Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

luminkasp
30. mar 2009

dobre rano 😀

anielik
30. mar 2009

dobre ranko,

aky ste mali vikendik? U nas bola sobota uzasna, vyslo slniecko a matko sa rozhdol odnaucat od plienok, mame len na spanok 🙂 inak ficime na "sipiky" - slipikoch 😀 velmi sa mu to paci akurat mamine trosku menej, lebo cikame do vane, a musim ho vzdy zdvihnut...takze ho nosim viac ako by som mala ☹
A celkom ma potesilo ze som v sobotu predsa len tie okna neumyvala, lebo celu nedelu prsalo :((( ale aspon sme sa zahrali s tatom a tak sme ho unavili az zaspal matkovi v stane 😀

zuzulik, dakujeme za gratulaciu, a kuk do albumu, alebo som pripajala linky 😉

luminkasp
30. mar 2009

anielik, ty si velmi pekna tehulka, mna sa fakt strasne pacia tie tvoje foto 😉

anielik
30. mar 2009

Lumi , dakujem 😉 na niektorych sa mi nechce verit ze som to ja 🙂)) Musim ti uz poslat to foto 😉

luminkasp
30. mar 2009

no, posli, posli 😉

mala vstala, pa pa

zuzkafuny
30. mar 2009

ahojte 😉 🙂
dáky oslávenec??? Tak všetko naj... 🙂
tu dnes prší... ja som chorá... malý konečne zaspal... pes mi žerie nervy...
asi mi rohy narastú 😉 😀

lilu18
30. mar 2009

ahojte-oslavencom gratulujem 🙂

zuzi-len to nie 🙂
tiez prsi od vcera 😠 mala soplikuje a muz tiez-tak obskakujem oboch 😎

maaja
30. mar 2009

caute,

my sme mali vcera oslavu !!!!! celkom paradne to cele prebehlo, mam pocit ze Marek si uz aj trosku uvedomoval, ze cele je to o nom, ze ON ma narodeninky a ze JEMU vsetky gratuluju ...
taky bol zlaty - dl si do suvisu vyzdobeny prestrety stol, akoze to su narodeniny ... a vecer ked sme to sprtalai, tak sklamane vyhlasil, ze uz nie su narodeniny 😅

veronika13
30. mar 2009

Maji, Marekovi všetko najlepšie 🙂

anielik
30. mar 2009

jej, marekovi vsetko len to najlepsie 🙂)) hlavne nech je zdravucky 😉

veronikap
autor
30. mar 2009

marekovi pusinkyyyy 😵 😵

miriamka12
30. mar 2009

Marekovi vsetko naj naj 😵

veronika13
30. mar 2009

Ahojte, no dnes bol u nás dosť upršaný deň, ale teší ma, že sneh mizne a mizne 🙂 Už sa neviem dočkať, keď budem kučovať v zemi 😀

anad
30. mar 2009

ahojte, ja len tak... 🙂 hlavne chcem popriat vsetkym aprilovcatkam k narodeninam 😵 vacsina bola tusim takto na zaciatku. pekne oslavte ;) my sme teraz krst mali a narodeniny o mesiac 🙂
zelam vsetko dobre
anielik, naadherne fotky, velmi ti to pristane

maaja
30. mar 2009

dakujeeeme 😵

maaja
30. mar 2009

dani, mas naaaadherneee deti 😵
Anetka vyzera ako babika !!!!
no parada 🙂 hlavne nech su zdravi 😉

anielik
30. mar 2009

Ahojte,

dani dakujeme, vy mate krasne fotky ja by som u tiez hcelaaaaaaaaaa a este viac slecnu 😀 no uvidime, ako sa mate?

Maji a kde su fotos z oslavy??? a kde mas albumy?

maaja
30. mar 2009

cau Kati, co nevies spat ? 😀
este fotky nejsu ... teraz sa robo "trapi" s videom, fotky pridu na rad az pak ;)
ja som albumy zmazala lebo som chcela vyrobit nejaky novy, len sa k tomu neviem dostat 😒

veronika13
31. mar 2009

babuľky, veru pristane vám to 🙂
ja teraz málo fotím, lebo sa nám pohubil foťak 😝

luminkasp
31. mar 2009

joj, maji, som to vcera presvihla, vsetko naj marekovi

veronikap
autor
31. mar 2009

ahojte 🙂 dani, krásni ste všetci 😵 a anetka je aká vlasaňa 😵

ja tiež už menej fotím.. a keď tak na iPhone, ten mám vždy po ruke.. som si už minule konečne z neho stiahla fotky do compu.. som ich tam mala asi 600 😀 len teraz sa neviem dokopať nejaké vybrať a nahodiť.. tak asi najskôr tiež až z oslavy 😎 😀

kati a chcete vedieť dopredu či to bude tá slečna? 😉 kedy ideš na ultrazvuk? ja to chcem vedieť určite, len dúfam, že to bude vidno.. zina sa moc "okúňala" a dlllho mi nevedeli povedať naisto.. 😀
ja mám od začiatku tehu pocit, že to bude chlapec, tak uvidíme.. ocino chce strašne tú Zaru, ale ak to bude chlapec, tak už poobjednával nejaké originál futbalové dresy.. 😀 Zina už tiež jeden vyfasovala, perfektná je v ňom 😀

maaja
31. mar 2009

anielik pozeram ze ake mena mate vymyslene pra babo ,,,,
vy mate vsetci take pekne slovenske - nebude to tomu babetkovi luto, ze aj jemu ste take nedali ????? 😀

veronikap
autor
31. mar 2009

maji, u nás na tej Zare trvá ocino.. jemu sa to proste tak strašne páči, že neustúpi.. a ja som si už nejako zvykla 😀
ja som pôvodne chcela dať chlapčenské Marco, ale jeden maminin dlhoročný sused sa volá priezviskom Marko a je to taký... 😖 😝 tak ma to rýchlo prešlo...

veronika13
31. mar 2009

mne sa kedysi tiež páčili zahraničné mená, ale vekom prichádzam na to, že naše slovenské sú aj tak najkrajšie 😵

zuzkafuny
31. mar 2009

ahojte 😉 🙂
slovenské mená sa aj mne naj páčia 😉 🙂

anielik
31. mar 2009

caute...

no to meno........my sa na nicom nemozeme dohodnut, my sme asi nemali mat druhe... 😀 mne sa paci marek...ale michal mal takeho spolubyvajuceho....proste kazda sukna bola jeho a doma manzelka s dietatom a tak ma na tomeno tazke srdce...takze toto je akoze marek :D a ella? ta ostala z prveho tehu...ale este bude milion variacii mne sa paci aj Max, Matej, ...no prste hruza, musi ich byt tolko??? 😠

veronika13
31. mar 2009

no ak sa mám priznať, tiež nemám ešte vybraté, no ja zatiaľ nie som tehu. Čo sme mali predtým pre dievča sa mi už až tak nepáči, takže pravdepodobne pôjdem podľa kalendára a vylučovacia metoda 😀

zuzkafuny
31. mar 2009

Ja keby som mala dievčatko, tak by bola planá Mona 😉 🙂 alebo zasa Zuzka 😵 😵 😵

veronika13
31. mar 2009

mne sa páčilo Viktoria a Natália, ale aj Katka, najpravdepodobnejšie by bolo teraz Terezka. Lumi 😉

luminkasp
31. mar 2009

verca, mas u mna pozitivny bod😀 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre