Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

zuzkafuny
22. feb 2009

Mám chuť na niečo sladkééé...!!! A už nemááám... Som všetko zo.rala ☹ idem asi spať 😔

anielik
22. feb 2009

zuzi prid na sisky, robila som dnes 1x a su mnaaaaaaaaaaam 🙂

Mounty, a co povedal kamos? Johanka ostava u teba 🙂 ?

maaja
22. feb 2009

jaaaaj, mounty, ty si este stale 2v1 ??? 😉 ale vlastne mate este cas, nie ?
in ak toto pocasie by ma dost deprimovalo, teda stresovala - totiz s nasim pristupom k civilizacii je to asi nieco podobne ako u teba ... tiez tu odhrnac zajde iba omylom 😠 😝 a tak by som bola v strese ze jak stihneme porodnicu ...

tak snad dovtedy kym pojdes budu cesty fajn zjazdne 😉

maaja
22. feb 2009

ja som deska robila tu rybu co som vcera spominala ... bola mnam 😉 ... diky melory este raz za receptik 😵

a potom som robila makovu strudlu - aj ta bola mnam 😵 .... je to polotovar z Teska, mrazene, len sa da zapiect do rury, ale chutila dobre 😎

mounty
23. feb 2009

Pkene ranko, ci den vsetkym..........veru Johanka je u mna stale lebo som bola vcera polepena na vyvolavacku. Ked som pocula ako jej krasne bije srdiecko a ako sa tam prevaluje ako macko v zime v brlohu, bolo mi strasne luto ju vyhanat.......tak som cuvla na poslednu chvilu a sli domov.........ja si vsak myslim ze je to tak dobre, kedze vsetky vysetrenia boli v poriadku, akurat sa malinka malo hybe........ved termin mame az v piatok, tak casu dooooost, este sa aj sneh mozno roztopi

mounty
23. feb 2009

veronika13, ako vam dopadli preteky gazdovskych koni? Sme poculi ze bolo straaaaaaaaasne vela ludi a super zabava.....

luminkasp
23. feb 2009

ahoj mounty,

mne vyvolavali, az ked museli, lebo nasa tam uz dlhsie nemohla byt😀

my sme prisli z prechadzky, baby, u nas je tak nadherne

ideme este von,

ahojte

veronikap
autor
23. feb 2009

ahojte baby 🙂 lumi, počasie závidím.. ja som dnes 20 min. odhrabávala auto spod snehu a ďalších 45 min. som išla k lekárke na krv... aspoň že Michal mi dnes nechal svoje auto (on má 4x4), tak to bola pohoda 😝
potom sme skočili s malou nakúpiť, navarila som (hovädzie na šťave s hráškom a knedľou) a už sa nepohneme z domu... poobede príde babka, tak bude veselšie..
katka drž sa, už sa neviem dočkať na správu, že už to máte šťastne za sebou 😵
idem si na chvíľu ľahnúť, nejako ma hlava pobolieva..

mounty
23. feb 2009

ahoj veronika, ja idem zajtra na poradnu na antolsku ale asi na bezkach to bude rychlejsie🙂 aspon sa mala pohybe..... s tym odhrabavanim Ti nezavidim, davaj si pozor, aby si neposkodila babatenku.........tiez na vas vela myslim....skoda, dako sa nie a nie stretnut, my sme uz aj zdravi konecne ale sa s autom nedostanem z ulice, tak by sme vas prisli pozriet☹co uz............

veronika13
23. feb 2009

ahojte, tak vy tu vyvárate, normálne tie vône cítim 😀
mounty, to ti verím, že si ju nechcela rušiť, ja som ležala s tým, že hrozil predčasný pôrod od 26tt, a potom na konci, keď už som bola doma, tak doktor ma chcel odrodiť dva týždne pred prvým terminom, lebo mal vtedy službu, a malý mal dobré rozmery, ale som nechcela, však veď som bojovala o každý deň, tak prečo to urychlovať. 5 dní potom som porodila a trafila som zrovna jeho, zas mal službu 🙂 Ja som za prírodu pokiaľ je to možné 🙂
mounty, myslím na teda každý deň, že či už... pozerám či neprišla smska 😀

na pretekoch bolo super, bolo 18 koní, ľudí dosť, počasie super, malý dosť dlho vydržal, tak som sa tešila, lebo už som potrebovala zmenu, vypadnúť zpoza týchto stien

maaja
23. feb 2009

caute babulky,

ale nam zasa nesnehovalo, vsak ? ani neviem ci sa tesit alebo plakat ... ja uz by som asi radsej jar 😅

mounty
23. feb 2009

veronika podarilo sa Ti ist si zalyzovat? Teraz tam mate take kopy snehu, ja by som sla aj den po porode, lenze nemame lietadlo.........Orava je predsa len dalej ako Pezinska Baba.........

Ja som este v zivote nebola na takej sutazi s konmi ale v lete chceme zobrat Nikinka na dostihy, som zvedava ako sa mu bude pacit,predsa len je to uplne ine ked kone cvalaju, skacu, ako ked ticho stoja a pasu sa........super ze Risko vydrzal, verim ze bude z neho dobry gazda a kone bude milovat........

maaja
23. feb 2009

mounty a chodis lyzovat aj na Babu ??? ako sa tam lyzuje ?

veronika13
23. feb 2009

nie, lyžovať som ešte nebola, lebo som stále chorá, ale chystám sa, možno aj na paseky, alebo do Havranej. Včera sme išli okolo Lucivnej a lyžuje sa aj na tom strmaku čo vidno od cesty, už pár rokov som tam lyžiarov nevidela, len hore boli, ale teraz je dosť snehu, tak sa tam dá.
Aj u nás dnes padá, ale aj zo striech, tak to zas bude mať mužík odhadzovania 😝

mounty
23. feb 2009

jasne maaja, teraz tam chodim kazdy den 🙂)) uprimne povedane, netusim ako sa tam lyzuje lebo ja jazdim iba po ciernych zjazdovkach, ale po porode by som sla aj na Babu s drahym, uvidime ci sneh vydrzi dovtedy, potom Ti dam vediet, ale je to asi len taka placka..........ja mam teraz pekne atrofovane svaliky, tak pre mna postacujuce.......

mounty
23. feb 2009

veronika 13 chod do Lucivnej, ved to mas na skok!!!

veronika13
23. feb 2009

čierne mám rada aj ja, ale teraz by som si netrúfla, na lyžiach som nestála minimálne tri roky, moja kondička je preč... tak na zahriatie by som radšej nejaký miernejší svah. Havraniu mám ešte bližšie ako Lučivnú

mounty
23. feb 2009

ale veronika13 lyzovanie sa nezabuda a dobra svalovica je super, v takom prasane ako musi byt teraz je skoda drat placky.........daj vediet ked pojdes, ja by som aj draheho pustila, stale zobre ale sa bojim ked to zrovna na mna pride........zajtra pojde mozno na vecerne na Babu........

mounty
23. feb 2009

veronika na velku noc vas prideme pozriet a hodime par jazd spolu ak este bude na com, ked nie tak narok🙂

maaja
23. feb 2009

hi hi, ze na ciernej - ja sa aj modrej bojim ( to je najslabsia, ze ? ) 😵 😀

veronika13
23. feb 2009

len ho ty nikde teraz nepúšťaj, keď ste tam takí zaviatí, bude mať čas potom neboj
Ja by som najradšej ešte tento týžden, lebo budúci bude mať švagor prázdniny a lyže asi bude mať on stále, lyžiarky si musím požičať na svahu, lebo moje rozbil. No teraz rozmýšľam, že tu v zázrivej asi nepožičiavajú, asi len na Pasekoch vo Vrátnej, aj tam by som išla, predsa len sedačkova lanovka 😵

mounty
23. feb 2009

maaja najslabsia je rovina tak sa nepodcenuj🙂0

mounty
23. feb 2009

no, idem zobudit toho spaca, lebo vecer nebude chciet spat, majte sa...........

veronika13
23. feb 2009

😀 😀 no na rovine sa najviac namakáš 😀

mounty
23. feb 2009

ja by som brala take stretko, ze by sme sli len maminy si polyzovat a nechali detvaky chlopom, tak mi to nabuducu zimu pripomente, bola by sranda......maaja by natrenovala cierne zjazdovky, veronika dake skoky a ja by som vam mohla tak cas merat z lanovky😉))

veronika13
23. feb 2009

joooj, to by som nerobila, som rada, ked spí, moj toho cez deň moc nenaspí, tak hodinka a pol a dosť

maaja
23. feb 2009

inak aj cervenu zidem 🙂

luminkasp
23. feb 2009

tak, uz tu nik nie je, co?

idem trosku poupratovat, ak stihnem aj fotky prihodim.

babulky, keby ste nasu malu videli, aka dnes bola zlata, ked polievala fialky na teresa, ach...

u nas sa ma opat oteplit, tak sa tesim.

v piatok sme zas nehorazne pominali penazi na malu, na oblecko a topky, ale co uz, ked je nasa a taka zlata a tie veci len volaju a volaju... 😎

veronikap
autor
23. feb 2009

ma porazíííííí... už som mala román napísaný a zina mi tu niekde ťukla a všetko je preč... aaaaaaaaaaaaaaaa

kati, my by sme vás už tiež radi videli, ale asi to uskutočníme až keď sa Johanka narodí.. ja dúfam, že mi do vtedy bude lepšie.. aj keď sa to už lepší, ale stále mi je zle... nebola by som veľmi dobrý spoločník.. 😔

čo sa mňa týka, tak ja som na lyžiach nikdy nestála... 😝 my nie sme veľmi športovo založení... ale Michal sľúbil, že to malú naučí... tá keď aj teraz vidí napr. v avione tú ľadovú plochu, tak chce kupovať korčule.. 😀

veronika13
23. feb 2009

lumi to ti verím, ja by som tiež oblečka nakúpila, ale sa brzdím. Mne sa strašne páči Cheerokee či ako sa to píše čo majú v tescu, hlavne tie bábätkovské sú kráásne, no priznám sa nikdy sme tam nič nekúpili, akurát jednu bundičku 🙂
ja sa už veľmi teším, keď budeme Riška učiť plávať, lyžovať, na turistiku ho budeme brávať, splavovať... 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre