• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríloví drobci - 2007 - II.

21. augusta 2014 
maji-tak vopred gratulujem-keby sme potom zabudli :grinning:
3. dec 2008 o 10:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hi hi, to ja sa este pripomeniem, neboj :grinning:
3. dec 2008 o 10:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to ma tak rozculilo-dali nam okr. Sc a my skoro v Ba byvame preto :frowning2: :angry:
3. dec 2008 o 10:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaaaj, vy ste predtym boli BA ?
no to mate blbe ak potrebujes nieco vybavovat, ze ?
3. dec 2008 o 10:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nieco vybavujem v SC nieco v BA :angry:
3. dec 2008 o 10:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aspon sa vyznas vo viacerych mestach :slight_smile:
3. dec 2008 o 10:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
papa,musim varit
3. dec 2008 o 10:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, my tiez este nezodbime, ked doupratujem vyzdobime,
akurat som tatovi dala kupit vianocne CD pre matka, nech mame atmosku...nic take nemame :frowning2:

maji ako sa ti dari? AJ makas ci len vegetis? Musim ta prist pozriet :grinning:
3. dec 2008 o 10:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
anielik,

odpisem ti za chvilu na ip, musim malej dozdobit okno, taha ma za ruku

super cd pre deti vianocne je od podhradskej a canakyho, nasa ho ma strasne rada, kupte, ak chcete :sunglasses:
3. dec 2008 o 11:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Oki lumi :slight_smile: my mame viac CD od nich, ale toto sme nejako nezbadali :frowning2: Teraz bol vnovej Mame
3. dec 2008 o 12:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
to je dobrý nápad s tým CD, musím aj ja niečo pozháňať :wink:
ja vyzdobujem na prvý advent a stromček sme robievali tiež deň pred Štedrým dňom, ale min. rok som nevydržala a urobila som ho pre malú tuším týždeň vopred.. tak tento rok asi zase nevydržím :grinning:

my by sme tiež chceli domček, ale všetko je tu také drahé (v okolí BA)... Rovinka je napr. super, mne sa tam páči, ale manžel to zavrhol, keby má v špičke chodiť každý deň do BA :confounded:
také Jarovce alebo Rusovce by boli ideálne :grinning: už len to Lotto vyhrať a sťahujeme sa :grinning: :grinning: :grinning:

a čo sa veku týka... som niečo vyplňovala na nete a tam bola kolonka ohľadom veku, bolo treba zaškrtnúť do akého limitu patríš.. tak ja som už musela dať 31 - 40 ... keď človek vidí tú 40-tku.. iná depka :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2008 o 12:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dneska sme boli v MC, deti sa bláznili, Riško spadol a išla mu krv z nosa, keď sa upokojil, tak do piatich minút sa pošmykol na stoličke a rozťal si peru zvnútra trochu, tak zas plač.... teraz búva, ja som robila jednohubky, keby niekto prišiel a kukám ordináciu z archívu
inak už sa teším na vyzdobovanie a pečenie :slight_smile:
3. dec 2008 o 13:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
verca vsetko najlepsie, som vobec netusila, ze aj ty si decembrovka, tak to su medzi nam len nejake tri tyzdne:grinning:, ja oslavujem 24. Teda mamky decembrovky a dietky aprilovcatka :wink:
3. dec 2008 o 18:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mam tiež 24, takže ja som o tie tri týždne staršia? :grinning: moje deco je marcové :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
3. dec 2008 o 19:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, si ma zrusila veronicka, ..., ale aspon podla temy je aprilove :wink:
3. dec 2008 o 19:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: veď to nič, lubečka :grinning:
3. dec 2008 o 20:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby baby, sak tu polovica deti je marcovych :wink:

veronika, my nemusime ist ani do MC, matkovi som vcera kupila nove papucky a vecer sa potkol o koberec a trafil presne roh postele bradou sa cudujem ze nema 2 sanky este aj licko ma nie modre ale cierne :frowning2: zato dnes uz vymyslal a liezol za mnou na rebrik, ked som umyvala roldorku :angry: :angry: :angry:

veronikap podte do blatneho, my sme tam teraz kupili pozemok 2400/m2 a senec ma 4200-5000/m2 sme v slnecnicovom poli, vidime z dialky dialnicu a mame koniky hned pri nas :wink:
3. dec 2008 o 21:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
anieli,, veď urazy sa stávajú, len v tom MC máme akúsi smolu, vždy je to s krvou :frowning2:
3. dec 2008 o 22:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my od obeda teplotujeme :frowning2: a neviem co sa deje,ved nema ani kasel ani soplik...zuby? ved uz ma..
3. dec 2008 o 22:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak sa uz tesum na noc :unamused:

lumi,tiez si strelec :grinning: mohla som si mysliet...mas podobne strelene napady ako ja :grinning:
3. dec 2008 o 22:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, nieže sa tu navzájom postrieľame :grinning:
3. dec 2008 o 23:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som pochopila, ze luminkasp oslavuje 24 decembra, ne ze ma 24 rokov ...
alebo ze by v decembri ( neviemkolkeho ) oslavovala 24 rokov ????? :grinning:

veronika13, som myslela ze si mala 22 rokov teraz ... sak nemala si minuly rok len 21 ????? alebo mi šiši ????
4. dec 2008 o 09:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lilu, aj nas Marek dosiel vcera z jasli taky nejaky bleee ... bol aj troska teply, ale mal iba 37,1 vecer pred kupanim ... ale ma taky husty soplik ... no len ozaj malicko a dneska rano vyzeral fit .... tak neviem, nech este vdrzi aspon tyzden a potom uz budeme doma :sweat_smile:
4. dec 2008 o 09:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
anielik, aj tak mi to pride vysoka cena ... ale zasa byvat v Blatnom moze byt fajn ... ved v BA si odtial za desat minut, parada ... a kde to je presne ? niekde ako sa ide na Senkvice ? alebo jak je ten konikovy hotel a myslim aj stadion je tam ?????

hi hi, myslis ze by si "starych" blavakov vytiahla z mesta na dedinu ????? myslim na veronikup, resp jej muzika :grinning: :grinning: :grinning: ale zasa sa zopakujem, v centre mesta by veronikap bola z Blatneho asi rychlejsie ako teraz z domu :wink:

veronikap, ja viem ze planujete nejaku dedinku, ale hned pri BA :dizzy_face:
4. dec 2008 o 09:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ze kde ste vsetky ???? nas taham z druhej strany :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dec 2008 o 09:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hehehe, babulky, musim vas tu vsetky uviest na pravu mieru, hehehe. Luminka oslavuje 24. decembra 24 rokov :grinning: :grinning: a je kozorozec, ale velmi okrajovy, tzn. obcas je strelena aj ako ten strelec, co sa konci dva dni pred jej narodeninami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:

lilu a ty mas kedy strelene narodky?
4. dec 2008 o 10:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maji, mame este blizsie k dialnici ako v senci :slight_smile:
tak ako pises ten hotel je tam je to hned za cintorinom

mne je dnes riadne slofl :( najradsej by som si lahla a spala .((((
4. dec 2008 o 11:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
anielik nebudes tehu? :wink:
4. dec 2008 o 11:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nooo anielik, ze by predsa ???? namiesto "snž" bude "tt" ???? juuuj, to by boli Vianoce, hm ? :dizzy_face:
4. dec 2008 o 11:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok