Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

zuzpidka
3. feb 2009

ahojte. my sme dnes vstali skôr ako inokedy. ocino nám doviezol nákup, takže dnes my do obchodu nepôjdeme. aj u nás je škaredo, tak na chorobu.

zuzkafuny
3. feb 2009

A u nás začalo pekne snežit, teraz sa k tomu pridal aj dážď a katastrofa...
Ale čo ja vytiahnem na tú moju zrúdu??? Sa s ničím nevydrží hrať dlhšie ako 4 sekundy 😅
Všetky rady sem sa... 😉 🙂

veronikap
autor
3. feb 2009

ahojte, ja keď som ráno zbadala ako prš, tak sa mi ani vstávať nechcelo... 😒 a ešte k tomu mi je od rána zase zle... ale malej som sľúbila, že sa pôjdeme hrať s deťmi na ihrisko (pôvodne som chcela ísť do MC, ale nakoniec sme boli v Avione) a o 12 tej som bola objednaná na EKG... išla som tam aj s malou, taká bola podarená ako pozerala, že čo mi to robia, ale trvalo to len chvíľu, tak vydržala 😉
teraz som ju uložila, ale ešte si niečo ťuká do svojho mobilu, tak snáď už zaspí 😝 🙂
idem niečo zjesť a tiež sa trošku natiahnuť na gauč, tak pa zatiaľ 😉

lilu18
3. feb 2009

cauko...poobede asi po 1x vytiahnem stetec a taku vodovu omalovanku co treba len vodou potriet a farbi sa sama. 😎

luminkasp
3. feb 2009

ahojte, nestiham citat, my mame prvy sirup v zivote, strasny kasel, ach jaj ☹

zuzpidka
3. feb 2009

Lilu18, tak ja keby som to vytiahla, tak máme od vody celý dom, ale omaľovanka by bola suchá. veď mi Rastík vyliezol na konferenčný stolík v obývačke a my s Danielkou sme len kukali ako muchy puk. 😠

maaja
3. feb 2009

caute
my sme prisli od Dr ... uz je konecnezdravy, este dozajtra mame douzivat lieky ... no jaslicky nam este zakazala, az od pondelka mozeme ist 😖

a vraj mu celu infekciu sposobil virus pneumokok !!!! hlavne ze som ho na to dala ockovat 😠 des !!!!

veronika13
3. feb 2009

ahojte, akosi nestíham posledné dni počítač. Seklo ma v krížoch v piatok, nikedy je to v pohode, niekedy to bolí, že ani chodiť sa mi nedá.
Riško vzdoruje na plné obrátky, teraz odmieta aj spať, čo s tým nebol nikdy problém, vždy zaspával sám v postielke, teraz furt vylieza a kričí na mňa, reve, zúri... dohováranie, nič nepomáha.... niekedy mám nervy na dranc 😖
neviem či vo výchove postupujem správne, už spochybňujem všetko čo robím, lebo k čomu to je? odporúča sa decku vytvoriť režim, ok chodil spávať cca v rovnakú hodinu, jedol cca v rovnakú hodinu.... a čo mám z toho, keď je to všetko teraz na ruby? Cvičí so mnou akoby som bola nejaká hračka.....

Anad, ešte raz gratulujem 🙂

maaja
3. feb 2009

uf veroni, to znie zufalo ... to bude so vsetkym dokopy, hlavne pocasim a tym ze sa uz asi vnutri aj nudite 😝
k tomu spaniu: mojej sestry maly uz nespava asi tri mesiace 😠 mimochodom dneska oslavuje 2 roky 😀

maaja
3. feb 2009

mne co dneska Marek vyviedol !
boli sme sa prejst v takom hypercentre - na Zlatych v Palace 😎
a zabehli sme do nejakeho sportoveho obchou, nevedela som ho odtial dostat !!!!! normalne ma poslal ze nech idem prec a on tam bude "jam" akože sam ... kukal ci odidem a ked som zasla tak sa prehrabaval v tovare ... ked som dosla spet, tak spustil hysak, ze nech idem prec 😲

veronika13
3. feb 2009

tiež som myslela, že nebudem s ním bojovať a nechám ho nech nespí.....ale ešte sa utešujem, že to je len obdobie a prejde to... veď deti v školke predsa tiež spávajú a on ešte nemá ani 2 roky 😲

maji asi sa mu nepáčia veci čo mu kupuješ ty 😀

melory
3. feb 2009

ahojte, ja mam beauty den....staram sa o seba, hyckam sa

veronika13
3. feb 2009

maaji, asi to znelo zúfalo, no už ma to prešlo, ale večer to tu bude zas, keď ho večer uložím 😝

melory
3. feb 2009

babulky ste tu este?

zuzpidka
3. feb 2009

ahoj Mel. v dobrom závidím to hýčkanie. čo máš už za sebou? ja som si zdriemla s Rastíkom. 😉

melory
3. feb 2009

cistenie pleti, zbavenie sa uhrov, zlupovatelnu masku, vyzivnu masku, pilling a krem. chystam sa pokracovat rukami a dalej a dalej az na pedikuru.....vychutnavam si to.

zuzkafuny
3. feb 2009

Mel... ja rozmýšľam, že si dám gélové nechty... a možno si ich prestanemm ohrýzať... to bude zas moje hýčkanie 😀
hm... ale kedy??? 😕

melory
3. feb 2009

zuzka to by som odporucila, take kratsie ako francuzska manikura, to by si si zvykla a veru nemala by si ako ohryzkavat

veronikap
autor
3. feb 2009

veronika, to sú podľa mňa také obdobia... (snáď nebudú trvať dlho 😀 😝 ).. naša opica sa zase pokazila v jedení, som si povedala, že sa nebudem rozčuľovať, ale aj tak mi to nedá... dnes zjedla ráno asi štvrťku maslového rožka na raňajky, na desiatu tvarohový koláčik (na ten nepovie, že ho nechce), obed nič, len polovicu banánu a teraz zjedla asi jednu takú malú zemiakovú placku a aj to jej trvalo asi pol hodinu... čo aj jogurty voľakedy zjedla, že som sa ani nestihla otočiť, teraz zje tak polovicu.. 😒 😠 a to tam má ešte zeleninovú polievku, kuracie na smotane s hráškom a haluškami, ... môžem jej ponúkať jak v hoteli.. 😠

maji, tak super, že ste už zdraví, nech vám to aj vydrží 😉 😵

mel, taký deň pre seba nie je nikdy zlý, akurát že ja som lenivá robiť si to všetko sama 😝 takže kozmetička to istí... 😀 a tie gélové nechty sú super, ja ich mám už dlho... úžasný pocit, nemusieť nič robiť a stále máš upravené ruky 😉

mounty
3. feb 2009

ahojte, prave sme sa napraskali na sestrinej oslave, zajtra ma meniny.......a k tej prilezitosti prajem aj veronike13 aj veronikep vsetko najkrajsie, nech vam vasa svata patronka pomaha byt vybornymi mamickami a dobrymi zienkami 😉 😉

veronikap, my sme tiez chceli ist dnes do Avionu na ihrisko, ale nakoniec sme boli v Petrzke u starej mamky.....keby si dala vediet tak ideme..........neva, nabuduce 😉

co sa tyka vzdoru, u nas je to lepsie ked sme vonku, vtedy sa vyventiluje poriadne a je kludyi az do vecera.....ale aj tak su to len take obdobia, jeden den v tyzdni hrozny a potom je fajn.........som ale naramne zvedava ako bude po porode.......anad, Ty musis mat Tomaska ako z medu ked je taky dobry k Anetke 🙂

veronika13
3. feb 2009

no u nás sa o jednom dni nedá ani hovoriť, nás to drží dlhšie... netrúfam si typovať koľko nás bude držať toto obdobie

mounty, ďakujem 🙂

mounty
3. feb 2009

veronika13, drzte sa!! Najma sa Ty nevzdavaj a nenechaj Riska robit si co chce.........ja som dost prisna na Nikinka ale zistujem ze to je aj dobre, lebo ma hranice, aj ked sa mu tazko s nimi zmieruje, ale pozna ich.......a raz pride na to ze nema zmysel ist proti mne 😉 myslim na vas........Riskovi by sa mozno pacilo mat viac deti naokolo, je skoda ze byvate v takej zapadnutej ulici ☹ a je to daleko k detom asi...........ale bud pevna!!!

lilu18
3. feb 2009

tak co ste porabali v tomto uprsanom dni? okrem riesenia vzdoru...baby to prejde,musi ved sa nebude hadzat o zem do nekonecna 😎 My sme nakoniec sli k zubarovi-som si na to spomenula ked mi pipol mob. 😀 a bola sranda-mala nie a nie pusu otvorit 🤐

mounty
3. feb 2009

ahoj lilu..........my sme boli sa prejst vonku aj ked poprchalo a potom u starkej sa pohrat..........poobede len doma lebo som total prechladnuta........kycham az sa mi brucho trasie, chuda Johanka....

lilu18
3. feb 2009

no uz sa ti blizi konecna..a mala v naruci. Budem mysliet na vas nech ste obe v poriadku. A nejdes vopred do nemoc. na rizikove? liec sa,nech si do porodu ok-klidek akamilky nad parou

lilu18
3. feb 2009

papa 🙂

veronika13
3. feb 2009

mounty, ďakujem 😉 budem sa viac snažiť 😔 a ty sa vylieč, nech nie si zoslabnutá pred pôrodom

teraz pred chvíľou som zistila, že sa mi zas tvorí mliečko. Kojiť som prestala takto pred rokom, do júla sa mi ešte tvorilo z jedného prsníka (rozumejte, že keď som stlačila bradavku vytiekla kvapka) v septembri to prešlo, a teraz sa mi tvorí v oboch tiež tak, že kvapka keď stlačím... môže to byť príznak tehu?

ingrid78
3. feb 2009

Ahojte, aj Kajka sa nevie vpratat do koze, uz 2. den som z nej totalne zufala a to tu mam mamu. mozno aj preto ze som ochorela. Ja neviem co sa to deje, snad je to len nejake obdobie vzdoru, kt. nebude dlho trvat. Na vsetko krici nie nechce jest zaspavahod. az hodinu a pol. Ale inak uzasne rozprava, opakuje uplne vsetko, tak si musim davat pozor na jazyk. Minule mala kostku v mandarinke , sedela na parketsch a vyplula ju a krici do plcic, no curala som z nej, najprv som ale dedukovala, ze co to je, a este sa pritom rehnila 🙂 Podarena bola.
Tak sa vsetky drzkajte 🙂

maaja
3. feb 2009

veronika13, priznaky tehu ????? ze by uz ? 😉 😀

lilu, ty si bola s malou u zubnika ??? akurat riesime Marekove zuby ... straaaasne ich ma krive, dokonca jeden predny horny ma zlomeny, taky nakrivo .... my sa chystame niekedy v maji na preventivku, tak pojde s nami a mozno mu zubnik a do pusy kukne 😀

anielik
3. feb 2009

maji vy ste neboli s marekom este u zubara? MAtko uz bol 3ti x 😉 krasne ukazuje ujovi zubky, este mu aj ukaze ako si ich umyva 😉

moutty msylime na teba, nech vsetko dopadne OKi 🙂 🙂

Veronikam vsetko len to naj, vela zdravicka, stasticka, malo tehu priznakov (myslim tym aby vam nebolo zle) a vsetko nech sa Vam dari.

u nas mame zvlastne obdobie, na vsetko ho musim prehovarat, ael zatial sa mi dari, co je najhorsie uplne neznasa prebalovat si plienku a z tho mam riadne nervy ☹ ☹ uz obliekam niekedy najskor zabu (matkov oblubeny plysak kvak) a potom vyzleciem a matko si to konecne oblecie 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre