Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

melory
10. feb 2009

neviem kolko merias, lae ja mam 65kg...preto si ty ranajkovala a ja nie......mat 58-60 je moj ciel...{nech mi aspon prsia ostanu ako take}

zuzkafuny
10. feb 2009

máte niektorá na zozname mailovku??? To čo s tým zoznamom porobili... sa v ňom neviem vyznať...!!! 😠

zuzkafuny
10. feb 2009

158cm... ale hovorievam 160 😵

melory
10. feb 2009

zuzka nemam...neporadim...tak pri 158 by si mala schudnut na 48 😀 ufff som si vydychla 😅

zuzkafuny
10. feb 2009

idem na cestoviny 🙂

melory
10. feb 2009

dobru chut, ja som akurat dojedla a zapla som kafe masinu, dam si kviciku a budem pozerat von oknom, ako mi je na materskej dobre 😵

luminkasp
10. feb 2009

verca na zistenie pohlavia katkinho babatka 😎

baby, nasa mala je na tom este horsie ako min tyzden 😢 , dalsich dvojo liekov kazdych 8 hod musime brat a ak nezlespi musime ist na rengen (neviem,a ko sa to presne pise, ale chapete ma, nie?) chyta nam to aj usi aj priedusky, pomooooooooooooooooooooooooooc

melory
10. feb 2009

luminka to je hrozne, a lieky nezaberu?

ingrid78
10. feb 2009

Lumi drzte sa. A ty sa ako citis. Tiee modriny to nie je sranda, kedy mas mat vysledky?

veronikap
autor
10. feb 2009

lumi, rýchlo vyzdravte! s Kati, na teba stále myslím, nech už to máš rýchlo a šťastne za sebou! sa potom budeme tešiť na návštevu 😉 😵
tie fašírky sú dobrý nápad, cez víkend príde aj segra s malou, tak im urobím zeleninové... ja som dnes robila luskovú polievku na kyslo.. ja som sa napráskala a Zina len tak 3 lyžičky, klasicky.. neviem z čoho to dieťa žije, ale je zdravá a spokojná... tak čo už s ňou 😒
dnes som bola na poradni, všetko je ok, bábo rastie, podľa veľkosti mi upravili termín na 10.9., tak uvidíme, ako sa to ešte bude meniť 😝
idem a vyvaliť pred telku, tak dobrú 😵

melory
10. feb 2009

veronikap som rada, ze je vsetko v poriadku.....mohlo by to byt 9.9. 😵 😵 😵

mounty
10. feb 2009

ja by som mala rodit uz tento stvrtok ale ci sa podari , uvidime..........ak sa ale neozvem do piatku, tak asi uz som v spitali........dam vediet cez jednu z Veronik 😵 ale pacilo by sa mi 12.2........ 😉 nech si to aj ako babka pamatam 😀

mounty
10. feb 2009

lumi, drzte sa, nech ste cim prv zdrave a nech je uz jar u vas aj u nas, myslim na vas vela.........

veronikap, tesim sa ze Ti tak krasne pribudaju tyzdne, pohladkaj brusko za nas a pekne oddychuj, nech Ti je co najmenej zle, papa

lilu18
10. feb 2009

lumi-to je mi luto,ze ste stale chore 😒 a po liekoch nie je lepsie?

s tymi fasirkami som to nemyslela ako vycitku-to len ja este malej varim dietne 🙂 bojim sa aby jej nebolo zle

tehulky drzkajte sa

melory
10. feb 2009

mounty, podla numerologie by sa mala lepsie 11.2. 😉 ale nech ste hlavne zdravy. ja som bola hrda, ze mam pri hugovi termin 17.november, ze revolucny. nakoniec a narodil 6.novembra {6 - som neznasala kvoli satanom} a zistila som, ze znamena harmonia.

lilu18 ja varim tiez dietne, rezne vyprazane u nas nenajdes.....raz som robila za 12 rokov spolocneho manzelstva. na oslavu narodenin. stelka nakoniec ani nejedla fasirku. az dnes vecer sa rozjedla tak, ze chytila sama aj lyzicku. doteraz som ju krmila ako babo. ozaj a je uz super, ze fuka soplik a nemusime odsavat....to si fakt pochvalujem. bolo mi jej luto.

mounty daj vediet, pripijeme si 😵

luminka zelam vela siiil.

lilu18
10. feb 2009

to rezne u nas najdes 😀 peciem na plechu 😀 ..teda ze si sama vyfuka nostek? super ,to si este dlho pockam 😒 asi ako na nocnik-tiez to nevie ☹

melory
10. feb 2009

taki take ano...a vies ze pecene je nezdrave?
hmmm
ja robim prirodne na vsetky sposoby....ale ked hovoris o peceni reznov, nie je nad tie, co sa dava medzi ne sunka a sampiony, na vrch syr...zapecie sa a mnam. dalsie jedlo na oslavu.

stelka fuka , mozno to odkukala od huga a mozno maju na to talent. hugo fukal skoro. ale jeho som naucila, stelka sa sama...jasne, ze sme jej to ukazovali a fukali, ze sme si skoro dusu vyfukli.

so serblikom {ten ani vidiet, ale doska na wc} ju to bavilo tyzden a potom sek, uz nechodila za mnou a dokonca ukazala na plienku, ze ju chce. dam jej cas, ved je malinka. staci od dvoch rokov a to je akurat na jar.
hugo mal tiez taky vycvik jarny a naucil sa skoro. dvoj rocny uz chodil sam. a dva a pol bol bez plienky aj na noc. jeho som bravala von bez plienky a pri kazdom strome ho davala cikat. mala som v kociku vzdy dost veci na prezlecenie. ktore som samozrejme zo zaciatku aj vyuzila.

zuzkafuny
10. feb 2009

kto ešte nespí? okrem mňa...
my už ani nevieme čo je plienka... len tie slovká sa nám nechcú drať z úst. Ale keď mu hovorím básničku, tak sa kuká na moje ústa a svoju pusu špúli a špúli 😀
Tiež už sa pekne napapáme aj lyžičkou (ale polievočku nieee) také hustejšie... a čo som prekvapená a vie to hoci som ho to neučila, tak pije z pohárika 😕 Trénuje vo vani s mištičkami 😉

melory
10. feb 2009

ozaj a moja vie, ze ajajajaj kukuku.....sedela som na buku....ale to sedela som na buku pocujem len ja...aj pokracuje, ze sedela som na tom bdube...ale to je len mel-odia. taka som rada, ze apon nieco...ale je bohova, ako chodi a uz si vyprava...ked nieco padne - to nic a podobne...zlate.
myslim, ze dievcata sa oducia rychlo, ale poviem vam, nechce sa mi este do toho.

zuzkafuny
10. feb 2009

ale tak môj tiež vypráva... že blakleli lingulingu bľagibľagi 😕 ale čo to? ale čo to? nikto nezná 😀

melory
10. feb 2009

to je dobre, to ho podporuj, chval za kazde...abalaba...to oni potrebuje....bude si najprv skusat len ton slov a az potom sa nauci samotne slovo. uzcite to pred nim nerozpravaj, ze nerozprava....skor naopak, ze ako ti to on krasne povedal a podobne finty...je to velka inspiracia.......u nas je konik....kokonik 🙂 to mi je ozaj smiesne. nekokce!!!

melory
10. feb 2009

baby moj hugo nerozpraval do 3.rokov a teraz sa mu nezavrie. mne doma obcas nieco povedal, ale moji rodicia a svokrovci ho poculi az ako troj rocneho. aj teraz ked niekam prideme, ze aky je tichy...to ano....kym nepride domov.

melory
10. feb 2009

co ta to nebavi????? 😀

melory
10. feb 2009

nieco na pobavenie

nic si z toho nedělej..hele mě se zase stala taky dobrá věc-měli jsme doma bááječný, jemný, oranžový, meruňkový toaletní papír..no byl úúžasnej, jen jak jsem později zjistila, se jaksi drolil...no a tak když jsem šla na kontrolu do poradny, zůstaly mi v pipce zbytky tohohle báááječnýho papíru...no myslím, že se musel mudr taky dost dobře pobavit, když mě vyšetřoval ..já jsem to zjistila teda až doma

melory
10. feb 2009

Ahojte! Toto je fakt super tema, perfektne som sa pobavila
Mne sa raz tiez stal strasny trapas, to som bola este na zakladke. Zvykla som (a aj teraz to obcas robim), vyzliekat si nohavice tak, ze som spolu s nimi vyzliekla aj nohavicky.No, a v jedno rano som si tak natiahla v rychlosti rifle, v ktorych take jedny zabudnute nohavicky zostali..... ale to som o tom nevedela....prvu hodinu sme mali anglinu, posadali sme si vsetci do kruhu na zem, vedla mna spoluziak, ktory sa mi vtedy pacil a zrazu len tak divne pozera na moju lavu nohavicu..."co to tu mas? Nieco Ti tu trci?" Tak som potiahla.....a to moje nohavicky
On to samozrejme videl a ja som sa od hanby skoro prepadla

zuzkafuny
10. feb 2009

to s kade...??? 😀

zuzkafuny
10. feb 2009

Mne starká poradila vypchávať si podprdu silonkami 😀
a už sa tak nesiem ako pávica a z ľavej strany mi trčí pančuška... som bola ešte týždeň červená 😅

melory
10. feb 2009

a najlepsie na zaver...to som fakt vybuchla smiechom....

No, aj naše dva psy sú v tomto veľmi "príjemné". Oni síce potichu, ale zato smradlavooooooooooooo.
Pridám príhodu kolegyninej kamošky. Pred prehliadkou u gyndoša sa umyla, striekla si "dezodorant" a išla. Keď vyliezla na kozu, jeho komentár bol asi v takomto znení: "Ale ste sa vyzdobili dnes." Nechápala, až doma zistila, že v rýchlosti namiesto deodorantu použila nejaký sprej s glitrami či s trblietkami. Slzy nam tiekli všetkým ešte asi hodinu, keď sme si to predstavili

zuzkafuny
10. feb 2009

čítala som pri mamičkách nad 30 😀 😀 😀
idem do hajan... brúúú 😔

melory
10. feb 2009

zuzka to fakt???? to som nerobila, ale trapas poriadny. moja kamoska zas pancuchace pouzivala tak, ze ich medzi nohami rozstrihla a prevliekla cez hlavu. a do nohy ruku...na koci odstrihnute. na to tricko s vystrihom....to by som ja v zivote na seba nedala. 😲
este ze su v dnesnej dobe pu-shao, ze ???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre