Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

anielik
26. nov 2008

veronika v senci ti uz dieta ani nezoberu do skolky ☹

veronikap
autor
26. nov 2008

to nemyslíš vážne??!!! viem, že ani tu u nás to nie je až také ružové, miriam mi dala info, keď prihlasovala Sáru do jasličiek, že do škôlky sa tam treba ísť prihlásiť v januári, tak som zvedavá čo mi povedia..

maaja
26. nov 2008

http://www.detsky-sen.sk/files/main1024.html

je to sukromna skolka na Fandlyho ulici v Senci, mozno preto je uz taka plna ...
anielik, od septembra 2010 maju este volne - to budu mat decka 3,5 roka ... no a ak je pravda ze pod tri roky deti do skolky neberu, tak je to take akurat ... skusim pozriet ten skolsky zakon ze ako to tam presne je napisane ...

veronikap, to som troska nepochopila, preco len na pol roka by ti ju brali ???? a potom kam by isla ???

maaja
26. nov 2008

anielik, a co vies o tej skolke na Fandlyho č. 2 ????

maaja
26. nov 2008
veronikap
autor
26. nov 2008

maji, myslela som tým,že by išla do škôlky v januári 2010, čiže iba na druhý školský polrok..

anielik
26. nov 2008

maji ja velmi neviem tu o skolkach :(

maaja
26. nov 2008

veronikap, ahaaa ... ale vraj ked ma skolka volne miesto tak zoberie aj hocikedy cez skolsky rok ...

anielik a chcete dat Matka do skolky v SC ?

veronikap
autor
26. nov 2008

no ale je to fakt sila, len nedávno sa narodili a my tu už riešime kam pôjdu do škôlky 😨 😉

maaja
26. nov 2008

ha, ja uz aj nad skolou uvazujem 😀

veronika13
26. nov 2008

maaja, ty už máš pre neho asi aj výšku vybratú 😀

luminkasp
26. nov 2008

baby, ja sa mozem mojej maminy na ten zakon opytat, ak chcete, ona robi na skolstve 😉

verca, ja uz tiez rozmyslam aj nad skolou 😎

ste dobre pokecali, kym som tu nebola, teraz zas isto nikoho nevymaknem ☹

tu je strasna zima, baby, vcera sme mali 15 stupnov a teraz len 0 a este sa ma ochladit, to co je? normalne vsade v tv vravia aka hrozna zima tu zavladla, to tu neni zvykom... Teoreticky, by dnes u nas malo snezit, na kopcoch je vidiet sneh, ale myslim, ze z tych ¨priesvitnych¨mrakov uz nevypadne nic...

anad
26. nov 2008

mame kulilincek ocneho zubka vonku 😵 a hnacka pomaly ustupuje, tak sa tesim. dnes fungujeme hlavne na piskotikoch 🙂
s tymi skolkami ani nestraste 😀

veronika13
26. nov 2008

pri očných sme si aj my "užili", našťastie vyšli všetky štyri naraz, ale dali zabrať

melory
26. nov 2008

ahojte - pozdravujem vas a vsetkym mamickam, co ich deti maju "ocne" obdobie prajem vela sil....mame to za sebou.

mounty
27. nov 2008

hm, u nas sme ani nevedeli ze Nikinkovi idu ocne a sup, ma uz vsetky 4 😉 ale on okrem nema problem so zubami vobec 😉

Tym co maju, vela trpezlivosti a nech su cim prv von.........papa

veronikap
autor
27. nov 2008

ahojte, tak my sme našťastie pri očných nehnačkovali..skôr bola mrzutejšia, ale inak v pohode..
my sme dnes boli aj katkou (mounty) a Nikim v prírodovednom múzeu pozrieť zvieratká.. Zine sa to veľmi páčilo, len žirafy sa nejako bála, keď ju videla v živej veľkosti a nie len v telke 😝 😉
tak ju ten výlet uťahal, že mi už v aute skoro zaspala.. ani obedovať nechcela, len sme sa prebalili a už bola v postieľke 😀

zuzulik22
27. nov 2008

ahojte, aj my hnackujeme kvoli ocakom, ale uz je to na spadnutie, kazdym dnom su vonku. Ale trapia nas ocaky uz poriadne dlho. My sme mali aj zlu noc, boli sme bez tatina, a kubko hodinu plakal, nastastie potom sa ukludnil a spinkal az do rana. Dnes uz sa nam vrati tato zo sluzobky, tak sa tesime 🙂
a od pondelka ide kubko uz k detickam. Dufam, ze sa nerozplacem

veronika13
27. nov 2008

v tom múzeu to môže byť super, Riško je tiež na zvieratka, tak by mal zážitok a to sú tam vypchaté?

lilu18
27. nov 2008

ahojte
take vypchate zvieratka by sa asi aj nam pacili 🙂
ocaky nas este len cakaju,som zvedava 😨

lilu18
27. nov 2008

kocky,hodi ma o zem 😀 som prepasla aukciu asi o min. a to som si este hovorila ze mas cas a potom prihodim-sama na seba sa mozem hnevat 😒

luminkasp
27. nov 2008

ahojte

tak my mame za sebou dalsiu hroznu noc, uf uf

vcera som ostrihala nasa terinku na pazatko, teda bez ofinky, aby sa dali robit pekne copiky a taka je zlatunka😀 Uz mala moc dlhe vlasky, som zostrihla asi 4 cm

A teraz senzacna sprava, neuverite mi, dnes som moje dieta rano rychlo a nasilu zobudila a bezali sme von U NAS SNEZILO a vsetko biele, aj ked sa to uz roztopilo, ale...

lilu18
27. nov 2008

lumi-ste chore???
aj ja chcem sneeeeh

luminkasp
27. nov 2008

chore nie sme, ale tie ocne su zabijaky, aspon u nas, ja som vobec nevedela ako jej tie ostatne zuby sli, tak toto asi za vsetky...

lilu, kto vie, ci ja ho este tento rok uvidim 😉

veronika13
27. nov 2008

lumi, fasa, že sneh.... hádam ešte budete mať. Tu sa zatiaľ drží, i keď stromy už nie sú tak pekne obsypané. Zajtra idem s kamoškou na vianočné nákupy, že kým ešte nie je tlačenka v meste, tak uvidíme či niečo kúpim 😀

luminkasp
27. nov 2008

verca, fakt zazrak, sak tu deti ani nevedia ako sneh vyzera 😖

veronika13
27. nov 2008

no to museli kukať spoza okien 😀

luminkasp
27. nov 2008

nasa mala teda tak pozerala, ma byt tieto dni riadne chladno, tak uvidime, ci este nieco napadne 😎

veronika13
27. nov 2008

lumi, dneska som upratovala, si ma motivovala, ty včelička 🙂 máš na mňa dobrý vplyv 😉

luminkasp
28. nov 2008

ahojte

verca, to som rada, uz si nahod aj ty snz 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre