Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

luminkasp
11. feb 2009

nooooooo, a ze mi nezdrhla 😀 😀

melory
11. feb 2009

ale, ale ja som stale tu.....len vies...stelka spi a som na viacerych frontoch 😀
jasne ze na juh muz vymyslel daky ostrov...pockaj...ako sa vola....su tam templary...

melory
11. feb 2009

malta - prides aj tam?

luminkasp
11. feb 2009

hehehehhehehe, no, opytam sa mojho muza, hehehe 😎

veronikap
autor
11. feb 2009

čaute baby, práve prišla babina, tak mám na dnes voľno 😀 😀 ale konečne mi bolo dnes lepšie, tak som si to s malou aj užila, stavali sme garáž a parkovali autá (to ju teraz baví najviac) a kreslili obláčiky...
dnes trhla po dlhej dobe rekord.. spala od 11,40 do 14,30!! a to som ju zobudila, tak ktovie do kedy by ešte spala...
lumi, jedna moja bývala suseda žila dlho v Alicante (či ako sa to píše 😅 ), rodičia ju tam boli pozrieť a nevedeli si vynachváliť ako je tam krásne... teraz sa už cestovky trošku rozbehli, ale obyčajne čo viem bol problém nájsť niečo na juhu Španielska, cestovky mali ponuky len na tie klasické destinácie.. ja som bola zatiaľ len na Ibize a na Mallorce, tak verím, že sa raz dostanem aj na pevninu 🙂 😝

luminkasp
11. feb 2009

mala je hore, tak zatim

maaja
11. feb 2009

co dneska strajkujete ???? 😠

maaja
11. feb 2009

baby, naucte ma varit !!!!
moj dneskajsi pokus zasa skoncil u Lindy ( pes ) v miske ☹
ja to nechapem, jak mozem byt tak lava na varenie ...
chcela by som nieco lahke na veceru, cestovinove a hlavne chutne ... a hlavne lahko urobitelne ...

melory, zachran ma !!!!!

monkap
11. feb 2009

maaja: vitaj v klube, ja tiez neviem varit 😝 ale ucim sa 😉

maaja
11. feb 2009

jeeeezis, sak ja mozem byt zakladatel takeho klubu ☹
ja sa ucim uz asi 10 rokov a furt nist 😠 ja to nechapem ze kde robim chybu

lilu18
11. feb 2009

ahojte-lumi-skoda ze som ta nestihla-som spala-v skole 😀 ale som rada ze je malej lepsie a na modriny mam dobry dom.recept,ale tam kostihoj asi nerastie,tak len natieraj-boze ved neviem ake tam maju medicinky-poslem ti

maaji-co si pokazila na cestovinach?ved co tam mozes..rozvarit? 😕

monkap
11. feb 2009

maaja: ja zase nechapem, ako niekoho moze bavit varenie .... keby to nebolo nutne, tak nevarim vobec 😒 ale kedze potrebujem jest, a syncek tak isto - musim sa ucit ... tak stale studujem na nete recepty a skusam ... a myslim, ze je to cim dalej tym lepsie ...

monkap
11. feb 2009

maaja: moj najvacsi problem je, ze neviem jedlo spravne dochutit ... nikdy neviem akeho korenia mam pridat a tak ... 😝

maaja
11. feb 2009

lilu, cestoviny som nepokazila, len ten maglajz na ne 😒

no ved aj ja vyberam z netu - ale vecsinou je to dost nechutne, ja ked citam recept ja si nedokazem predstavit chut, len tipujem ze by to mohlo byt dobre ... a vecsinou neni ... a to idem striktne podla navodu ☹ 😖 😠

maaja
11. feb 2009

ja tiez neviem dochutit ,,,, ja akoby som nemala chut ☹ proste neviem citit chut ...

raz som bola s kamoskou na obed, este ked sme robili ... a ako si tak obedujeme, tak jej vravim, ze ake fajn jedlo, akurat ze ta fazula je troska dost tvrda ... a ona vybuchla do smiechu, ze to neni fazula ale arasidy !!!! 😅

monkap
11. feb 2009

maaja: asi vyberas tie nespravne recepty 😅 ja varim podla mimibazar.sk ... tam je to podrobne, aj fotecky aj komentare ... pre mna uplne idealne ... a zatial to ide v pohode ..

maaja
11. feb 2009

no asi fakt nespravne ... lenze jak mam vediet ktory je spravny ??? 😕
ja pozeram na www.dobre-recepty.sk
ale skusim ten mimibazar teda

monkap
11. feb 2009

vyskusaj, mozno tam natrafis na nieco super 😵
dobre-recepty.sk nepoznam 😒

maaja
11. feb 2009

uz tam kukam ...
no zaujala ma kolonka hracky, hlavne drevene hracky 🙂

lilu18
11. feb 2009

maaaji-opytaj sa den vopred hodim recept 😀
len ja asi velmi dietne varim-preto sa mozem pridat k lumii s vahou
😀 a lumi-bud kludna ja vazim este menej i ked meriam menej 😀

monkap
11. feb 2009

maaja: ale to je nespravna kolonka 😀 😀

maaja
11. feb 2009

xi, ale jednoduchsia 😀

anielik
11. feb 2009

maji, ja ti poslem superlahky do IP...

a kde mas fotos?

lilu18
11. feb 2009

vidis,nakoniec ti vsetci posleme receptiky a ani nebudes vediet co skor varit 😀 ale fakt v pohode,treba len IP-nut na co mas chut 🙂 som tu na koni

papa dobru...

anielik
11. feb 2009

oki, maja isla asi varit :D tak idem spinkat dobru ....

melory
12. feb 2009

zaklad dobreho jedla je bujon, vegeta bez glutamanu, sojova omacka do masa, alebo polievkove korenie do polievok. ja som sa naucila z kucharskej knihy a od mamy

anielik
12. feb 2009

mel tak v tomto ti musim oponovat. U mna doma bujon a vegetu nenajdes do nicoho nepouzivam. ale sojovu omacku milujem 😉
ja som sa ucila sama, na intraku na jednoplatnicke :D a doteraz volam mame ako sa co vari....ked mam chut na nieco co som este nerobila

maaja
12. feb 2009

moja mama nevie varit ☹ to uz asi ja varim lepsie od nej 😀 takze aspon vieme odkial mam zaklad pre neznalost varenia 😀 😀 😀

mne sa nejak nedari podla kucharskej knihy ani receptov z netu - asi vyberam nespravne recepty ☹

ide sa mi updatovat PC 😝

zuzkafuny
12. feb 2009

Maaja 😀 ja tiež nechápem, ako môjho chlapa varenie baví. On pozrie do chladničky (tam všakže väčšinou len zima) a uvarí aj z toho... ale tento týždeň musím ja a to je na vypípanie 😢

lilu18
12. feb 2009

ahojky..este varite? aby ste z toho velmi nepribrali 😀 ..tiez nepouzivam bujon a vegetu len cerstvu,al.obcas bez glut

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre