Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

maaja
24. feb 2009

my asi kupime Marekovi na narodky taky akoze obchodik so vselicim ... v poslednej dobe sa dost casto hravame take ze "akoze" si nieco kupim a zaplatim, napriklad pivo alebo kolu, alebo chlebik ... najlepsie je ked mi predava akoze caj a nezabudne ma upozornit ze pali nech si pofukam !!!! alebo ked vyhlasi ze nieco nemaju 😀 no sranda ...

maaja
24. feb 2009

veronikap, ake nove auticko si dostala ??? a co stare ??? 😎

maaja
24. feb 2009

mounty, mas pekne brusko, take akurat, nevyzera moc velike, hm ?
sranda, ze by ti vysiel porod zrovna na voje narodky ... chcela by si to tak ???
moja segra je narodena 15.06. a syna ma 12.06. - ona ale nechcela aby sa jej narodil na jej narodky - lebo ze kazdy by mal mat SVOJ den narodenia ... a myslim ze ma pravdu, nie ? 😉

inak sa budem smiat keby luminke ta jej predpoved vysla 😀 carodejka jedna !!!

maaja
24. feb 2009

10 marca idem s Marekom k očnej - nejak furt žmurka, tak snad to nebude nist vazne 😖

veronika13
24. feb 2009

maji, ten zobratý vodičák by štval aj mňa, ale zas taký veľký priestupok to nebol

chcela by som mu niečo kúpiť s čím by sa dokázal aj dlhšie sám zahrať, niečo také čo by rozvíjalo jeho schopnosti, aj premýšľanie, lebo také hračky nemáme. Skoro všetky sme podedili, tak už by sa pýtalo niečo poriadne mu kúpiť, len ma štvu hlášky svokrovcov, že koľko má hračiek...že mu netreba a bla bla bla... nemám silu vysvetlovať, že dieťa potrebuje stále hračky obmieňať podľa veku... asi pôjdem na prieskum hračkárstiev trochu

veronika13
24. feb 2009

asi máš Maja pravdu s tým dňom narodenia, že každý nech má svoj, ale niekedy to asi tak výjde, no mounty to zrejme nebude, keď vtedy doktor nerobí

na očné? a žmurká oboma či ako?
Riško zas niekedy tak zazerá do boku, ale to robí naschval, no keď to spravil prvý, druhýkrát, tak som sa veru zamyslela, že čo to, čo to

veronika13
24. feb 2009

toto som našla dneska na porade, koooopu receptov na stiahnutie, tak možno niekoho inšpirujú:
http://www.porada.sk/t72744-rozne-recepty-na-st...

anielik
24. feb 2009

ahojte,

Maji ako sa mate?

Ja mam rovnaky nazor na narodky a meniny ako majina segra, my sme totiz vsetci doma februarovi a marcovi a vsetci sme si vsetkym gratulovali...a vlastne som svoje narodky zacala oslavovat az s muzikom :D

veronikap tu som objavila, ja som chcela cele, ale dvojdielnych je kopec aj na SK, ale straaaaaaaaaaasne drahe, mna tieto vysli 600Sk aj s postovnym http://www.figleaves.com/uk/product.asp?product...

anielik
24. feb 2009

veronia13 ta pokuta je hnusna .(((( ale hlavne ze mas papiere, nie?

maaja
24. feb 2009

hej, oboma žmurká naraz ...

k tym hrackam - nie je jedno kolko hraciek ma dieta, teda hlavne akych ... aj nas Marek ma najradsej take co sa s nimi da nieco robit ...
skus mu nejake pucliky kupit, take k jeho veku ... Mareka to bavi 🙂
alebo ma take auticko, ze sa da komplet rozsrobovat a potom zlozit naspet ... bola k tomu taka vrtacka ... ked som to kupovala ani som netusila ze co vlastne kupujem, az ked sme to doma rozbalili --- vlastne to jezisko doniesol - z tesca 😀

a Mareka bavi ked mu citam naozajstnu knihu - ma taku ze Krtkove nohavičky ... sedi a pocuva ...

maaja
24. feb 2009

no ale zasa neni naskodu ked tie narodky su tak trocha pokope 😅
lebo ked je uz vela ludi, tak sa tazko gratuluje ... napriklad je vyhoda, ze jednou cestou zagratulujeme segre a aj jej synovi 😀
hosie ale je napriklad ze moj ocino a sestrin druhy syn sa rovnako volaju - to uz je take onicom, lebo aj ocino je rad ked prideme gratulovat k nim a aj sestra ked zasa k nim ... tak sa to tazko planuje ... navyse v tom case mam narodky aj ja a moja druha segra ...

takze asi je najlpesie ked je to v rozostupoch 😀

maaja
24. feb 2009

anielik a ty nespis ? sa ti nechce ? alebo uz aj troska sa neda 🙂

anielik
24. feb 2009

Veronika je jedno kolko ich ma...aj tak su najlepsie susedove, alebo tie co nie su doma ☹

hej aj matko miluje Matka a Kubka...to mu ostalo z bruska :D a este miluje knihu i babetkach :DDD

teraz najviac sklada puzle, take to male

anielik
24. feb 2009

maji to je moj bezny cas chodime spat okolo polnoci...Ja spim jak zabita, nastastie ked sa MAtkovi nieco zle sniva, tak uz nevykrikuje ale rovno pride k mojej posteli prehodim ho do postele a spime dalej 😲

maaja
24. feb 2009

Matka a Kubka sme este neskusali ... fici u nas Krtko 🙂 ale to som uz pisala 🙂
nas Marek ked posklada puzzle, musime mu zatlieskat a povedat vyborne ... potom sklada odsusu 😀
minule som poskladala akoze ja, no ale naschval zle ... tak ma upozornil ze to neni dobre a ze to takto treba.... a poskladal ...

a vie povedat komplet basnicku o tom ako padla hruska zelena 😀
vie aj ine, no tuto povie uplne sam

maaja
24. feb 2009

on pride sam ???
ja si chodim ponho a spime dalej 😀

maaja
24. feb 2009

idem haji ... cafte kočky 😎

veronika13
24. feb 2009

anielik, tak už ti svietia tt, ako reagovala rodina?

anielik
24. feb 2009

hej pride sam :D je to strasne srandovne, on uz spi vo velkej posteli a krasne zide 🙂

nam to puzle este tak dobre nejde ale rozoberat ho vieme super :D

Matka a kubka sme mu citali ked bol v brusku a teraz ho stale vytahuje a este ich ma aj plysovych 🙂 DNeska namazal kubovi ritku svojim kremom na rit 🙂 som sa sla popucit, som ho nedokazala ani vyhresit ☹

veronika13
24. feb 2009

môj tiež príde sám ku nám do postele v noci a spíme spolu 🙂
puzzle vie aj náš bez problémov rozoberať, skladať to je už horšie, som to zbalila, lebo ma to už nebavilo upratovať, máme také penové s písmenkami

anielik
24. feb 2009

dobru noc maji

kuknite aj stranku zdenkatri tam su fajn oblecka .D

veronika13
24. feb 2009

akosi sa tam nemôžem zorientovať, tam je to podelené podľa značiek?

mounty
25. feb 2009

u nas fici stale vrtacka, srobovacka, skrutkovace a mame aj kopec takych drevenych skladaciek co sa z nich da kadeco zmontovat, aj v Ikey to maju, je to super pre chlapcov, nas pri tom presediiiiii a potom beha po byte a vsetky skrutky pritahuje, vonku ma zase motorovu pilku aj rucnu, kladiva..........skratka chalanisko....

Mne by sa fakt ale pacil taky velky plastovy alebo dreveny domcek do zahrady, co ma aj okna a dvere. Mali sme to v skolke a decka sa tam prehrali aj ked poprchalo, aj stari predskolaci z mojej triedy tam radi robili klubove posedenia.......samozrejme ucitelky mali vstup zakazany🙂))

Navyse Niki rad pocuva rozpravku o Troch prasiatkach, pri tom sa hra s takymi malymi prasiatkami, fuka ako vlk.........ale hlavne on tu celu rozpravku pocuva tak uzasne pozorne, az sa divim.....len keby sa mu uz jazyk zacal rozvazovat.........

veronika13
25. feb 2009

mounty za nemohla spať? 😅

maaja
25. feb 2009

mounty, my mame ten plastovy domcek do zahrady, ale nejak to mareka neoslovilo ☹

melory
25. feb 2009

dobre rano, mounty sa necudujem, ja som tri dni pred porodom vobec nemohla spat. cez vikend ideme svokre na 60-ku...sa uz aj tesim. robim jej karamelovo - burizonove gulky. deti sa zlozili na kameru, tak sa bude tesiiit. ona je taka amaterska kameramanka a bez nej sa nepohne a kedze jej stara vyzera uz ako magnetofon, rozhodlo sa, ze sa jej kupi mala sikovna a kvalitna.
ten domcek ma maja v zahrade a deti sa tam pekne minuly rok zahrali.
moj hugo ma najradsej rozpravku z knihy o pernikovej chalupke. a stelka pozerava prasiatko. neviem ci to poznate...prasiatko pepik. 🙂
este z nakupovanim veci pre deti stojim, neviem co budu potrebovat. zatial maju, ked nebude bude sa kupovat. zacali sme skrtit kohutiky. potrebujeme kupelnu, novu detsku izbu, teda poschodovu postel a stolik pod pocitac...takze to je ako cela izba, kedze skrine maju roldorky {made in doma robene, ale celo drevene}
stelka spi s hugom v jednej postely, co nemozu ludia na okoli prezit {rodina} ale este sa zmestia, kazdy z druhej strany. ked hugo kope, stelka pride k nam a uz je u nas do rana. raz, ked huga boleli nohy {to si uzijete, ked zacnu rast detom nohy} tak spal s nami a stela celu noc bola v detskej izbe. tym sme usudili, ze keby mali kazdy svoju, tak su v izbe do rana a ja sa konecne vyspim. stela totizto spi na mojom vankusi priecne.
maaja a co ty sa cvicenie??? ja idem dnes na aerobic mix a zajtra na power jogu...fakt som sa rozbehla.
ide mi sem kamoska so zoranom. navarene mam, tak sa deti zahraju. stela bola asi mesiac lakoma na hracky, ale uz ju to preslo. bavia ju veeeelmi puzzle. som myslela, ze je na to mala, lebo predsa su to hugove, ale nie, bavi ju to a ma trpezlivost. potom ju bavia karticky, pexeso, cierny peter...hocico....ona si ich ukladka do radu a rozprava pribehy okolo toho.
ked sa vycika do plienky, hned si ju da dole.
mojho huga nikdy nebrali hracky ako vrtacka a sroubovaky. kutil to nebude.
tak asi tak.

melory
25. feb 2009

ozaj a stela vari a vari, a dava nam stale kostovat prazdne lyzicky....

mounty
25. feb 2009

ahojte, ej veru som v noci nemohla lezat lebo mam zahu, bleeeeeeeee.......asi bude Johanka vlasatica ako Nikinko, aj pri nom som mala.

Maaja, ak nebudes chciet ten domcek, tak odkupime, ale ja si myslim ze este tomu pride Marek na chut, ono je to aj o detoch, ked ich je viac, tak sa tam zabavia lepsie, ........no a u nas je plny dom, Niki je so sesternickami stastny prestastny. chudak, ked si robia po skole ulohy, tak sa musia zamykat, inak by bol stale s nimi......

mel, nas aj srobuje aj vari😉 ale je to asi aj preto ze Andrej kazdy den daco robi ci uz v garazi alebo doma, ja zase varim, tak odkukava.........a miluje tiez Krtka, mame po sestre knizky a donekonecna si ich citame, ale ja mu necitam ten original text ale si aj vymyslam a zapletiem tam aj jeho, co sa mu paci a sa smeje, ma zmysel pre humor..........

akurat sli von s krstnou sa prejst, tak idem si asi lahnut na chvilu dospat, lebo ledva pozeram.......papa

melory
25. feb 2009

je to zrejme tak, co vidi doma to robi....hugo stale cita...ako moj muz!!! len s tym rozdielom, ze muz sam a s hugom musime my.

andreafa
25. feb 2009

caute, som tu len na mini skok, podrzte sa!! mame slintavku ☹ tak, take nieco neprajem ani najhorsiemu nepriatelovi... strasne! ja neviem, na tu kajku sa nalepi snad vsetko.
utekam, zas placka od bolesti 😢 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre