Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

anielik
15. jan 2009

mel ja si ju lufujem zasadne s matkom 😀 😀 😀 alebo skor vymrznem...a ked je Michal s matkom tak upracem a tak...

veronikap
autor
15. jan 2009

ja mám maminu síce 120 km ďaleko, ale lepšiu svokru som si ani želať nemohla 😵 malú by si najradšej brala každý víkend 😝 aj keď som prišla z pôrodnice, tak prvé dni chodila každý deň a doniesla mi niečo navarené.. a pravidelne chodievala pondelky, stredy a piatky, teraz si ju vezme skôr cez víkend, čo je ešte väčší oddych.. alebo ak chceme ísť cez týždeň niekam... ona sama už dlho prehlasuje, že v pohode zvládne aj dve vnúčatá 😀
a Michal tiež veľmi pomáha, to ho musím pochváliť, odmalička ju kúpal len on, mlieko nie je problém, alebo povysáva, ide s malou von.. tak uvidím, či mu to vydrží aj pri druhom 😵 😉

veronika13
15. jan 2009

tak tu riešite pomoc s deťmi? na muža sa nemôžem sťažovať, i keď v tých začiatkoch, keď bol Riško ešte maličký tak mal akýsi rešpekt, ale teraz už v pohode
malého dávam postražiť len svojej mame, keď potrebujeme niečo vybaviť. Tu u svokry je síce plný dom ľudí, ale je to iné, veď to poznáte.

mounty
15. jan 2009

ahojte,..........veronikap aj anielik, gratulujem k babatkam, nech pekne rastu a posluchaju, aby vam zle nebolo a mali ste vela sil 😉

anad, ja som aj tak nebola na kompe, tak skype nehrozi, zajtra Ti zavolam, papa

dnes som namalovala ramy na obrazy do detskej, kazdy inou farbou a obrazky mam z jednej detskej knizky, som len vystrihla 😀 😀 Nikinko uz spi vo svojej izbicke cez den, vzdy sa velmi tesi ale na noc este nie, lebo sa bojim ze by robil v noci ramus sam, bude musiet byt muzik s nim na zaciatok a jemu sa nechceeeeeeeeee 😝

Lumi, o sky airlines sa neboj, do leta isto vydrzia........ja sa tesim na dovolenku vo Vlkaci, nic lepsie nepoznam, vlastny komfort doma, kde viem co mam a vonku milion moznosti........

melory
16. jan 2009

do hor sa chytame tiez, mame este stale nesplneny plan ist do zazrivej....veronika13 vie aj do akeho penzionu. 😵 budu tam koniky...na to sa deti budu tesiiiit. inak je ozaj pozoruhodne, ako moje deti miluju zvieratka..... 😵

zuzkafuny
16. jan 2009

Ja som sa nepochválila...csss... teda môjho synka 😵
Už mi aj pomaly niečo povieee...!!! Chrobák je chrrr, havo je baf, aľa je aja, ali je aji, zuzka je zu 😀 😀 😀
auto je brmbrmbrm, mačička je miauuu, cikať kakať a ísť na ruky je DA!, podaj mi je NO 😀 😀 😀
to je slovná zásoba... čo? 😉 🙂 😀

luminkasp
16. jan 2009

mounty, dufam, a dufam, ze sa nam podari aj stretko.

ja dnes zas nestiham, tu je san anton, tak ked sa bude dat prihlasim, porozpravam, co to za zvyk

a mounty a ingrid napisem ip

zatil

melory
16. jan 2009

luminka ake strtko? pridame sa vsetky...aj my chcemeeeee 😉
zuzkafuny som rada, ze sa tesis z maleho. moja mala dost papuluje a ked vie, ze to prehnala, hned hodi falosny usmev. aj sa dost jeduje pre svoje...ja som vsak imuna.
manzel ma prebral z mojho nadsenia pre cestovanie....ostava nam spanielsko a egypt. amerika sa odklada.

maaja
16. jan 2009

melory, aj tak je to supeeer - spanielsko aj egypt ... stihnete to vobec za leto ???

a myslis ze by sa tam nasla skulinka aj na Budmerice ??? 😀

anielik
16. jan 2009

my ta snad toto leto prideme kuk 🙂 alebo pojdete s nami na jazera 😉
ako v praci? ci si domka?

lilu18
16. jan 2009

ahojte,len na rychlo,lebo nas chytila daka viroza-teda muza a lietam kolo neho viac ako okolo vivi 😒

zuzkafuny,nam sa uz rozvazuje riadne jazycek,hlavne nescem a nejdem a nebudem 🙂

vsetko nestihnem precitat,letim caje varit 😎

maaja
16. jan 2009

anielik, vam sa tam cas najde aby ste v lete k nam zabehli ... nie je to ani daleko, cestu vydrzis ... a u nas si oddychnes na zahrade ... juuuuj, uz nech je leto ;)

lilu18
16. jan 2009

muz chrape,mala sbabkou 😀 tak aspon spracem a navarim.Tiez gratulujem tehu-akosi mi to uslo a samozrejme uz nedockavo cakam na leto 🙂 boze aspon to obliekanie nebude take strasne.Ved kym sa vychystame von ubehne aj pol hod 😎

maaja-tu zahradu uprimne zavidim-v lete by som malu len vyhod. na dvor 😀

melory
16. jan 2009

anielik mam napad, v lete pojdem s maajkou na jazera za tebou a s tebou zas hocikedy k maajke na dom. 😵 😵

maaja skusim...ale auto v nedohladnej dobe...... 🙂 maaja a kedy mozem??? napis IP
ozaj bola som vcera cvicit - pilates - cisto cvicenie na brucho...nic pre mna...ale brusku to prospelo.
zas ma to chytilo 😀 a maju novinku, ktoru si nemozem nechat ujst a to ze MTVdance... 😅

lilu18 nech sa rychlo vystrabite, mozno je to len nachladnutie...my sa drzime, aj ked chodime von len tak na hodinku denne. deti su zdrave. dnes bol hugo plavat so skolkou, uuuuplne mu svietili ockaaaaaa, dojalo ma to...aspon v niecom je po mne 😖 😵

lilu18
16. jan 2009

mel-diky..snad to my dve nechytime 😎
cvicit? tak to kazdu obdivujem
😵 na vsetko mozne si najdem cas,ale cvicit...

maaja
16. jan 2009

lilu, na to ze tu byvame uz stvrty rok, tak az toto leto sme si konecne uzili zahradu ... aj to len tak napolovicu 😅 dovtedy to bolo len jedno velke bagrovisko ☹

no sak lilu, melory, anielik - ved mozem pripravit nejaky spolocny piknik 😎 mame aj gril, aj travu aj miesta na sedenie, dokonca ta grilovacka nam aj celkom ide ;) ... akurat teda to pocasie nam chyba k tomu este ...

maaja
16. jan 2009

ja som chodila cvicit minuly rok nejak v tomto case - februar, marec ... aj s melory ... no potom mi do toho zbehli nejake neprijemne udalosti a nejak som prestala ... potom som sa uz nevedela nakopnut ... no lenze teraz som sa uz musela, lebo pribrat 5kg za pol roka a nebyt pri tom tehotka - je dost 😝
nastasie mam taky ten rotoped ci jak sa to vola plus aj taky posilovaci stroj - takze normalne od noveho roka kazdy den pol hodka natvrdo, az zo mna tecie 😀 tak snad do leta budem nejak k svetu 🙂
orbitrek, ne rotoped to je 😅

maaja
16. jan 2009

inak veronikap a miriamka mi dlzia jednu navstevu ... alebo ja im pozvanie ??? 😅

no budem si musiet poriesit moje resty ;)

maaja
16. jan 2009

to sa budem dneska vykecavat sama ???? 😠

maaja
16. jan 2009

hihi ... som si citala temu ze co by m,alo vediet dieta pri zapise do skoly ...
miestami som mala pocit ze marek by snad uz aj do skoly mohol nastupit 😀 vie co je hore / dolu, pozna modru farbu 🙂 vie pocitat, asi takto: jeden, ti, pet 🙂 vie ktory je maly ktory velky ... plny / prazdny ... pozna zvieratka, casti ludskeho tela ... vie povedat co robili v jaslach ... a vraj je saboter - navadza deti aby nespali - zevraj stoji v postielke a krici "nespite" "wake up - vstavajte !" 😀
marek vie po anlicky povedat wake up a monkey 😉 teda ked mu poviem ze ako je opica po anglicky alebo ako ma zobudit ocina po anglicky ... a ked poviem ze aby povedal po slovensky, tak povie tak 🙂 dobre, ne ?

lilu18
17. jan 2009

dobre ranko,...maji-super nasa nevie ani po slovensky a marek uz po angl. 😀 a rotoped som min.tyz. predala,uz sluzil len ako vesiak na pradlo a zaberal kopec miesta 🙂 -takto ja cvicim

za pozvanie dakujeeem, do pezinka chodime casto-ved som tam vyrastala 😀 a strasne lutujem ,ze sme sa prestahovali.Rodne mesto ostane vzdy tym najkrajsim 😀

zuzkafuny
17. jan 2009

pekný dník 🙂
no Maji to je šikovník 😵
Lilu... cvičenie ani mne nejde... a to som niekedy poctivo posilovala... hm... už si to neviem ani predstaviť.
Ale nie to posilovanie, ale to poctivo 😀 😀 😀

lilu18
17. jan 2009

Zuzi- 😀

a ako pokracujete v rozpravacom maratone? teda nasa uz opakuje vsetky slova-aj ked niektore ako cinan 😀

veronika13
17. jan 2009

ahojte, tak s tým rozpravaním sa na Mareka nechytáme, ale už sa to zlepšuje 🙂
nech vás všetkých choroby obchádzajú, my už sa máme lepšie klop klop klop

maaja
18. jan 2009

peknu zahmlenu nedelu prajem ;)

nooo ja sa na Marekovo rozpravanie stazovat ozaj nemozem a som stastna ze mu to tak super ide ...

vcera boli s Robom na Zochovej chate pozerat lyžiarov ... mame to tak 10 minut autom od domu - no a mali tam zasnezovacie delo ... najprv fungovalo, fukalo sneh, no potom prestalo ... Mareka to tak zobralo, ze museli ist kuknut naneho zblizka ... potom nejaky ujo opravar delo opravil a zacalo zasa fukat sneh ... pre maleho to bol taky zazitok, ze do vecera o inom nerozpraval ... ked dosli este sa ani poriadne nepovyzliekal uz mi referoval, ze delo fukalo sniezik, potom pokazilo, ale ujo opavil a bolo opavene a fukalo sniezik 🙂 no parada ;)

maaja
18. jan 2009

inak tak som im vcera zavidela ... bolo krasne slnecno a na tu Zošku som aj ja chcela ist ... no musela som navarit obed a aj poupratat ... tak isli samy ... som sa citila jak nejaka sluzka ☹ 😢 tak mi to bolo luto ...

melory
18. jan 2009

kolko malo staci k detskej radosti....nasi sa dnes vyjasili v obchodaku. boli sme sa najest a bol tam super detsky kutik. kultura za nami. chcem ist s hugom do kina na 3D film o tom ako idu panacikovia na mars. tusim muchy. stelka sa uz pyta z casu na cas na WC, ale zasadne len na dospelacky, tak sme zohnali dosku na zmensenie a ma taky samlik z ikei....no naparadu aj sama sa vyberie, len nic nestiahne 😒 🙂 hugo ma dnes nahneval, lebo ma uhrizol a bol sa mi ospravedlnit, ze " maminka ved ja som tvoje drobuliatko, ja ta mam velmi rad, prepac, uz sa nehnevaj" take to bolo zlateeee...a za dve minuty uz zas robil zle....no zle....vymyslal. pre neho v dobrom.
maaja ja ta beriem za slovo co sa tyka opekacky...ja mam zas dobre skusenosti s grilovanim 😵
anielik hlasim sa do auta, autosedacky mam...ak sa neprepadnes od hanby v akom su stave, tak ja to prezijem a rada sa zveziem...ved predsa sme len rodili v jeden den, to si neneham ujst.

veronika13
18. jan 2009

ahojte, u nás bolo krásne slnečno, mi bolo ľúto, že sme nešli von, ale mladý pán zas vymýšľal zo spaním, zaspal až o 14-tej aj to v pevnom objatí 😖 strašne je neposlušný poslednú dobu, neviem čo s ním robiť, či sprísniť výchovu... v noci vylieza z postieľky a chce spať s nami, cez deň vylieza a vymýšľa... jesť nechce, a keď tak len málo...

už ho nepreháňa a keď mu dám mlieko tak ho preženie.. nechápem, lebo už pár dní je dobre a dnes som mu skúsila dať mlieko a ho po ňom prehnalo....taká som vyčerpaná z toho, neviem kam z konopi 😔

zuzkafuny
18. jan 2009

Čaute...
tiež máte také dni, že nech spravíte čokoľvek zdá sa vám že je to na h...o??? 😖
aaah...
S rozprávaním nič nové...

anad
18. jan 2009

ahojte, kamoska nam porobila nedavno nove fotky, tak som vcera pridala, je tam vidno aky je to sasko maly 😀
maji, vy tak rozpravate? 😵 super. tomasko len tak po svojom zatial stale, ale zlaty je.
veronika, nech vam to rychlo prejde 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre