Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

salajcatko
2. apr 2009

ahoj
ja len tak narýchlo, dnes lietam ako šarkan 😝

veronikap - moja je KARIN bez toho A na konci, s tym A sa mi to nepáčilo a nepáči, na matrike absolútne nerobili problém, tak isto nebude ani vám. SOm rada že sa ti toto meno ľúbi, ja si už ani len neviem predstaviť, že by sa volala inak. Dá sa pvoedať na vela spôsobov..ale ja ju najčastejšie volám Karin, alebo Karinka 😉

veronika13
2. apr 2009

baby, tie čo bývate v bytoch, môžete mi prosím do Ip napísať, koľko vás stojí mesačne plyn, elektrika, voda? Ďakujem

salajcatko
2. apr 2009

veron a vy nestaviate dom???
som tu dlho nebola tak možno som mimo obraz 😉

veronika13
2. apr 2009

no chceme stavať, ale ťahá sa nám spor, ktorý ktovie kedy skončí...

luminkasp
3. apr 2009

verca a aky mate spor? chcete ist byvat do bytu?

veronika13
3. apr 2009

spor máme o náš pozemok a zatiaľ uvažujem, žeby sme šli do bytu, len mužík tomu nie je moc naklonený, jemu je u rodičov dobre 😝

zuzpidka
3. apr 2009

ahojte.
Riškovi želáme všetko najlepšie, hlavne veľmi veľa zdravíčka, šťastíčka a úsmevu na tváričke. deťúrence posielajú pusinky. 😉 🙂

mounty
3. apr 2009

Ahojteeeeeeeeeeee, synak mi po dllllllllhom case sam zaspal, inak vymysla a chce aby som bola pri nom (nastastie pri mne zaspi do minuty). Boli sme uz od rana v lese, na poli, bolo nadherne. niki mal zazitok lebo sme videli datla v akcii, bazanta a srnku!!! Navyse sme mali Nikinkov ruksak kde ma kadejake svoje hracky cacky , tak ked sme nasli spadnuty strom tak ho odusu pili, bol super.........keby som vedela ko sa z telefonu stahuju fotky tak sem aj hodim, ale su to moje prve fotky vobec 😝

majte sa a baby z BA, ozvite sa voooooooooooon!!!U nas je tak nadherne 😉

lilu18
3. apr 2009

ahojcek-uz je april a to budu nase aprilovcata oslavencami jeden po druhom-keby som niekoho vynechala-tak vopred vsetko naj-hlavne vela vela zravicka -aprilovcatka

mounty-z mob.bud s USB klucom al.cez kabel 🙂

melory
3. apr 2009

riskovi vsetko najlepsie k dvom rockom..... 🙂

zuzkafuny
3. apr 2009

sme sa rozkecali 😀
mľmľ je mlieko 😀
popo ponožky 😀
toto topánočky 😀
ľuľu lopatka 😀
pipi okrem sliepočky znamená piť 😀
csss...!!! 😝 😉 🙂 😀 😀 😀

luminkasp
3. apr 2009

mel, risko ma meniny, vsetko naj 😎

jej, mounty, aj ja mam take prechadzky rada.

ja som dnes vydrhla nase stolicky, co mame na terase, neskladujeme ich nikde, su na terase stale, ale po tejto zime, asi si viete predstavit ☹

veronika13
3. apr 2009

ďakujeme 🙂

anielik
3. apr 2009

Ahojte,

my sme dnes boli na COnecu...som urobena ako...a v byte vybuch pomooooooooooc a este aj tato opat robi ez vikend :((((( Kedy umyjem okna? a

Lumi a Tere ich "neopravila" po tebe???

Riskovi vsetko naj 😉

mounty
3. apr 2009

ja som dost nepoctiva co sa tyka sledovania sviatkov typu meniny a narodky, tak ja uz radsej na 100 rokov vopred vsetkym oslavencom ku vsetkym prilezitostiam prajem vela lasky a radosti 😎 papa

ingrid78
3. apr 2009

Ahojte babule, my sme sa mali posledne dni uzasne. Adrian bol na sluobke 2 dni v Prahe, co by za normalnych okolnosti nebolo prijemne, ale kedze mi nechal auto, tak mi bolo sveta it. Bola som s kamoskou v Botanickej a bolo tam uzasne 🙂 Mozno je to aj tym slnkom, clovek je hned pozitivnejsie naladeny 🙂

ingrid78
3. apr 2009

Veroni, neviem ci sa daju najomne porovnavat, vsade je to ine. My byvame v novostavbe a svokrovci v starom tehlovom byte maju ovela vyssi najom

veronika13
4. apr 2009

mne nejde o cenu nájomného, ale o spotrebu energii pri cca 3-člennej rodine, len tak orientačne, aby som vedela prirátať k nájomnému, že koľko € môžem na mesiac počítať

no ja mám tiež auto k dispozícii a je to na nezaplatenie, raz keď som tu bola mesiac bez auta, tak to bol des, ani "utiecť" som nemohla, keď mi bolo ťažko, lebo busy tu premávajú veľmi málo. Na nákup len s kočíkom a tam sa toho moc neuvezie... bez auta už ee

mounty
4. apr 2009

ingrid, ja som bola tiez vcera poobede v botanickej s kamoskou, vybavili sme si permanentky a aj som videla dalsie maminy s kocikmi aj s detmi, tak mozno aj vas 😉 ako je to jazierko vzadu, tak tam su dvaja kacery a kacka sedi na tom ostrovceku na hniezde. Niki jedlo rozok a ked ho zbadali, tak mu doslova trhali z ruky, zazitok................ked pojdes este daj vediet, my sme tam ako doma 😉

mounty
4. apr 2009

a este cosi, dnes doobeda mala Johanka krst, tak teraz oddychujeme a poobede slavime obe deti 😉 prajem aj vam pekny vikend, papa

veronika13
4. apr 2009

Nikimu všetko najlepšie a Johanke tiež 😵

zuzkafuny
4. apr 2009

Veronika... ty v tom teda máš super prehľad...
Ja už len keď vidím že niekto niekomu blahoželá, poctivo sa pridám 😉 🙂
Podotýkam ja nemám kalendár, tak to musím robiť takto 😉
Všetko najle´pšie oslávencom...!!! 😵 😵 😵

luminkasp
4. apr 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeee,

my sme nakoniec nekupili tereske smykacku, ale pracku s tou zehlickou, co som spomynala a dvojo siat a este nieco dokupim, ale uz len male 😀

lilu18
4. apr 2009

ahojte-tiez sa pridavame ku gratulacii-tak ako zuzkafuny 😀

lumi-tiez sme nekupili co sme povodne chceli, 😵 a zhanala som dnes telefonik taky z izbicky do inej izbicky a nic ☹ no mam este tyz. 🙂

mounty
4. apr 2009

nas Niki dostal aj kosacku, tak mame aj asfaltove chodniky pokosene 😀 nic mu neujde 😉

luminkasp
4. apr 2009

mounty to je fakt skvele a ako dopadol krst?

lilu a vy ste co kupili?

luminkasp
5. apr 2009

a tu nebol ziadny nocny pokec? 😲

ja som bola zvedava ako dopadli volby a popri tom som kukla aj vas 😎

ingrid78
5. apr 2009

No Lumi, veru dedo vyhral ☹

luminkasp
5. apr 2009

veru tak ingrid ☹

zuzkafuny
5. apr 2009

mne sa páčili obaja... 😉 ale volila som deda 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre