Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

maaja
1. feb 2009

hm, a kedy vstavas ???

ja som uz taka unavena, ale zavislost mi nedala aby som nenakukla 😅

zuzulik22
1. feb 2009

maaji uz ste zdravi? aj nas kubko bol chory, dve mesiace po sebe, vzdy ho to chytilo 23., ale nastastie uz je ok, tentokrat sa to nezaobislo bez ATB a teraz nam zase rastu stolicky

anielik
1. feb 2009

ahojte ncne vtacence 😉

zuzulik22
1. feb 2009

ja vstavam tak 5.30 - 6.00

maaja
1. feb 2009

anielik, caves, ako sa citis ? inak v poslednej dobe ta tu tiez vidno takto na nocnej 😀

maaja
1. feb 2009

zuzi, este nejsme zdravi ... ach jo ... sice uz nekasle, ani teploty nema, teraz pre zmenu sopli o sto dvesto ... take vodove mu tecu a furt kycha ... ja dufam ze do utorka, ked ideme na kontrolu uz bude dobre ... uz by sme radi isli von ... este ze tento vikend sme mali obaja take spestrenie u nasich 😉

maaja
1. feb 2009

ake stolicky ? ja mam pocit ze marek ma uz vsetky zuby ,,, musim mu ich opocitat 🙂 o ich ma mat kolko ? 20 ????????????????????????????

zuzulik22
1. feb 2009

ahoj anielik, casto na teba myslim, najma v robote, a vlastne na vas vsetky, tak by som sa prihlasila na MK, ale v robote nemozem ☹

anielik
1. feb 2009

ahojte tak my sme dnes vstali o 9tej 🙂 ale cez tyzden skor...sused nas zobudi ☹

maji ja uplne v poho 🙂 som tehu???? Mne ani pri matkovi nebolo zle..takze to velmi zatial nepocitujem, len na gatoch co neobleiem 😀

hej som na nocnej s tatom chceme rozbehnut daco a mam cas na to len takto neskoro ☹ A vy sa mate ako ? zajtra skolka ci este domka?

anielik
1. feb 2009

joj zuzi radsej nie ak nechces byt spat na rodicovkej ☹ ☹ ☹ ale citat nas mozes 😉 ukradomky.
Ako je v praci uz lepsie?

zuzulik22
1. feb 2009

v praci, moc dobre ani nie, ale uz som sa nejako ukludnila, uz to nejako neriesim, verim, ze ked ta moja "dobra" kolegyna od 1.4. aprila odide na MD bude lepsie, aj ked teda tie zakony, vktorych sa mam orientovat, mi stale nejdu.
anielik vy ste boli na stefanikovej?

anielik
1. feb 2009

hmm tak uz len chvilku a bude dobre uvidis 😉 My sme na Vajanskeho

maaja
1. feb 2009

my este marodujeme 😝 az v utorok kontrola, ked da Dr suhlas, tak uz v stredu by isiel do skolky ....
aj ja som tak bola pri Marekovi, ze somnemala pocit ze som tehu, az na tie tesne gate 😝
hm, no neviem ci zasa nejsom tehu, bo mam tesne gate !!!! 😀 😀 😀

zuzulik, neboj, do vsetkeho sa dostanes ... ono predsa len tie dva roky co sme boli doma sa musia odrazit na robote - za dva roky sa vela pomenilo ... ale ved pracujes len mesiac, este sa len hladas ... pride jar, bude vsetko lepsie, neboj 😵

ozajj zuzi, ty sa nechystas byt "snz" ? 😀

maaja
1. feb 2009

ok, idem haji ... papa

anielik
1. feb 2009

maji to by bolo super 😉 😉 budem sa velmi tesit 🙂 dobru nocku

anad
1. feb 2009

ahojte, dakujeme, uz sme doma, vcera nas pustili, ale az teraz sa mi podarilo pridat foto. teraz to bude casovo narocnejse vsetko 🙂 ale Tomasko je celkom zlaty, chodi Anetku kontrolovat, uz jej aj hracku podaval 😀

melory
2. feb 2009

anad velka gratulacia.....anetke prajeme len to najlepsie do zivota, nech sa jej u vas paci.

andreafa
2. feb 2009

anad mala je rozkosna 🙂 aj ja chcem este jedno take 😀 vsetko dobre jej zelame 🙂

melory
2. feb 2009

nas hugo siel po tyzdni do skolky a uplne bez problemov...len sa stazoval tatinkovi, ze nema v skolke kamaratov..... 😨 to nebude po mne!!! 😉 mala som tu tyzden mamu, tak dobre mi to padlo. zobrala malu do kocika na dve hodiny. varila mi. no skvele....az na tie jej poznamky, co by ona inak 🙂 🙂

zuzpidka
2. feb 2009

ahojte. tak Rastík sa pred chvíľou zobudil.
anad gratulujeme. želáme všetko najlepšie, tebe a tvojej dcérke. 😉 🙂

veronikap
autor
2. feb 2009

anad aj my blahoželáme!! Anetka je krásna! a aká vlasaňa 😉 😵 aj ja už chcem mať doma také bábo 😝 😀

kubanka
2. feb 2009

anad aj my gratulujeme........nemala si nahodou nejake velike brusko 2 a pol hodiny pred porodom? Ci sa mi to len zda?

miminka
2. feb 2009

ahojte babenky, no človek sem dáky čas nejde a čo to vidím dáko sa začíname rozrastať samé tehulky sú tu no toto.
samozrejme gratulujem.
ja neviem kam skor bo filipkovi idú zúbky, tak je desne nervozny, ale pustila som im Nema, tak mam na chvíľku pokoj-to sú hotoví závysláci, hlavne Sebko.
ako sa máte čo máte nové?- okrem tehotných?

lilu18
2. feb 2009

ahojte,tiez sa pripajam ku gratulacii 🙂 a posielam vsetky usmiate slniecka 🙂 😉 😎 😀 😅 😵 , Anetka si naadherna

🙂

maaja
2. feb 2009

anad, a to mas obe dietky s tym istym muzom ?????? 😀 😀 😀
Tomi je totalny blondacik a Anetka je zasa jaka černula 😵

lilu18
2. feb 2009

maaji-to vypada-myslim vlasky 😀 potom jej narastu blondave aj susedka tak mala a nasa mala vlasy ako uhol a teraz len bledo hnede 😎

lilu18
2. feb 2009

a ozaj,ako? uz OK?

lilu18
2. feb 2009

bru noc 🙂

maaja
2. feb 2009

lilu, ja viem 😵
ja si len robim troska srandicku 😉 lebo Tomi je ozaj take blonduliatko 😵

Marekovi je lepsie, skoro je uz fit, len sopli ... zajtra ideme na kontrolu 😖

idem haji ... papa

melory
3. feb 2009

nasa sa narodila s tmavymi a rocna bola blondinka.....verim tomu, ze bude mat cierne po muzovi. 😵
mojej dokrtorke sa zmenili oci z hnedych v 5.rokoch na MODREeee 🙂
dnes som sa rano presla s hugom do skolky, prsi.
neviem co dnes na stelku vytiahnem? zeby plastelinu??? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre