Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

monkap
27. mar 2009

ahojte,
salajcatko beries na koncert aj simonku?? u nas su v nedelu tak som aj rozmyslala, ze by sme s patrikom isli, ale neviem ci ho to bude zaujimat, ci nie je na to maly este ... ci tam vydrzi sediet ... aj ked ich CD pozna, ma ich rad, tancuje na ne

salajcatko
27. mar 2009

ahoj monka, nie beriem iba staršiu, jednak preto, že som jej sľúbila, že si spravíme takú babskú jazdu len ja a ona, chýba jej to, odkedy máme Simonku, nie je tak času a s ňou to občas zamáva 😨 a jednak preto, že neviem,ako by simonka vydržala, ona miluje tanec, stále sa natriasa, berie zo skrine sukne a tancuje - ten program je robený síce tak, že oni dvaja zapájajú deti celý ten čas do programu, a bojím sa, že by mi utekala..a predsalen je ešte malá,aby som ju na podoium pustila len s karin...no a ja by som vyzerala medzi tými detičkami smiešne 😀
Tie koncerty isto ešte budú, tak ju vezmem ked bude väčšia 😉

monkap
27. mar 2009

ja este uvidim ci pojdeme ci nie ... asi sa rozhodneme az v nedelu ... mozno bude patko v tom case spinkat a bude rozhodnute

veronika13
27. mar 2009

to je super, na taký koncert by som aj ja rada Riška zobrala, ale asi máš pravdu Sali, ešte je na to malý a fakt by som sa ho bála pustiť na podium s deťmi, ešte predsa nie je taký ostrieľaný chodec 😀

maaja
27. mar 2009

caute,

ja som total unavena ... asi tiez odpadnem ako mounty 😀

maaja
27. mar 2009

my sme dneska boli v obchode, ze kupime Marekovi bicyklik k narodkam ... no ale zistili sme ze je este ozaj skoro na to 😅 on nechape to pedalovanie a tak ...
tiez budu take skromne narodky - ziadny extra drahy darcek ;) no a ? ne ?

Robo mu uz povytahoval vonku vsetky tie zahradne hracky, tak sa vytesuje ... vcera mu kupil taky detsky zahradny stolik a dve stolickya hned to nastahovali do zahradneho domceka ... vie sa tam hrat aj hodku s tym - no robo musi byt s nim ..

maaja
27. mar 2009

inak baby, ja mam ocit ze im len sluzku robim 🙄
dneska sme dosli o piatej domov, som ich hned vyhnala von a som sa vrhla do kuchyne - som varila veceru a potom som poukladala nakup ( taky na cely tyzden ) a potom som poodkladala este nejake veci a uz bolo osem hodin ... teda s Marekom som vlastne dneska ani nebola 😖

veronika13
27. mar 2009

to je super, že máte už také jarné počasie, tu snehu ako na Vianoce, zajtra sa chcem ísť lyžovať 😝
veď nie je všetko o darčekoch, ne? 😀

maaja
27. mar 2009

monkap, vy fakt neviete ake babo cakate ??? aspon mena mate vymyslene ??? 😎

maaja
27. mar 2009

ved hej, nie je vsetko o darcekoch ... navyse my z casu na cas marekovi nieco kupujeme aj len tak, ne drahe ale ! ale ani neviem co by sme mu mali/mohli kupit take drahsie ...

veronika13
27. mar 2009

maaji, to máme asi každá také pocity občas 😖 urob si pekný večer, venuj sa sebe, okúp sa, vymasti voňavým mliekom... no čo by som ti poradila, kúp si niečo pekné pre seba...

maaja
27. mar 2009

veronika, u nas na zajtra hlasia 17 stupnov !!!!
moja mamina uz zahradkuje 🙂

maaja
27. mar 2009

hi hi hi, uz som okupkana aj nakremikovana ;)

veronika13
27. mar 2009

veď ja tiež, hlavne ani ne, len teraz, lebo nemal hračky také pre svoj vek, tak si to užívam ako sa teší z nových hračiek 😀 ale nie drahé, vymákla som akcie 😵

veronika13
27. mar 2009

u nás dnes boli 3 😖

tak potom už len obaliť nervy niečim sladkým 😉

maaja
27. mar 2009

my sme pokupovali prakticke hracky - uz som pisala - lekarska sada, kavovy set, obc hodik, futbalova lopta a taky kufrik na vselico 😎

salajcatko
27. mar 2009

no tak ja simonke ani len netuším, že čo 😒
mňa nič nenapadá...kúpila som jej vestu takú prešívanu na jar, ale ona sa rada parádi, tak bude hádam rada..a hračky nechceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem, oni dve su neporiadnice neporiadne, zasa budem len riadiť

Maaja, si ma navnadila, idem hádam do vane a vezmem voňavé mliečko 😀 salaj je na pive s kámošom 😖

Veron, aj my tu máme snehu jak na Vianoce, deti maju spravenú drahu na boby a lopár čo sneh padol zo strechy..kto sa príde bobovať??? salaj im spravil hotovy snowtubing 😀

veronika13
27. mar 2009

no ja som sa zamerala na drevené hračky, tak som objavila v tescu také drevené vkladačky zvieratiek, povkladá to bez problémov, potom také zvieratká, čo sa priraďuju ku konkrétnemu obrázku, to ešte celkom nepochopil, a drevené kocky s písmenkami a obrázkami. Lopty u nás fičia už dlho, asi bude futbalista 😀

veronika13
27. mar 2009

to je fajn, ja som vždy túžila ako decko po takej dráhe na dvore, no nemal kto spraviť 😝 😀

salajcatko
27. mar 2009

inak ja idem asi začiatkom mája,alebo ešte v apríli so simonkou do Blavy, tak sa teším a snáď si tam aj trochu jar vychutnám, keďže tu nás Perinbaba má rada 😵

maaja
27. mar 2009

salaj ahoooooj, teba som nevidela onlajn asi dvesto rokov !!!!

veronika13
27. mar 2009

ale hádam sa budúci týžden oteplí a pôjde to dolu, dnes sa už dosť roztopilo

salajcatko
27. mar 2009

tak neboj veron, keby taká kopa snehu zo strechy nespadla, asi by im to ťažko lopatou hádzal 😀 😀
i ked som mu už dávno vravela, že nech nastaví snežnú frézu tak,aby sa to na kopu sypalo...ale počkal si až na tu strechu 😀 😵

maaja
27. mar 2009

salaj, potom daj vediet kedy budete v BA, nechvam skrizime cestu ;)

maaja
27. mar 2009

veronika a ked sa to stopi, nebudete mat zaplavy ???

salajcatko
27. mar 2009

no maaji, to som už taká stará rachetla??? že 2OO rokov ? 😀 😀
nooo, ked ty si taká sova, ked niekedy kuk kedy si tu ty, tak to ja už snívam druhý sníček 😀

salajcatko
27. mar 2009

jasné, dám info, len ešte sama neviem, je to na mne kedy sa tam vyberiem, idem s malou ku kamoške na niekolko dní, a sme sa dohodli že podľa počasia a podla zdrav.stavu detí, kedže ona má už 3 po sebe 😵 a akosi raz choré jedno, potom druhé a potom tretie

salajcatko
27. mar 2009

no aj salaj prišiel, ani do vane som nestihla 😵

salajcatko
27. mar 2009

jeeejda, u nás pršííííííííííííííííííííííííí, som sa akurát dozvedela, a vraj riadne...
ale aspoň sneh pôjde rýchlejšie fuč 🙂

salajcatko
27. mar 2009

no a toto ma čo byť? konečne som tu a vy ???? no kde ste sa podeli?
toto mi nerobteeeeeeeeeeeee...mne sa už vyzyvuje 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre