Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

maaja
3. jan 2009

a na bratovi pre Riska nejdete makat ? ked tak citam vsetko naokolo, tak to tu nejak otehotnieva vsetko ;) ze to cloveka normalne laka 🙂

veronika13
3. jan 2009

ale neuškodí, len je asi sýtejšie

sojové kvôli intolerancii na laktozu, zistili mu v septembri, tak pije to... no nemám pocit, žeby sa niečo zmenilo, ani stolica ani nič.... bola by som zvedavá ako by dopadli kontrolne odbery teraz po 5 mesiacoch, ale nechcem ho trápiť s odberom krvi, lebo to bola hrôza, uvidím či doktorka sama nenavrhne, keď sa tam vyberieme

maaja
3. jan 2009

no to si pametam ze si pisala ....

veronika13
3. jan 2009

to som aj ja všimla, že je dlhšie vidno, tiež mi to vyhovuje, no mám teraz takú nostalgiu za Vianocami trochu, tieto boli super, už sa teším na ďalšie 🙂
ale aj na leto, aj na jar... pekne postupne všetko príde...
marec je tu cobydup, a všetci daňovníci sa spamätajú v polovici marca, že im aj daňové treba odovzdať, účtovníctvo porobiť...

no láka to aj mňa veru, a už dlho, no nechávame tomu voľný priebeh akosi

maaja
3. jan 2009

voľný priebeh ???????????????????????????????????????????? 😕

veronika13
3. jan 2009

no, voľný priebeh, nesnažíme sa dáko intenzívne, ale ani sa nijak nechránime

maaja
3. jan 2009

xi, tak mozno by si si mala dat "snž" 😀

alebo radsej ne a pockaj na mna 😎 ( do septembra )

veronika13
3. jan 2009

uvidíme čo týždne prinesú 😀

maaja
3. jan 2009

no ved hej ;)

veronika13
3. jan 2009

uvedomuješ si, že naši krpci budú čoskoro 2-roční? ale to letí že?

maaja
3. jan 2009

no ved prave ... a ked pripocitas dlzku tehu - uz budu mat aj tri roky ... a to mi uz pride velky rozdiel 😅

sestrin maly je tiez 2007čka, ale zaciatok februara, teda o mesiac oslavuje 😀 😎
a my o necele tri mesiace !!!!!

a v lete uz budu mat dva a pol ... chceme ist k moru 😉

maaja
3. jan 2009

... a teraz vo februari ideme na lyovacku 😎

maaja
3. jan 2009

inak vies ze: "doda amola, bude lad" 😀 ( voda zamrzla, bude lad )

veronika13
3. jan 2009

fakt to detstvo tak rýchlo prebehne....

nech vám to more výjde, my sme boli minulý rok, bolo fajn, ale už by som šla bližšie, tento rok neviem či bude more, záleži od stavby či bude alebo nie, ale niekde chceme ísť určite, aj chatu by som prijala s kamošmi, už sme roky rokúce neboli ako partia, teraz už majú väčšine tiež deti, tak to bude iné, ale tiež pekné, veselšie 🙂

maaja
3. jan 2009

vies kolko ten nas maly uz rozprava ??? straaasne vela a dost rozumne a je mu rozumiet co vravi ....

maaja
3. jan 2009

hej, vy ste boli 😎
no u nas to ale neni este take iste ... chceli by sme ist s jednymi znamimi ... ked sa o tom s nimi bavime, tak robo je ticho, asi by najradsej nesiel, ale asi sa veru necha ukecat ... snad ☹

veronika13
3. jan 2009

to je fajn, nech len rozpráva, náš tiež dosť, ale už mu aj čo to rozumieme, ale ešte veľa nie 😀 a spieva si najnovšie o 106, pritom brnká na švagrovej gitare 🙂 tak asi bude hudobník tým tiež nie každý rozumie,nie? 😎

veronika13
3. jan 2009

možno nechce ísť s nimi, ale len s tebou a malým

o lyžovačke mi ani nehovor, išla by som, aj tu na najbližší kopec, a asi sa aj vyberiem, len mužík ostane pri Riškovi a samej sa mi moc nechce, ale keď nebude iná možnosť pôjdem aj sama, nelyžovala som ani nepamätám 😅

maaja
3. jan 2009

no asi aj nas bude hudobnik ... vie napodobnit hru na gitaru, bubon, pisalku, husle, klavir a najnovsie aj diriguje .... takisto spieva a tancuje ...
na klaviri vie zahrat medveda - teda tie najnizsie dva klavesy tuka na striedacku a vie aj vtacika - to su zasa dva najvyssie klavesy na striedacku ... no a vie aj "po rebriku" teda akoze postupne hore a vie aj "spadnut z rebrika" to zas potiahne smerom dolu a nakoniec bachne 😀 no sranda 🙂
hra aj na cinelky, ustnu harmoniku a triangel ... a samozrejme bubon a gitaru 😎

ale ja by som bola radsej keby bol futbalista ako hudobnik 😀

maaja
3. jan 2009

ale nie, on je rad s tymi nasimi znamimi 😉

no my idem na lyzovacku ale lyzovat bude len Robo ... ideme zasa s tymi znamimi 😀 tak vlastne lyzovat budu chlapi a ich dvaja starsi synovia 😎

maaja
3. jan 2009

asi by som uz mala ist haji 😒

veronika13
3. jan 2009

to vy máte potom celý arzenál hudobných nástrojov doma 😀 sa mu musíš veľa venovať, že? ja mám niekedy pocit, že sa mu nevenujem dosť, hoci som doma.... niekedy uprednostním svoj oddych.. 😔

tak možno nemal náladu sa vtedy o tom baviť... však uvidíš, do leta ešte časuuuu

veronika13
3. jan 2009

jako chceš, tiež čakám kedy sa mužík poberie

maaja
3. jan 2009

no ja sa ani nepametam kedy som oddychovala 😠
ked je marek hore, tak som vecsinou s nim, ked nejsom, tak nieco robim ( varim, upratujem ) ked spi, tak vtedy vzdycky upratujem, lebo inokedy sa mi neda a ked sa zobudi, tak som zasa vkuse s nim 😖 uz mi z toho niekedy sibe, este ze uz chodi do jasli 😀
teraz jak sme doma, tak robo je s nim podla mna malo 😠 robovi sa nechce ist von do zimy, tak musim ist ja, nech sa to "decko" vyluftuje ... a po spani robo len edi pred telkou a mareka to nebavi, tak zasa musim s nim byt ja

maaja
3. jan 2009

idem, lebo ma este caka psrcha

maaja
3. jan 2009

... sprcha 😀

papa

veronika13
3. jan 2009

pa

no my keďže sme vpodstate v jednej izbe, tak s ním Boris byť musí, ale on je rád, aj vonku ho zoberie, keď tam niečo robí... keď bol malý, tak to bolo horšie, ale to sa s ním toľko nedalo robiť, ako teraz, keď už čo to rozumie

lilu18
4. jan 2009

dobre ranko prajem pred obedom 😀

zuzkafuny
4. jan 2009

ahojte :o)))

veronika13
4. jan 2009

čafte, u nás sa počasie zhoršilo, včera bolo krásne jasno, dnes sme chceli ísť na výlet do prírody, ale nejdeme keď je takto, hádam sa ešte vyčasí, lebo sme dlho neboli spolu niekde v prírode

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre