Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

luminkasp
17. mar 2009

No, my kocik nepouziva od juna 2008, vsade chodi peso, no nechce ani na rukach sa nosit 😎

salajcatko
17. mar 2009

ahojky kočky moje 🙂
naša znesie aj kočík aj pešobus, ale najradšej sa vyváža v aute 😝

uf, akurát sa tu tak zablískalo až som sa zľakla...taký blesk som už dlho nevidela a hrom dlho nepočula 😅 😅
také "aprílové počasie". fuj fuj, nech je už preč a máme krásnu teplú a suchú jar, že?
neviem sa dočkať, takto doma len pekne kysnem 😝

Kajka mi plačka zo sna, dnes si na treningu ublížila, ma riadnu hrču na líčku pod okom a celé začervenané, bolí ju to.... a to jej nedávno zmizol monokel z druhého oka - ten jej urobila Simonka varechou. 🤐

salajcatko
17. mar 2009

Veronika13, odfotím a pošlem, len nejdem slubovať kedy, ja často zabúdam 😵
A na psíka sa tešíme veľmi všetci, už máme aj meno a so Simonkou som urobila dohodu, že ked príde havko, tak mu dáme spapať všetky jej dudky 🙂 ..len som si nie istá, či ma aj pochopila a či súhlasila,alebo je to len moje prianie 😀

no kde ste???? haaaaaaaaaaaa?????

zuzpidka
18. mar 2009

dobré ránko. šéfko s Dadkou odišli do školy a ja tu držím palce a tŕpnem. prajem všetkým pekný deň. 😉

veronika13
18. mar 2009

no u nás tiež hrmelo a dosť fúkalo, nešiel nám net
a ráno nasnežené, počasie ako v apríli, veru, sali, nech už je teplúčka jar 🙂

kala12
18. mar 2009

ahojte baby,
tak Terka uz ma bratceka, narodil sa 12.3. o 17.55 s mierami 3620 a51cm. baby porod som mala strasne rychly, o stvrtej este len muz prisiel domov z prace, ja som mala take mierne kontrakcie, potom sme malu odviezli k babke. Este 17.15. sme boli v aute a stopovali pravidelnost kontrakcii, ked som prisla do nemocnice, doktor ma vysetril, hned zavelil, ze volat novorodencov, ideme rodit, tak som nechapala. 😲 Prepichol mi vodu a na tri zatlacenia bol maly vonku.

veronika13
18. mar 2009

kala, tak superrýchly pôrod 🙂 uvidíme aký bude môj druhý, ak bude

gratuľujem k chlapčekovi a prajem veľa zdravíčka celej rodinke 🙂

zuzpidka
18. mar 2009

Kala, gratulujeme a želáme veeeeeeeeeeeeľmi veľa zdravíčka. 😉
u nás dnes fúka riadny vetrisko. boli sme v obchode a ledva sme došli domov. tak na dnes sme boli vonku asi dosť. čo dnes varíte? ja už ani neviem čo. prosím, poraďte mi niečo. ☹

mounty
18. mar 2009

ahojte..........kala uzasne, velka prevelika radost musi byt u vas, gratulujeme a tesime sa s vami aj z rychleho porodu ale najma z dalsieho clena vasej rodinky, budte stastni 😵 a chystaj sa na nadludske vykony najblizsi rok dva 😉

mne sa vcera otvoril dalsi steh, ja som uz z toho na nervy, hnisa mi to a ked som volala ze doktorovi ze mam poobede prist.......hm, ale s dvoma detmi si to fakt neviem u gynekologa predstavit, asi si dam redbulla 😀

zuzpidka robievas domacu pizzu? Rychla a nahadzes tam co da chladnicka 😉 Z kysnuteho cesta....

mounty
18. mar 2009

krasne fotky deticiek mas kala 🙂

salajcatko
18. mar 2009

KALA tešíme sa s vami, máte krásny párik, super 🙂
ako je v rodnom liste? miloslav?

u nás je zasa bielo komplet 😒

zuzpidka
18. mar 2009

Mounty, ďakujem za tip ale pizzu sme mali v pondelok. 😒

veronika13
18. mar 2009

mounty, to ma mrzí, že máš takéto komplikácie, nech sa to dá do poriadku

veronikap
autor
18. mar 2009

ahojte, kala blahoželáááááááááááááme!!! nech ste všetci zdraví 😵 no a ten pôrod, fakt jedna báseň 😵
katka, čím to je, že sa ti to stále nehojí? 😨 nech si už rýchlo v poriadku

zuzi, my máme od včera ešte ryžový nákyp, teda ja.. madam zahlásila, že jej to nechutí a bolo vybavené... tak pre ňu teraz varím zeleninovú polievku s krutónmi....
ale včera som si našla dobrý ťahák... choď na obedovat.sk a tam mám menu aké je dnes v reštauráciách, celkom dobrá inšpirácia 😉 😀

veronikap
autor
18. mar 2009

u nás tiež riadne fučí, zinu skoro odfúklo, mala z toho strašnú srandu 😀
ale neviem si predstaviť, že by ešte nasnežilo.. vám tam "hore" nezávidím.. mňa by už asi z toho snehu porazilo 😒 😝

luminkasp
18. mar 2009

kala blahozelame

bezim varit, nemam cas ani citat ☹

salajcatko
18. mar 2009

veronikap, ved už aj mňa poráža, hoci som na sneh zvyknutá, ale teraz mi už začína vadiť, hlavne preto, že to komplikuje vychádzky s malou a tak..teraz som obe obliekla na dvor, chvílu svietilo slnko tak deti že huráááá ideme vonka, a kym som ich vychystala, tak sa tak rozsnežilo, že nevidieť na 2 metre...ale akosi im to nevadí, naháňajú sa a chytajú vločky 😝

ja som dnes robila tvarohové guľky, karinka sa nevedela dojesť, slečna zasa ako vždy nič, ale pred spanim zjedla asi 5 lyž. polievky s haluškami, asi si myslí, že to na dnes stačí 😖

včera som malej kúpila peknú vestičky, odložím a dám na narodky 😵 😵 ...však aj tak ešte nie je počasko na vestu 🤐

Katka, to s tými štychmi poznám, po Karinke som mala podobný problém, hojilo sa to dlho, pozašívaná som bola silonom, bolo to nekonečné hojenie..chladnejšia sprcha bol úplny balzam, a po nej repíkový obklad, dookola niekolkokrát denne - skús, možno to urobí dobre aj tebe, držím palčeky.

Sa mi páči koľké ste tehulky a snažilky 🙂
Ozaj a malalady, s tou je čo? ona tiež čaká druhé že? tuším v aprili 😵 , píše sem ešte občas?

veronika13
18. mar 2009

už ani nie, dlho som ju tu nestretla

sali, tak máme rovnáku klímu, u nás tiež pred chvíľou svietilo slnko a snežilo zároveň, teraz len sneží, mňa otravuje potom ta člapkanica, ale hádam je toto už posledný výkrik zimy a príde konečne jar

veronika13
18. mar 2009

kde nik, tu nik...

nemáte niektorá skúsenosť s bio lampou?

melory
18. mar 2009

K A L A blahozelam, druhe babo chlapcek, to je velmi mile. fotky pozriem hned co dodobem do klavesnice.
veronika 13 som rada, ze je to lepsie. ja som bola chora tyzden aj pol a este stale vykasliavam hlieny, neprijemne. u nas bola taka viroza, ze nezasiahla hrdlo, ale nos a horne dutiny. teplota. no neprijemne.
mounty ja som to riesila repikom, mne sa tiez jeden stih praskol po hugovi a ked som to ukazala na gynekologii, tak sa mi zasmial do oci, ze to nic nieje. aj ma to mrzi, ze nic neriesil, lebo ma to svrbieva, ked sa spotim, alebo je zmena pocasia. no neprijemne, este ze je nad konecnikom.

bio lampa je super!!! odporucan vrele.

veronikap ja vam tak zavidim slovnu zasobu, ako vy nam pohybove nadanie..... 😵 😵 😵

dnes som si super zacvicila, maaja kedy sa tam objavis?

zuzkafuny
18. mar 2009

Kto ešte nespíííí????

zuzkafuny
18. mar 2009

no ja 😀 😀 😀

gulicka
18. mar 2009

ahojte aprilove maminky a ich anjeliky,
blahozelam k novym pokladikom a aj novym tehulkam - nech su vsetci zdravi hlavne, ste toho postihali, kym som tu nebola a to som len jednu stranu precitala, viac nevladzem...
my sa mame ok, nestiiiiham nic, uplne vazne, jedno dieta lepsie ako druhe, uz mi aj menzes meskal dva tyzdne, tak som mala smrt v ociach 😕 , by som si asi skolku otvorila.... Paulinka je strasna potvora, ja ju asi nezvladam, zacvicovali sme v jednej skolke, nakoniec od aprila nastupuje do druhej, ale to je na dlhe vysvetlovanie, a na pismenkovanie bude mooozno cas, ked tam uz bude chodit, ak mi to Fedinko dovoli, on je taka opicka, stale na mne visi, pustim z ruky a hned spieva metalove verzie, po slovinsky je vraj dieta otrok... no tak v nasej domacnosti som nich s urcitostou ja...ma nikdy nenapadlo, ze to moze byt take narocne 😲 ... vsak ja si pojdem do prace oddychnut 😉 zbuchajte dake stretko nie prilis daleko, nech sa tento kolotoc zastavi 😀 aspon na chvilku... vsetkych pozdravujeme

melory
19. mar 2009

gulicka ved nechceli sme sa maicky s dvoma detmi dako extra stazovat, ale je to zaberak a poriadny

ingrid78
19. mar 2009

dobre ranko, jeej Gulicka, som sa minule na teba pytala co je s tebou? Verim vam ze je to narocne, ja si to ani nedokazem predstavit. A preto do toho ani nejdem. Sa divim maminkam, ktore sa ma pytaju, ze preco uz nema Kajka surodenca. Samozrejme ze oni maju 2 deti hned po sebe. A hrdinsky tvrdia ze v pohode...

melory
19. mar 2009

http://www.helendoron.sk/
- sem chodime na tu anglinu

ingrid ale ja by som uz nemenila, vidim velke zmeny na hugovi, surodenec mu prospel, ako sol. a rastu spolu, pri jednych nervoch.

lilu18
19. mar 2009

ahojte
melory-min.tyzden tusim-bola ta helendoron v telke-pekne rozpravala o angline

zuzkafuny
19. mar 2009

Aj ja sa chcem prihlásiť na anglinu... ale môj chlap ma zacapil, že načo vymýšľam ko.... 😖 a načo mi to je...

lilu18
19. mar 2009

..ved sa nepytaj-urob ako myslis-hadam mas uz 18-nast 🙂

mounty
19. mar 2009

AHOJTEEEEEEEEEEE, vam snezi a my nezaostavame, tiez nam rano snezilo, aj ked iba malinko, vcera bola od inovate cela trava biela, som pozerala ako puk, aj okna drahy na okne skrabal..........a to mame celu zahradu plnu uz kvetov, co uz.............

to s tymi stehmi je tak.........vcera som bola opat u gyndosa: som alergicka na modru nitku ktorou ma sili, tak mi povyberala aj zvysok vcera lebo mi to stale hnisalo a nie a nie sa zahojit, navyse mi z kultivacie toho hnisu vyslo ze je to zamorene streptokokom, co sa tam dostalo pri porode, no skratka mam smolu..........pri Nikinkovi ma sili bielou nitou, na tu som nereagovala alergicky, ale kto mal vediet............uz to bude snad lepsie , ATB som vcera dobrala.........

gulicka a ine dvojmaminky, je to fakt fuska, ale ja sa velmi tesim uz ked budu starsie deti a Nikimu nebude smutno, sa spolu zahraju, tak mam motivaciu teraz driet..........

majte sa, konecne mi obe deti zaspali co je vynimka tak idem aj ja, appa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre