Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

kubanka
20. nov 2008

Ahojte mate zdrave deticky v tomto skaredom pocasi? My sa pasujeme so soplikmi od pondelka vecera.

melory
20. nov 2008

zajtra idem dat stelku zaockovat, mala uz 25.8. ale dako stale nam do toho prislo, ci sopel, ci kasel....
dnes sa stal u nas doma zazrak, spia mi obe deti. 🙂
idem prichystat veceru...som muzikovi slubila maso 🙂
na obed mal bryndzaky.....
pocasie je veru o nicom....

luminkasp
20. nov 2008

mel, aka je stela zlata, sa stale viac podoba na huga, ze?

Kubi, my mame vyhodu v klime, akoze v noci tu mrzne, lebo ja som v horach 1200m, ale cez den mame tak 15, takze sme zdrave a skoro cely den von. Aj ked doma uz kurime, my nemame kurenie, len krb v kuchyni.

Idem vyhriat kupelku, aby som okupkala moju malu ciernulu, skoro cely den bola v piesku😀

luminkasp
20. nov 2008

lilu, www.priemyselnytovar.sk na obrazku maju aj hojdacieho konika 😎

melory
20. nov 2008

luminka ano, muz uz ani nevie spoznat na fotke, kto je stela a kto hugo....ja ano, lebo som ich fotila.
ja mam taku kupelnu, ze je vyhriata za sekundu, len co dvere zatvorim.

stelka zboznuje hojdanie na koniku. na rano chystam veci hugovi do skolky a prehadzujem mu ich cez hojdackieho soba...tak stelka sa aj nastve a citi sa urazena.

melory
20. nov 2008

http://www.uzisito.sk/VYPRAVA-DO-VNÚTRA-ZEME_g1...

nad tymto vianocnym darcekom pre muza tuho, tuho rozmyslam.

melory
20. nov 2008

a do modre z neba som mu poslala let na mesiac.....ak nas nebudu kontaktovat prepisem to na let do vesmiru.... 😵

lilu18
20. nov 2008

jejej,lumi --si zlata ,ze na mna myslis. uz som aj mrkla ,este idem kuk ten fhisher a potom dame s muzom hlavy do kopy 😀
tiez sme chore a tiez sme ochoreli v pond.vecer ☹ niekto to tu spominal ,muzova dovca sa zacala kazit tou pokutou a vrcholi to chorobou ☹

lilu18
20. nov 2008

mel. teda .tvoj.muz ma dobru zienku ja este ani nerozmyslam co dam muzovi k vianociam,hadam mi nieco brkne do nosa 😵

anielik
20. nov 2008

AHOJTE,

mel to je super darcek, manzelik sa isto potesi :}}}
Lumi mne to neslo otvorit :{

ja som nasla pre matka toto
http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...
http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4035528

dajte aj vy dake tipy

inak prajem krasny vikendik. Ideme rano na dedkovu 90tku tak tu budem az v pondelok. Drzkajte sa a neochorte, zevraj sa nan as vali chripka ☹

luminkasp
21. nov 2008

ked lilu nenapise dobre rano, musim nas na druhej strane hladat😀

lilu18
21. nov 2008

ahojte
lumi- 😀

http://www.mamatata.sk/index.cfm?Module=Article...

pozerala som dake hracky a nasla tamto,tak babenky pozor pri kupe

az nieco zaujimave najdem zase prihodim,zatial prajem dobru chut k obedu

lilu18
21. nov 2008

nie je to celkom aktualne,ale aj dnes sa najdu skodlive hracky 😠

veronikap
autor
21. nov 2008

ahojte, tak my sme zatiaľ našťastie zdravé (klop, klop, klop).. zinka ide dnes podvečer k babke a bude tam až do nedele, tak plánujem, čo budeme s drahým robiť ... to je vždy babkina podmienka, keď nás prosí, aby sme jej ju dali.. žiadne upratovanie ani nič podobné.. vždy kontroluje kde sme boli, čo sme robili 😀 😀
takže dnes večer kino, zajtra ideme kuk do znojma (www.freeport.cz), večer párty a v nedeľu oddych 😎
mel, fakt originálny darček! 😵 ja som dnes drahému kúpila taký vešiak na kravaty v Marks and Spencer.. do vianoc mi ešte možno niečo "frnkne" do nosa a vybavené (plus tá fľaša na šľahačku a ešte si chceme kúpiť tú domácu pekáreň chleba)
ak by som sa sem už dnes náhodou nedostala, tak všetkým želám pekný víkend 😵

veronikap
autor
21. nov 2008

no tak ja som nakoniec objednala pre drahého jazdu na koni.. ako puberťák dlho jazdieval a už roky nesedel na koni, tak sa mu to bude určite páčiť 😵 vďaka za tip, mel 😉

luminkasp
21. nov 2008

tu je este raz link na tie koniky:

http://www.priemyselnytovar.sk/

date si hry a hracky a potom kategoria hojdacie koniky 😎

janamed
21. nov 2008

ahojte babule,

anielik, ja som sa zalubila do tej kvetinky tanečnice čo si dala link 🙂 😵 😵 😵 neodolám a kupim si pod stromček asi 😵

mel, super typy na darček, ja keby som mohla mam čas či ako sa tam dopraviť, tak si kupim tu jazdu na koni 😵

baby už niečo pečiete na sviatky?? mne sa zdá ešte skoro, ale ak už niektorá pečiete, začnem aj ja 🙂

luminkasp
21. nov 2008

jani, ja zacinam v decembri😀, momentalne makam na vianocnom upratovani 😎 a dnes som dokoncila dalsiu izbu, takze uz to vianocne len udrzat😀

luminkasp
21. nov 2008

babulky na dnes som doupratovala, lucim sa s vami, idem varit veceru 😉

lilu18
21. nov 2008

lumi tohoto konika si mala na mysli?od fishera

veronikap
autor
21. nov 2008

jani, ja tiež ešte nepečiem, ale už vyberám čo budem a vidím to tak, že také trvanlivejšie začnem možno v nedeľu, keď bude malá ešte u babky.. alebo možno aj zajtra.. uvidím, lebo máme po romantike.. drahý bol hrať futbal a prišiel s opuchnutým členkom, takže kino sa nekoná a čo bude zajtra ešte neviem.. tak sa dám asi do toho pečenia, veď už je to len mesiac 😝 😎

anad
21. nov 2008

veronika super tabulka ;)
anielik, my ideme kupit toto Tomaskovi http://www.familymarket.eu/index.php?main_page=... 😉

ingrid78
21. nov 2008

Ahojky, Veronika, tabulka je super. Ste sikovní.
Ja sa teraz u nasich trochu flakam, lebo Kajku nechavam obcas s nimi a ja trochu "cavargujem" s kamoskami.
Takze vas velmi nestiham sledovat.
Tiez rozmyslam co kupime Kajke na Vianoce, musim jej kupit stol a stolicky a nejaku tabulu na kreslenie. Pozriem co ste tu hodili za inspiracie, len mi to nejde otvorit na tatkovom PC.
Tak sa zatial majte krasne a uzivajte si este cas bez predvianocneho zhonu 🙂

kubanka
22. nov 2008

Dobre ranko 🙂
Ja som vcera kupila malej cizmicky a carovnu tabulku na kreslenie. A sebe nove tehu rifliky, tak sa vytesujem 😀

janamed
22. nov 2008

ahojte babule, dnes je tu akosi mĺkvo, všetky asi oddychujete 🙂
ja som prave uložila janku spať, som bola s babami vyše 2 hod vonku 😕 , take boli zlaté, všade sneh, aj na sánkach sme boli v obchode 🙂 a ked sme prišli dnu, take ružové lička mali 🙂
teraz sa chystám umyť okno v detskej a potom čosi slané upiecť, akosi mam chuť už 3 dni 😝

veronikap, tak ak začneš vianočné piecť, daj vedieť, začnem aj ja pomaly, medovníky a vanilkové rožky aspoň zatiaľ.
inak, keronika, min.rok neviem či si tu nedavala recept: musli, čokolada s maslom, zmiešať a robiť hrudky do pap.košikov...., ak ano, prosim prosim, pošli mi ešte raz ten recept, neviem,zabudla som pomer čoho kolko....

luminkasp
22. nov 2008

ahojte,

tak ja sa dnes straaaaaaaaasne vytesujem, nas papi ma 50 rokov sice az v marci, ale ja uz som mu dnes kupila darcek 😎 , vzdy chcel mat saxofon a dnes mu maminka splnila sen,hihi, svokor sa ma spytal, ze kde teraz pojdeme byvat 😀 😀 😀 , no ale musi ho odskusat, nie? sak uz za chvilu mu ho zbalim a neuvidi az do marca😀

Kukala som ja dnes kuchynky, lebo chcem kupit malej a jojojoj, kolko ich bolo, a to len v guadixe a ja sa chystam do granady. No a baby, myslim, ze v hrackach bude dost konikov, sak len v tych jednych co som bola 5 rozdielnych...

lilu18
22. nov 2008

ahojte
ano,lumi 🙂
dnes si jedneho konika mala odskusala v Kike 🙂
kuchyniek je tiez dost na vyber od vynyslu sveta

luminkasp
22. nov 2008

a kupili ste lilu?

baby ja cistim zaluzie ☹ , uf

lilu18
22. nov 2008

nie,ved to mala nemoze byt s nami-ake by to bolo prekvapko??

ozaj,vsetko naj tvojmu drahemu k okruhlatinam 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre