Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

veronika13
13. jan 2009

zuzi, to je veľmi indi vindi, môj teraz nosí aj 98 aj 104-110 ako čo. Keď tvoj teraz nosí 80, tak overal na ďalšiu zimu by som asi kúpila 98.

anielik, áno mali sme stavať, už sme čakali len na stavebné povolenie a tam sa to skomplikovalo a komplikuje sa to doteraz, ale veríme, že sa to podarí a tento rok položíme základný kameň 🙂

maaja
13. jan 2009

zuzit, neva ze lezies 😀

tak napriklad ja som mojmu Marekovi minuly rok kupila overal č. 86 a bol mu velky, no aj tak som mu ho obliekala, sak este nechodil, tak nevadilo .. no a teraz ako keby sme nasli 😀 potom mam este jeden a ten je myslim 104ka a ten mu je tak ze mozno na rok uz nebude dobry ...
no a potom mam este take klasicke oteplovacky č.80 aj s vetrovkou, co dostal od mojej maminy minuly rok na vianoce .... minuly rok mu to bolo velke !!! a teraz je to fajn, a vravim ze je to len 80ka !!!! ale mu to obliekam len sporadicky, lebo ja truuuba to "šanujem" je to znacka Cocodrillo a ta je asi dost draha tak mi to je luto obliekat mu to 😎 ale zasa asi to takto ani nevynosime, ze ? navyse je to bledej farby, tak by to asi hned zababral 😝

tak vidis, my vramci jednej zimy nosime č.80, 86 a 104 😀 tak si vyber 😀 😀 😀

zuzpidka
13. jan 2009

ahojte po 100 rokoch. 😀 sme všetci ok, šéfko je na návšteve u bratranca v anglickom Cheltenhame, tak si žijeme bez neho. má sa už v nedeľu vrátiť. Rastík momentálne spinká a Dadka si robí domáce úlohy. aj Rastík nosí niečo veľkosti 86, niečo 92 a tielko mu kúpila babka veľkosť 116 a je ako ušité na ňho. 😉

maaja
13. jan 2009

fiiiha, veronika13 ... snažilka ??? 😉
tak uz len asi ja 😵
tento mesiac som skoncila s antikoncepciou, no snazilkovat mozeme az od septembra, tak si este pockam 😖

idem citat co ste popisali

maaja
13. jan 2009

inak mne sa zda ze Marek od jesene podrastol o jedno cislo, teda sestcislie - lebo na jesen mu 86ky teplaky boli dobre, no teraz asi by som uz 92ky mala kupovat ...
ale napriklad bodynka z H/Mka su mu aj 80ky dobre ....
asi fakt zalezi od strihu

maaja
13. jan 2009

ked uz o dovolenkach - tak nech je uz 17.7.2009 ... leetime na Kapverdy 😀
aspon dufam teda, dneska mal ist robo do cestovky a vybavit to - ak sa vybavi do 15.01., tak dieta je komplet zadarmo ;)

maaja
13. jan 2009

jaaaj, zasa sa bavim sama 😝

veronikap
autor
13. jan 2009

no čaute 😵

veronikap
autor
13. jan 2009

keď už o tých číslach, my teraz kupujeme 92 ky... nohavice ešte aj 86-ky, ale to je skôr tým, že Zina je dosť chudá, takže väčšie čísla sú jej široké..

veronikap
autor
13. jan 2009

no maji, tak Kapverdy, to už hej, tam som ešte nebola 😀 😵

veronikap
autor
13. jan 2009

inak vám poviem, že ja mám posledné dni problém ísť poobede s malou von... do tej zimy sa mi absolútne nechce... 😒 🤐 ešte že si malá nesťažuje a zahrá sa pekne aj doma..

veronika13
13. jan 2009

maaji, a môžeš mi trochu objasniť, kde tie Kapverdy sú?

nás ta blbá choroba stále drží, Riška najdlhšie a to mal najprísnejší režim 😖 už aj moja mama to má, je to tu rozšírené, tak sa na Oravu teraz radšej nechystajte 😉

anielik
13. jan 2009

http://maps.google.com/maps?client=opera&q=Kapv...

veronika nalavo tie male ostrovceky 🙂
ale aj ja som cumela ze je to krajina🙂 zivote som o tom ani len nepocula co som pozerala nie je to az taka draha dofca 🙂

maji manzelik si vas pekne rozmaznal po tolkom prehovrani, ze Afrika 😉 😉 😉

anielik
13. jan 2009

jaj blbo mi to hodilo link, musis si to zmensit nalavo tou sipkou

anielik
13. jan 2009

maji uz teraz zavidiim dufam ze urobite veeeeeeeeeeeeela fotiek 🙂))

http://www.kapverdy.com/

anielik
13. jan 2009
ingrid78
13. jan 2009

Caute vsetky, konecne sa mi sem podarilo po sto rokoch zajst. V nedelu som sa vratila po 3 tyz z chalupy z Horehronia a dost som sa tu spamatavala z pocasia. Tam bolo tak nadherne, aj ked bolo -15, ale krasne svietilo slniecko, a tu je -5 a hmla zatiahnute, vietor, no otras.
Ani vas nejdem citat dozadu, coje noveho.
Malu som po prvykrat musela nechat samu na 2 noci s nasimi, lebo Adovi 1.1. zomrel dedko, tak sme museli cestovat na pohreb. Zvladla to v pohode, ale ked som sa vratila, tak sa odo mna ani nepohla, babka ju nemohla ani vyzliect, vsetko len maminka. Predtym sa mi ju uspesne podarilo odstavit, uz som kojila len raz, skoro rano, ale teraz sa zase rozkojila.
A trapime sa s umelym mliekom, velmi ho nechce. 500ml za den je u nas nemozne dosiahnut. Dnes som skusila kupit to nove od Humany na dobru noc. neskusali ste ho niekto?

veronika13
13. jan 2009

vyzerá to pekne, tak vám to s dovolenkou nakoniec pekne výjde maaja 🙂

anad
13. jan 2009

katka, odisiel mi skype, ten mam na notebooku a uz sa mi dost prehrieva, som stahovala fotky
jej vy uz sa tu chystatne na leto 😵
ja som zatial "v zime" rozmyslam ako budem obliekat teraz dvoch ked mam co robit s jednym 😅
ingrid, ja navrhujem aby si sa netrapila s tym umelym mliekom. akurat minies peniazky na to a aj tak ti to pit uz asi nebude. ja som skusala aj bananove a nic, im to nechuti ked su tak dlho kojeni ale po roku ho uz ani nepotrebuju, zaludok uz zvladne aj kravske a da sa to vykompenzovat jogurtami. mne spapa 2-4 jogurty, vecer este kasu a mliecko mu nechyba.

ingrid78
13. jan 2009

Jeej ahoj, ako sa mas, uz to mas za par, kam ides rodit?
Asi mas pravdu, uz to robim len pre seba, ze som skusila vsetko. Neviem, ale kravske este nechcem dat

veronika13
13. jan 2009

anad ahooj, ako sa cítiš?

anad
13. jan 2009

ako taka gula 😀 niekedy vyborne niekedy tazsie, nastastie sa to strieda 😀
idem zase na kramare, nechce sa mi skumat novu porodnicu 🙂
ja mu z kravskeho niekedy spravim krupicu inac mu tiez este nedavam ked mu chutia tie jogurty. ale bola som na prednaske pediatra z kanady, venuje sa hlavne dojceniu a hovoril ze po roku uz mozu kravske, ze to ze umele by mali az do troch rokov je len marketingovy tah vyrobcov umelych mliek. ale podla mna treba dat hlavne na svoj instinkt, vy viete co je pre vase dietatko najlepsie a hlavne, nic netreba prehanat ;)

anielik
13. jan 2009

my nepapame mlieko od kedy sme sa prestali kojit. Matko papa kasu z mlieka a raz za cas spravi manzel mlieko s bananom a to spapa inak mlieko ani bohovi :(((

veronika13
13. jan 2009

anad a meno už máte vybrané?

veronika13
13. jan 2009

a aké máš pocity pred pôrodom?

anad
13. jan 2009

mame Anetku
no, pocity, ako na husenkovej drahe 😀 uz si sama nerozumiem. tesim sa aj sa bojim. chvilu to chcem mat za sebou potom zase nie... 😕 🙂 takze asi taka normalka 😀
zelam vam dobru nocku, snad tuto pospim cosi viac lebo uz mi to moc nejde...

veronika13
13. jan 2009

asi je to normálne, ten strach... budem na teba myslieť, nech to zvládneš na 1* a aj všetko čo príde potom a želám nech ste zdravučké 🙂

lilu18
14. jan 2009

dobre ranko...tak mala nosi 92 a overal aj 98 🙂 s mlieckom problem nemame,skor mam problem ,ze nestiham kupovat 😀 500-ka denne urcite,mozno aj viac s kasou a este milacik,jogurt,tvaroh...akurat stale nechce chlieb,pecivo 😎 kazde dieta je ine 😀

dovcu este neriesim,davam si cas 😀 staci ked riesim kazdy den co varit a co budeme v takomto case robit-aj u vas je poladovica? vcera som sa skoro vysypala aj s malou 😠 keby som nemusela do obchodu ani von nejdem 😠

tehulkam drzim palceky nech je vsetko OK 🙂

luminkasp
14. jan 2009

babulky, nemam cas vas citat

viete vy niektora nieco o tom, ze by sky europe malo krachnut a nevydrzat ani do leta? sak ja som cez nich kupila letenky

maaja
14. jan 2009

lumi, sky europe krachuje uz roky 🙂 tak snad este v lete bude lietat ... ale nic viac neviem ... jedna moja kamoska pre nich kedysi robila letusku - v 2006 - no potom prestal, presne z toho dovodu ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre