Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

melory
22. okt 2008

mounty to je individualne....nie je to podla mna o spanielsku.
ked som kojila rok huga tak vetsina ludi ma podporovala a rodina sa tiez pozerala na mna ako na blazna, ale to skor, ze ja sa nicim, dost to zenu vysava, je unavena, nema dostatok vitaminov...ale pre dieta je to na nezaplatenie.

luminkasp
22. okt 2008

ahoj mounty, nie, myslim, ze tu sa koji menej ako na slovensku, zeny vacsinou nekoja viac ako 4 mesiace. Najdlhsie vydrzia ciganky... Na mna sa uz aj pediater pozera ako na blazna 😎 Moja svagrina ma stale kritizovala, ze som malu uz v 4. mesiacoch neprikrmovala. Ja som mala v lete taku mensiu krizu, ze som sa citila strasne unavena, ale to bolo aj teplom, lebo tie horucavy su hrozne. Teraz som opat ok a aj vsetky testy mi vysli vyborne, nemam ani anemiu. No a pred tyzdnom som bola u zubara a ani jeden kaz. Takze, kym sa da, ja este chvilu chcem, ked chce aj moja mala

veronikap
autor
22. okt 2008

ahojte, Ingrid, Zina spí vo svojej izbe od konca augusta, kedy sme jej nanovo vymaľovali... (koberec kupoval drahý, ako prekvapko, tak zistím kde a dám vedieť 😉 ale na hov... sa vysáva, všetko na ňom vidno 😒 )
prvú noc vo svojej izbe zaspala až pred pol 12, my sme ju zároveň s prechodom do novej izby učili aj samú zaspávať... takže prvá noc hrúza, ale druhá už bola lepšia, zaspala s menším krikom a oveľa skôr.. no a potom to už bolo len lepšie a lepšie.. teraz sa proste zoberie, ľahne a spí... treba vydržať, jasné, že sa bránia zubami-nechtami, keď im bolo doteraz tak dobre 😵
mounty, budúci týždeň sa ozvem a dohodneme sa 😉

zuzulik22
22. okt 2008

ahojte, nam dnes z noveho domu, do ktoreho sme sa mali stahovat ukradli vsetky spotrebice, kotol a poskodili dve okna ☹

luminkasp
22. okt 2008

uf, zuzulik, mna by asi porazilo a asi nemate ani tusenia kto, vsak?

zuzulik22
22. okt 2008

nemame lumi a ani poistene proti kradezi sme nemali
a ani testy do novej prace som neurobila

zuzulik22
22. okt 2008

a naokolo uz vsetci susedia byvaju a nikto nic nepocul. A vsetko z mraznicky nam vyhadzali na zem a smrad ako na bitunku ☹

zuzulik22
22. okt 2008

normalne nemam chut zit, jedine kubko ma drzi pri zivote

luminkasp
22. okt 2008

to mi je strasne luto, zuzik a velku skodu mate?

tak v praci zostavas na starom mieste?

zuzulik22
22. okt 2008

300 000 sk skoda, v praci hladame dalej, do januara este cas.

luminkasp
22. okt 2008

tak to vam riadne narobili skody, snad sa vam podari zistit, kto je vinny

zuzulik22
22. okt 2008

lumi to je pase, policajti povedali, ze denne v okolitych dedinach takto vykradnu 3 domy a pachatel je neznamy 😠

zuzulik22
22. okt 2008

a keby ste videli kolko ciganov robotnikov tu chodi po dedine

zuzkafuny
22. okt 2008

Zuzulik ☹ mne je to tiež ľúto... ale to ti asi nepomôže...
Jedným známym zas ukradli nové okná na dome... Jeden deň ich osaadili a na druhý deň išli na stavbu a dom bez okien...

mounty
22. okt 2008

jejda, Zuzka, to je hrozne, ze niekoho neskrie svedomie 😠 nasho uja takto vykradli ale oni boli este k tomu cela rodina v jedinej dokoncenej izbe hned vedla tej, kde mali vsetky pocitace firmy, mali skodu par milionov, lebo im takto odisli aj doklady o firme..........a nezobudili sa!!!! ani jeden z nich, je ich 5!!! Su to profici co sa tym zivia a podla mna policajtom sa jednoducho nechce, to nie je jeden clovek ale organizovana banda a ozbrojena............zuzka, nepoddavaj sa ale, su to svetske veci, predstav si ze mas ZDRAVE dieta a to Ta snad potesi 😉 drz sa, budem na vas mysliet........hm, urobime zbierku aj vam? 🙂

melory
22. okt 2008

zuzka mne je to tiez luto...ako naschval....ked sa ser...tak sa ser... 😵

ingrid78
22. okt 2008

Ahojte. To su jednoduch k...y ludia, s velkym prepacenim za vyraz, proste hyeny 😠 Zuzi,drzte sa, asi s tym nic nenarobite.Mi je z toho normalne zle,aky sme ludia k sebe zlí.
Lumi, nemam na teba stastie, vzdy chcem hodit s tebou rec o kojeni. Niekedy po prebdenej noci rozmyslam ze Kajku odstavim, ale potom ma to prejde a mam normalne vycitky, ze ma to vobec napadlo.
Ozaj Mel, bola si v tej optike na vysku, ci este nie? 🙂

zuzulik22
23. okt 2008

ahojte, ste zlate, mne pomohlo, ze som sa "vyrozpravala", ale uvedomujem si, ze hlavne je, ze Kubko a Roman su v poriadku. Teraz vidim okolo seba strasne vela chorych deticiek, hlavne dvojiciek, tak si ovela viac uvedomujem, ake mam stastie, ze maly je zdravy a strasne zlaty. Aj ked klamala by som keby som povedala, ze mi je to jedno, ze nam to ukradli. to nie, ale zivot ide dalej, starame sa o kubka a ten mi robi velku radost. Uz vie na mna aj sam vyliezt na vozik, tak po roku a pol uz aj viem, co je to drzat v naruci vlastne dieta a moc ho objimat. On ma drzi okolo krku a vtedy sa mi chce od stastia vsetko. neviem, ci ma viete pochopit, ale ja som nikdy nedokazala kubka udrzat na rukach az teraz, ked uz je vacsi a spolupracuje a on to chape, tak si to teraz uzivame. A najstastnejsia som, ked sa pride sa so mnou pomojkat 🙂

melory
23. okt 2008

ingrid ja som hrozna co sa tyka vysetreni...nebola...moje oci 7 rokov nik nevidel 🤐

luminkasp
23. okt 2008

ingrid, sak napis ip, aj tak mozeme pokecat o kojeni 😉

lilu18
23. okt 2008

ahojte,som vas docitala
zuzulik to mi je strasne luto,dnes je taky zly svet ...niekt.ludia keby mohli aj nos medzi ocami by ukradli 😠
drzkaj sa a mysli pozitivne aj ked sa to asi teraz velmi neda,ale mas zdrave dieta a vzdy ked nan pozries pomysli ake mas stastie a peniaze boli aj budu 🤐

luminkasp
23. okt 2008

ahoj lilu,

dnes ti nemozem robit spolocnost, varim 😎

lilu18
23. okt 2008

ahoj
tak dobru chut a co varis?

luminkasp
23. okt 2008

gulky v paradajkovej omacke

luminkasp
23. okt 2008

to ste tu za cely den ani nenakukli? hmmmmmmmmmmmmmmmm

veronika13
23. okt 2008

ahojte, týžden nám nešiel net, tak preto som sa tu nevyskytla. Čo to som vás prečítala, tak pekne po poriadku, andreafa, gratulujem k bytíku 🙂
zuzulik, s tým zlodejstvom ma to strašne mrzí, naozaj, to boli ľudia bez chrbtovej kosti... strašné, neboj na úžitok im to nebude a vám to Pán Boh vynahradí inak 😉

luminkasp
23. okt 2008

ahoj veroni, ako sa mas?

veronika13
23. okt 2008

ahoj lumi, super, ďakujem a ty? inak počasíčko by sa nám mohlo zlepšiť, by som aj von išla, ale inak fajn, Riško je strašne zlatý, užívam si materskú, a som rada, že sa nemusím ponáhľať do roboty a že môžem byť s ním doma

luminkasp
23. okt 2008

veroni, aj ja super, prave opisujem bycie zapasy, teda fotky, co idem rozposlat skupinovym mailom 😎

veronika13
23. okt 2008

tu sa nám pomaly schyľuje k zime, ale dúfam, že sneh ešte počká, aspoň do decembra

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre