila toto: bez slova preobliecť a pokračovať v tom čo bolo začaté.. nedať pocítiť že vracaním sa mu dostane to čo si žiada..
14. okt 2008 o 13:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veronika, tú omáčku som tam dala hneď, keď som to dala na plech. Ňou som to všetko zaliala.
14. okt 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jA TO tak aj robim, len trochu pri tom na nu kricim :frowning2:
Zuzi ja neviem preco som si myslela ze mas len brata, so nenvedela ze mate este sestru
14. okt 2008 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Máme aj sestru-puberťáčku. Má 23 rokov a správa sa ako puberťáčka momentálne. :angry:
14. okt 2008 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To fakt ma 23??? Vyzerala tak na 16-17 :slight_smile:
14. okt 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helou :grinning:

prihlasili sme maeka do novych jasliciek, respektive do toho domceka co dala melory prednedavnom link :dizzy_face: melory, este raz diky ... dufam ze sa nam tam bude pacit, a hlavne teda marekovi ... dneska bol na zaucenie nma dve hodky a myslim ze to zvladal, aj ked slzicky este boli :frowning2:
potom sme pobehali Kiku, Moebelix a Galan - nabytkove obchody, kedze ideme zariadovat kancelariu ... Marek este ani poriadne v sedacke nebol priputany a uz drichmal ... a spi doteraz ... obedovali sme v Ikea - paada, nemusela som varit ,,, no ale musim nieco na zajtra :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zajtra ideme zasa do jasliciek - do domceka :grinning:
14. okt 2008 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a viete co ??? mam nove auto :grinning:
teda ne tak docela, je len pozicane kym je nisanko v servise ... no ale mam BMW radu 1 ... jaka parada, hned som si zvykla :grinning: aj ked spociatku bol stres jak hovado :sweat_smile:
14. okt 2008 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marekov popaleny prstek je uz celkom fajn ...
no a kaslanie, neviem ci som spominala - tak ked som to popisala po telefone, tak sestricka od Dr usudila, ze by to mohlo byt suchym vzduchom a kurenim.... a ze snad by sme mohli uz aj ten zvlhcovac nastartovat ...
14. okt 2008 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maaji, co si nebola s tymi petrzalskymi jaslami spokojna?
14. okt 2008 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, zdraví vás pubertiačka :grinning:
14. okt 2008 o 19:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau pubertiačka :grinning: prečo...???
nikde nikoho...??? :confused:
15. okt 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tu na skok strasim,
Tiez rozmyslam nad tou pubi, ze co to ma znamenat
15. okt 2008 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte je tu niektoooo?
15. okt 2008 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nic,nemam na vas stastie :frowning2: a sama so sebou sa mi nechce pismenkovat
15. okt 2008 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to s tou pubertiackou, staci si precitat zaciatok strany a pochopite preco to tak Veronika napisala, tiez ma len 23 :wink:
15. okt 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tú pubertiačku som myslela na margo zuzpidkinho príspevku včera o 14:40, bolo to myslené zo srandy, tak sa nad tým nemusíte najako hlboko zamýšľať :grinning:
15. okt 2008 o 12:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááj :grinning: :grinning: :grinning:
15. okt 2008 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak fakt veronika...10 rokov rozdiel...hmmm
15. okt 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mel, ako myslíš ten rozdiel?
15. okt 2008 o 20:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok