Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

maaja
20. dec 2008

baby, kde ste ????

maaja
20. dec 2008

baby, ja sa vobec nespravam vianocne 🙄

ja som vobec nerobila take to "velke" upratovanie 😅 nebolo casu ... ale som sa rozhodla, ze na jar popracem aj za Vianoce 😀 tak som zvedava ... ale spinu doma nemame 😉 akurat ze neni tak vygruntovane ...

no a tiez nepeciem - som uz spominala ze to neviem a ze ani neni pre koho, navyse mame objednane super domace kolaciky ...

jedine co mame je vianocna vyzdoba - ale stromcek bude az v utorok vecer.... aj darceky uz mame vsetky, akurat pobalit ich treba ... to neviem kedy, asi tiez v utorok vecer 😎

a nakup ? my sme nejak nerobili extra nakup, akurat veci na salat ... ostatne len bezne co mavame ... ja inak ani nechapem co navyse sa da este kupit ...

maaja
20. dec 2008

dneska bol Robo na nakup v Metre a dostal tam živu rybu - ale zivu doslova, este sa mrvila ked dosli domov ... no ale sak co ja s tym ? tak som ho vyslala k susedom ze nech im ju tam necha ... ani sa nepytal ci chcu, len im ju dal 😀
poznamenavam, ze my sme "na file" 😎

maaja
20. dec 2008

budem sa este dlho sama vypravat ?

veronika13
20. dec 2008

neviem či si ešte tu, teraz sa budem možno ja sama vyprávať 😀

veronika13
20. dec 2008

no sa hlásim od sporáka, ešte pečiem, 1. tortu pre mužíka na 30-tku, zajtra oslavujeme 2. orechové tyčinky so žltkovou polevou, mám zápal pečenia tak to využívam, upratovať budem asi v utorok, však to stačí nie? predvianočné upratovanie...

veronika13
20. dec 2008

čo sa nákupu týka, my tiež nie dáko extra, akurát ananás kúpime, čo len na Vianoce a ešte možno nejaké dobrotky, ale s mierou, ja to ani dáko nevnímam ako obžieranie, teda u nás nie, aspoň si myslím, i keď nachystané je, ale jeme s mierou... no v tomto pečení sa tento rok vyžívam 😵

veronika13
20. dec 2008

maaja, toho kapra ste mohli nechať Marekovi vo vaničke, nech sa teší a potom dať susedom

maaja
20. dec 2008

veronika, tu som 😎

maaja
20. dec 2008

ano, aj my kuujeme ananas len na vianoce 😀

hm, aj sme chceli nechat rybu nech marek vidi, ale nenasli sme ziadnu vhodnu nadobu

maaja
20. dec 2008

veronika, tvoj muz je taky "stary"???? teda v pomere k tebe 😉
ci vlastne ty mas kolko ??? 24 ?

vlastne aj my mame rozdiel 6 rokov - 29 a 35

maaja
20. dec 2008

ja mam pocit ze mi nedosla materska - teda to rodicovske 😠
musim tam v pondelok zavolat ze halooo co sa deje - totiz neviem to ani cez IB pozret, lebo maju nejaku odstavku v banke 😝
ale sak tie zmeny pre pracujuce maminy su az od januara, tak nechapem

veronika13
20. dec 2008

no aj ja som už tu, ešte odbieham kvôli pečeniu

maaja
20. dec 2008

ved v pohodke, nie ze ti pripečie ;)

veronika13
20. dec 2008

vaničku čo ste kedysi Mareka kúpali, hm? inak ja ešte stále Riška kúpem v malej vaničke, lebo kúpelku máme dolu na poschodí a je tam tmavé studené schodisko, tak ho nechcem tade prenášať a tiež kúpelka je blbo vyriešená s kotolnou, tak je tam často smrad z kúrenia 😝

veronika13
20. dec 2008

hej, je starší o 6 rokov, no som sa nenazdala že takého ulovím 😀

veronika13
20. dec 2008

mne došla 14.12. kukni spätne keď sa ti bude dať

veronika13
20. dec 2008

z trúby už je vybraté, len ešte musím naplniť tortu, no robím takú jednoduchšiu, sacherovú, prvýkrát dúfam, že bude chutiť, lebo som si chcela dať mužíkovi záležať, ale moc sa mi nezdvihla, v recepte nebol žiadny prášok do pečiva, to preto... nabudúce dám, kašlem na originál recept...

maaja
20. dec 2008

aj mne chodi tak okolo 16teho a teraz nic 😠
ale uz raz sa mi to stalo, ze mi dosla, len na mobil mi smska neprisla, tak snad je to tak aj teraz ... ale stav uctu tomu nenasvedcuje 😢

no my mame taku vanicku co je sucast prebalovacieho pultika a ten stale pouzivame --- marek sa uz davno nekupe v tej malej vanicke, uz by mi tam nevosiel

maaja
20. dec 2008

no ja viem upeict akurat "Krtkuv dort" 😀 ten polotovar co kupis v obchode 😵

maaja
20. dec 2008

dneska nas marek tak milo prekvapil, az mi pusa ostala otvorena ...

totiz zvyknem mu spievat pesnicky alebo vraviet basnicky a to stylom ze poviem kusok a on dopln slovo ... a dneska mu vravim ze nech zaspieva ocinovi "pec nam spadla" a on z fleku zacal sam !!!!!normalne odrecitoval, teda odspieval kusok uuuplne sam 🙂 take to bolo mile

maaja
20. dec 2008

a v jaslickach dostali vianocne darceky - take drevene puzzle tvar slona, je tam myslim 7 dielov ... normalne sa to naucil sam skladat !!!

maaja
20. dec 2008

idem spat - tak nech oslava zajtra dobre dopadne 😉

veronika13
20. dec 2008

šikovný je veru 🙂 náš rozpráva dosť,ale mu nerozumieme 😀 len málo z toho čo poviem tak viem čo povedal

veronika13
20. dec 2008

tak dobrú noc

torta mi inak nevyšla dobre ☹ a práve pre mužíka, čo som chcela aby bola number 1 😔

melory
20. dec 2008

aspon som si vas precitala

veronika13
20. dec 2008

ale, a pokecať čo to nechceš?

melory
20. dec 2008

veru by som aj....domalovali sme zachod....

veronika13
20. dec 2008

super 🙂 a inak včerajšie posedenie ako dopadlo?

veronika13
20. dec 2008
https://www.youtube.com/watch?v=rt0VfiFxtHo


neskutočné kde to až dokáže vytiahnuť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre