Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

luminkasp
25. okt 2008

je tu este niekto?

nasa mala, hej, ma kopec veci, muzik ked ma cas a sa mu chce...

luminkasp
25. okt 2008

lilu fakt aj sobie parozky a to ste kde kupili?

baby, ja sa zblaznim, tu v spanielsku nist...

anielik
25. okt 2008

lilu toho matkovi ideme kupit...alebo babky, este uvidime. My este musime riesit aj meninz a potom mijulas a potom vianoce pomoooooooooooooooooooooooooc

lilu ved kartu vybavus pri kupe v kamennom obchode

luminkasp
25. okt 2008

ahoj anielik

baby, konecne som doposielala fotky z bycich zapasov 😝

som sama doma, pomooooooooooooc, ale snad prezijem, kym sa mi vratia chlapi 😎

melory
26. okt 2008

ten hojdaci konik je pekny a ma dobru cenu
nasi maju dreveneho soba. huga vobec nebavil, ale stelka ho ozivila a hojdava sa dost casto. teraz ked ju hugo vidi pohojda sa aj on...ale sam ani za nic.

melory
26. okt 2008

nemam nic na vianoce pripravene...ale nic...darceky ani len vymyslene....musim zacat si pisat daky plan.
co viem urcite, ze budem piect o polovicu menej ako minuly rok. a niektore dve davky...leboi u nas ficia len tri druhy kolacov.

zuzulik22
26. okt 2008

mel a ktore mate najradsej?

melory
26. okt 2008

u nas sa prve zjedia figovo=datlove gulky, druhe su prec karamelovo= burizonove gulky a ako tretie naj....su linecke kolaciky.
ostatne nam pomahaju zjest priatelia a rodina, preto chcem tento rok tie naj pridat na raz tolko a tie co moc nejdu ani nerobit.
ale co by som si vyskusala tento rok je biskupsky chlebicek.

luminkasp
26. okt 2008

ahojte 😀

lilu18
26. okt 2008

ahojte
ako ste zvladli cas.posun? mala uz o 6h rano buntosila a poobede pred 11h odpadla,ale len na hodinku a teraz uz spi-no hroza,dufam ze sa napravi 😎

mel. tie fig.datlove gulky vyzeraju mnam 🙂 ostat.poznam aj biskup.chleb.robim kazdy rok a je super,vydrzi az do noveho roka-vela ho narobim 🙂 a mam pokoj zo suchym pecivom

anjelik,da sa karta vybavit este pred kupou?to som nevedela , ten konik nas laka

lumi,uz vo vsetkych super aj hyper.market. kupis vsetko mozne dokonca som videla cely mikulas.kostym 😵

lilu18
26. okt 2008

som si myslela,ze tu budem sama 😀
nuz ,kym sa mala nepreorientuje na novy cas,budem tu aj ja v inom case,co uz 🤐 papa

anielik
26. okt 2008

ahojte...ja opat ponocujem....malemu sijem flisove gate a bundicku :}}}} ja som este stale chora, ale matkovi je lepsie.

Mel ako robis tie burizonove gulky? som to este nerobila, kolko to cca vydrzi?

lilu neda musis kupit najprv nieco ya 500 skk a potom ti ju daju...teda si ju vyziadas a dalsi nakup mas zlavu, ale manzelovi ju dali rovno pri prvom nakupe...takze tak...oficialne az po nakupe. Ak chces poziciam ti moju, ale oplati sa ...ja tam dost nakupujem, vychadza to lacnejsie

inak posun sme zvladli super, bezne spavame do 8mej, teraz sme spali do pol 10 stareho casu...a vsetko uplne rovnako ako pred zmenou :}}}

pa pa idem haji

anielik
27. okt 2008

halo halo kde ste kto? vcera som to koncila adnes zacinam???

sak je vonku skaredo :(

melory
27. okt 2008

anielik vydrzia dlho v chlade, ale nevydrzia celkovo, aby sa nezjedli.
potrebujes dva balicky burizon...davam jeden a pol
salko, jedno maslo a 16 lyzic krystaloveho cukru.

cukor davam na panvicu a pomaly ho rozpustam na karamel....medzitym si dam do hrnceka roztopit maslo.....ked je cukor roztopeny dam k nemu maslo...bude to velmi zvlastny proces....akoby to bolo na vyhodenie, ale netreba sa zlaknut a ked zmes bubla dam do nej salko....miesam, miesam a miesam....opat sa netreba zlaknut....zmes sa urcite spoji....ked chladne obcas zmes premiesam a ked je uz tepla, ze do nej prst mozem namocit tak dam burizony zamiesam a tvarujem gulky.

lilu18
27. okt 2008

ahojte
dnes sa nam nedari zaspat 😒 tak len na skok a idem ju dako ucicikat

anjelik ,dik-mozno si vybavim

mel.a co tie fig.datlove gulky ako ich robis?

anielik
27. okt 2008

mel to je podobne ako na na grilasku...tak to nam bude urcite chutit 🙂)) dakujem 😉

my sme este neobedovali, akurat ideme na to a potom haji, tak zatial pa

lilu18
27. okt 2008

huraaa,spinka 🙂

lilu18
27. okt 2008

kde ste....???????, to som tu zase v zlom case?

lilu18
27. okt 2008

este som tu

melory
27. okt 2008

mne mala tiez zaspala. poslednu dobu si zo spania robi srandu...ze aka sranda valat sa v perinach a oddalovat spanie

melory
27. okt 2008

na to sa pozriem...urcite cez vianoce poslem recept...ale co si pamatam idu tam figy, datle, orech, cokolada nastruhana a este dake maslo...to sa len vymiesa a vymiesa a vymiesa a robia gulky...nepecie sa.....su fantasticke.

veronika13
27. okt 2008

ahojte, tak tu sa už pečie na Vianoce? 😀 akosi vás zmohla tá stratégia obchodných domov
my sme mali včera birmovku, švagor bol, tak bola aj nejaká oslava

zuzpidka
27. okt 2008

ahojte po dlhšom čase. svokra má dovolenku, tak sa dala do upratovania ich časti domu a spoločnej kuchyne. ja som zase strážila Rastíka, aby sa jej tam nemotkal. boli sme na nákup, na prechádzke a od 12.45 h. spinká. tak sme s Danielkou urobili domáce úlohy, ešte nám zostalo čítanie a teraz trošku oddychujeme. idem vás trošku prečítať. 😉

lilu18
27. okt 2008

prave pozeram,ze v metre maju hupacie zvieratka a pisu,ze vydavaju aj zvuky a su potrebne aj baterie...no asi pojdem kuk ako vyzeraju-stoja okolo 1000-tak vam to hned oznamujem a este aj pampersky v akcii 🙂

luminkasp
27. okt 2008

ahoj lilu,

si tu este?

lilu18
27. okt 2008

hej,pozeram do knih 😀 akoze

luminkasp
27. okt 2008

hm, mel, narobila si mi chutky 😎

lilu18
27. okt 2008

aj mne ,uz cakam na ten figovo datl.receptik 😅

luminkasp
27. okt 2008

ja pozeram na nete, ze co by som kupil terinke 😀

luminkasp
27. okt 2008

zaspinkala akurat a dnes pojdeme este asi poobede na huby

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre